Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vybrat ke kterému stolu si Clementine sedne bylo nejtěžší rozhodnutí co sem ve hrách musel udělat
  • Za mě supr. Byly momenty kde jsem skoro uronil slzu a ... prostě... supr.
  • Keyz
    Problém u her na části po dlouhé době je, že člověk často něco zapomene. U seriálů po týdnu to ještě jde i když u některých seriálů kde je náročnější děj to je taky problém.


    Zde k tomu navíc nejsou důvody jestli se nepletu. Prachy mají aby to vydali najednou. Nemají problém jako WH. Jasně, jde počkat ale člověka to láká.
    • kickasl
      Reseni je jednoduchy. Nekupuj to a pockej si, az vyjde cela serie.
      Nadavat nema smysl... Jediny co by je mohlo primet vydavat to najednou je, nekupovat to po castech.
    • Souhlas, ja to znovu nakopnu od 400 days, protoze po posledni epizode uz v tom mam trochu gulas
    • A co potom wolf among us po 4 měsících? :D
      • Keyz
        To navíc zapomeneš, že to má vyjít *15*
  • SkillJam
    Právě jsem dohrál a plně souhlasím s recenzí. Příběh se slušně rozjel a setkání s blízkou postavou z první sezony mě opravdu potěšilo :) Jen mi přišlo, že té herní části, kdy přímo ovládám postavu, je tam ještě méně, než obvykle. Ale hezky se na to všechno kouká, takže to zase tak moc nevadí :)
    • Jasně že to nevadí, aspoň já běžně kupuju HRU abych na ní pak koukal.
      • SkillJam
        Na všechny hry se koukáš. Na nějakou více, na nějakou méně. U Telltale to nevadí, víme do čeho jdeme a chceme to.
        • Právě že je to čím dál tím míň hra a víc film - takhle to od začátku nastavený nebylo, ostatně jsi to poznamenal sám.
          • Zrovna tohle je jedna z her, kde se opravdu soustředím snad jenom na příběh a ne na to, jak se hra hraje, takže za mě je mi jedno, že je zde míň scén, kde přímo ovládám Klementýnku.
          • SkillJam
            Zatím jsem to moc nepociťoval, až u poslední epizody. Rozhodovaní atd bylo stejně bych řekl, jen ubylo dost pasáží, kdy se sbírají předměty a prozkoumávají lokace. Mě osobně to nevadí, ale chápu, že pro někoho to nebude. Stále je to ale hra, k označení filmu to má dle mě ještě daleko.
  • kickasl
    Slusne mnozstvi podtitulu :)... jeste az zacnou vydava DLC to bude bomba.
    The Walking Dead: Season 2 - Episode 2: A House Divided: Great Escape - part 1
    (jen tak pro ilustraci- jmeno titulu vymysleno)
    EDIT: A hlavne, aby poradne pracovali na Wolf Amond Us- na to se tesim vic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit