Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • minoq
    Mám trochu zmiešané pocity - bojím sa, aby hra neponúkla obsah v štýle Murdered: Soul Suspect, ktorý na prvý pohľad prinášal zaujímavú premisu, na stranu druhú chudé mechanizmy so žiadnym tringeltom... Dúfam ale, že sa mýlim a hra dopadne dobre. Ako už aj vravel Miloš v jednom z podcastov, prístup, resp. filozofia autorov je inšpiratívna a, jednoznačne, na zamyslenie (v dobrom slova zmysle).
    • PLuto.petr
      Na tohle jsem taky zvědavý. Zatím jediná hratelná verze byla spíš o procházení se po okolí a hledání střípků, co se stalo. Vpodstatě byly ukázány jen některé herní mechanizmy, ale zda to bude jediná zásadnější náplň hry, to je zatím otázkou...
  • PLuto.petr
    Zajímavé zamyšlení hlavního tvůrce Adriana Chmielarze ohledně žánru adventur - http://www.theastronauts.com/2014/04/seven-deadly-sins-adventure-games/
  • WhySoSad
    Na tuhle hru se spolu s Firewatch těším snad nejvíc ze všech *4* Možná je to díky tomu, že o nich víme tak málo
  • RakeW
    Vím, že to video je už starší, ale já ho viděl až teď... A je to fakt nářez, patři do "killer app" pytle pro nové PC nebo PS4 :).
  • Trošku mi to připomíná Heavy rain na PS3,ale jen vzdáleně toto doufám dopadne mnohem líp,jinak úžasná krajina,jsem hodně zvědavej na PC verzi
    • Phillios191
      JJ, má to určitou podobnost hlavně v těch nápovědných intuicích, které krouží před hráčem :)
      • PLuto.petr
        Jj, když poletovaly intuice, tak jsem si na Heavy Rain vzpomněl. Ale zatímco u Heavy Rain si hráč vybíral volby, co dál, zde jen poletují intuice. Ale to je asi tak jediná podobnost s Heavy Rainem.
  • Tohle chci na Oculusu *14*
    • PLuto.petr
      Podpora Oculus Rift zatím nebyla potvrzena. Respektive, není plánována pro první release. Její pozdější přidání ale není vyloučeno.
  • maros.goc
    OT: Bude recenzia na Shadowgate? :) Kiež by ste si túto hru zobrali tiež na mušku, myslím si, že si to tá hra viac než len zaslúži :)
  • Těším se... ono o hrách co moc nevíme a moc se o nich nepíše, se dá čekat toho hodně. Jsem zvědavý rozhodně.
    • PLuto.petr
      Od téhle hry se dá očekávat prakticky všechno. Jedinou jistotou zatím jsou grafické orgie. Jak to bude po příběhové stránce a s hratelností, to bude možné posoudit až po delším zahrání.
  • samuel.polak
    jak netradicne drzi, ten plesaty pan, tu palicu... ze by sa grafici ponahlali na obed alebo cigu ?
  • Ten obrázek ke článku dělal JJ Abrams?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit