Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tentokráte nezbývá než souhlasit, tohle byla slabota a to má mít 2další díl takto se musí safra snažit, příběh mají postava Michonne je zajímavá byla by škoda to utopit v šedi a nic moc zajímavých postavách... konečně by mohli volby víc ovlivnit i děj. 6tka bohužel jak vyšitá *7*
  • Hlavní postavy super, ale záporáci jak přes kopírák .....tlustá ženská verze guvernéra, no super. Čekal jsem víc. Jinak jsem někde četl že to má brát nějaké obdomí kdy Michonne není v komiksu a tohle ukazuje co se s ní stalo. Může to někdo potvrdit ? (komiks nečtu jen mě to zajímalo)
  • uz se tesim, az si to zahraju na svem 4K 144Hz monitoru.
  • Life is Strange ukázalo, jaká je WD povrchní blbost a jak se tenhle žánr příběhových her s možností ovlivnit vztahy má skutečně dělat.
    • Jo Life is strange leda ukazalo jak vsech volbach absolutne nezalezi diky svemu konci.
      • naopak, na konci me ukazalo, jak moc na mejch volbach zalezelo

        dulezita byla cesta, ne cil
        • ucho
          takže to samé, co walking dead?
          • v podstate jo, ale LiS to podle me zvladlo lip i z hlediska "cesty"
  • Inquisitor
    Grafika je trochu naleštěnější, hratelnostně pořád to stejný. Už by to chtělo nějakou výraznější změnu. Hlavně doufám, že to nebudou vydávat po půl roce.
    • FansLunacy
      Grafika je naleštěnější? ... Dvě věci

      1) Tady na tý hře někdo někdy řešil, řeší, nebo bude řešit grafiku?

      2) Grafika je pořád naprosto stejná ...
  • Hodina hrani za 500, se nedivim ze to je na Steamu az 50 nejprodavanejsi hra, coz je na nove vydanou hru celkem fail
  • Tato hra už začala v doslovném pojetí označovat svým názvem taky samu sebe na trhu. Sice se to hýbe a semtam popojde, ale je to jinak mrtvé.
  • Veskoslav
    2. sérii jsem ani nedohrál, přestalo bavit a příběhově nuda. A když už moc nehrajete, tak doufáte aspoň v kvalitní příběh. A jelikož jsem předevčírem dohrál Life, tak by se TT mělo slušně chytnout a udělat další Borderlands než tady toto. Obávám se totiž, že i ten Batman dopadne blbě, protože tam je příběh daný a TT si jej nějak nemůže upravit (zpracovat paralelní vesmír, kde byl Batman otec Bruce a Joker jeho matka, protože Bruce byl zabit tím samým střelcem, co jeho rodiče, to by se mi líbilo).
    • "2. sérii jsem ani nedohrál, přestalo bavit a příběhově nuda." - facepalm
  • Mám TT rád, ale toto je strašný. Černá žena jako hlavní postava? Nemám nic ani proti černochům ani ženám, ale z tohoto naprosto srší blbost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit