Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    Derl and Merl in a game! Wat can be better than that?!
    • Dokazuješ si, umíš psat po anglicku?
      • Viktor_H
        Ne, to je takovej interní joke, který se na internetu táhne s touhle hrou (od uvedení "nezvyklého" traileru)... Že je games.cz banda kulturních nevzdělanců a nedokáže ocenit můj komplexní humor je ostudné! *1*
        • Vtip na kterej je aji google krátkej.
          • Viktor_H
            http://www.youtube.com/watch?v=YubQ5slElbU 14:55 *3*
            • tak tuhle větu Rooker říkal i na emeraldcitycomicconu kde jsem s nim mluvil...je to očividně marketingové heslo:o)
  • firebug
    Malinko OT. To jste tu všichni fandové sériálu? Sorráč, nevím jak je to s komiksovou sérií (a snad se k ní časem dostanu), ale seriál je strašná telenovela lišící se od svých latinoamerických sestřiček pouze v tom, že se odehrává ve světě zamořeném zombie. Pilot ještě ušel, ale následující 4 díly první série fakt do..baly co mohly. Jsem zkrátka totálně mimo mánii WD, ale nadávný úspěch té adventury mě alespoň nahlodal k tomu, abych zkusil komiks. Takže má otázka: Stojí komiks za to, nebo je to stejná sra..a jako seriál?
    • ZvacA
      Komiks je rozhodně lepší, má větší údernost při vykreslování děje a konceptu situací, i když momentálně (někdě okolo stodevátého čísla) rovněž stagnuje s kvalitou a směrem. Problém je v tom, kam se doposud celý děj a s jakými postavami dostal a nenabízí takový spád a možnosti, jakým se vedly první svazky a obdobně trpí syndromem seriálu a veze se to v režimu - neustále kecáme o problému, ale už několik čísel se nic neděje mimo malých krůčků na "velký finále". Ale jinak si dovolím tvrdit, že prvních 80 čísel je velmi solidní záležitostí, prošpikovaná všelijakými zvraty, včetně radikálních likvidací hlavních charakterů, případně jejich vývoje, takže o nějakou atmosféru a chuť do čtení je postaraný. Samozřejmě nelze úplně zaručit, že se to někomu líbit automaticky bude, to prostě musíš posoudit sám, ale výhodou je, že najít kompilaci doposud vydaných čísel není dneska problém a navíc to můžeš projít v jednom zátahu bez přerušení, takže i když může nějaký číslo být o ničem, nehrozí, že by si byl zklamanej z jeho výsledku pouhých standardních 20 stran na kterých čekáš co měsíc, páč ti to okamžitě navazuje a celkový dojem je tak nějak ucelenej.

      Je ale potřeba si uvědomit, že konceptem Walking dead je stále a převážně o lidech v zombie světě, než přímo o zombies, byť sám bych fandil většímu důrazu na celé zombie pozadí, jeho důsledky a věnování se i takovým maličkostem jako poodhalování více infa o nákaze a tak podobně. Proto se osobně domnívám, že první řada seriálu díky svým flashbackům a nově přidaným (exkluzivně seriálovým, ale pro univerzum zajímavým) nápadům, jako kupříkladu setkání skupiny s doktorem z Centra pro kontrolu chorob a prevence v Atlantě, patří mezi nejlepší, nemluvě o atmosféře, která šla v následujících sériích do řiti. Nicméně celá zombie problematika se postupem času dostala pouze do role pozadí, než významně spolupracujícího prvku, což je škoda. U seriálu k tomu došlo okamžitě v průběhu druhé řady, komiks v tom momentálně plave, ale celkově nevybočuje ze svého záměru probírat vazby a vztahy mezi přeživšími a s tím je nutný počítat, pokud někdo chce s Walking dead začít. Ovšem je rozdíl, když to člověk vidí formou statických obrázků, než formou živých herců, páč zážitky si odnášíš z každýho formátu jiný a komiks to alespoň umí kompenzovat a tady se asi nabízí nejbližší srovnání se hrou od Telltale, která se atmosféře komiksu i jeho konceptu, formě vyprávění a nadhazováním dávek kecacích a napěťových situací hodně přibližuje, přestože hra je hra. Každopádně, můžu komiks maximálně doporučit zkusit, zda to zaujme nebo ne, to už je na tobě, ovšem stále platí, že předloha, byť ji ruku v ruce s nárůstem značky a rozšíření povědomí o jejich tvůrcích s Kirkmanem v čele, který se podílí i na seriálu postihla jistá komerčnost, je stále kvalitativně před seriálem, přestože ten jede na odkazech z originálu, ale dělá si je jednak po svým a jak ukázala třetí řada, tak jednak ne úplně dobře.
      • firebug
        Mockrár děkuji za vyčerpávající dpověď. Chtěl jsem se ke komiksu prokousat, abych pochopil tu narůstající mánii, ale asi si za tímto účelem nedříve zahraji adventuru od Telltale Games a pak uvidím.
        Nejsem moc velkým čtenářem komiksů ale hodně tomuto médiu fandím, protože poslední dobou vznikají opravdu zajímavé kousky. Třeba KickAss je skvělá věc, kterou filmové zpracování dost zdeformovalo. Před WD asi sáhnu spíš po Scottu Pilgrimovi a ještě bych se chtěl dostat k nějakému sešitu s Deadpoolem...
    • yuri337
      Seriál se opravdu po pár dílech změnil na natahovanou řídkou stolici. Ale adventuru The Walking Dead od Telltale Games si určitě zahrej. Je výborná.
    • CRYPT
      souhlas
  • Redneck
    Hry podle filmů a seriálů maj takovej obrovskej potenciál, ale lidi na tom chtěj jen vydělat prachy a nějaká kvalita už je nezajímá. Tenhle přístup úplně nesnášim!!
    Kdyby to byla aspoň lehce nadprůměrná hra, ale tohle je totální sra*ka...
  • Když jsem viděl přiložené video na YT, začalo mi být vývojářů malinko líto... teď aby chodili kanálama *15*
  • MidnighT91
    Před půlkou jsem to přestal hrát ale pořád mě to bavilo víc než Left 4 Dead, v tomhle vám zombie dokázali zatopit když vás obklíčily. V Left 4 Dead jste dvakrát sekly katanou kolem dokola, lehlo jich 30 a zbyl jen rajskej protlak... Když zombie tak jedině survival...
    • v L4D žádná katana není. Pokud vím tak melee zbraně přišly až v L4D2 *4*
    • Radioaktivni_surikata
      Divný, protože já už v L4D nehraju nic jinýho než realism na nejtěžší obtížnost, a ten pocit, že bych dvakrát seknul katanou a byl na konci levelu teda nemám. Spíš mám pocit, že si musim dávat setsakramentskej pozor, protože 5x zásah a jdeš k zemi, každej lepší speciál tě během pár vteřin zabije (smoker, charger, tank) a navíc když střelnou zbraní míříš do těla, tak zombíci spolknou dost kulek, než půjdou k zemi. Na nejvyšší obtížnost hrajou taky zpravidla lidi, a ne telata. Jakože v hraní fps si troufám říct, že jsem docela dobrej, tak tohle dá fakt zabrat. Bez hodně úzký spolupráce a plánování taktiky ani ránu. Navíc katana je na pendrek. Sekera rulez, ničím jiným si je neudržíš tak dobře od těla. Pak tě stejně jeden oběhne, nebo trochu zalaguje servr, a máš půlku HP v pr...
  • ked som prvy krat cital v jednej vete activision + walking dead + fps... okamzite som vedel ze to bude sr*cka. to som nemusel videt ani jeden screenshot. potom som videl screenshot a ejhle mal som pravdu... double check .. recenzia.

    velke prekvapenie.
    zbytocna recenzia.
  • Neni mi jasne, proc recenzujete zrovna tuhle davno znamou kravinu, kdyz je kolem tolik zajimavejsich her.
    • vlastik.plaminek
      A k čemu by pak bylo 1-5, když by se recenzovaly hry až od 6 (rozuměj lehce nadprůměrná hra s nějakým tím zajímavým nápadem)? Navíc ta recenze může někoho na poslední chvíli odradit od koupě, ale myslím, že zrovna tady na to propagace před vydáním vystačila sama.
    • Asi nemeli do ceho píchnout.A byli tezce zoufali
    • Jakých ? Poraď. Nemám co hrát ? Nejlépe FPS..*15*
      • Mě osobně teď baví Defiance, je to "střílečka" na způsob mass effectu a k tomu je to mmo v otevřenem světě... jenom tip, ale recenze na to nikde ještě nejsou :-)
        • Ono je rozdil zrecenzovat 3 hodiny dlouhou sp sračku a trošku časově náročnější mmo
      • papers please
  • s prvych screenov bolo jasne ze to bude totalny fekal takze ziadny suprise fanboys este davali dislike T_T
  • Ju to neznam, stahnu si prvni dve serie. Dik za tip.
  • prudislav
    a úplný masochisti si můžou koupit "Herd" Mode DLC :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit