Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rudysakal

    To všechno jsou skvělé, kultovní a orginální filmy, což mi u tohoto Witchera nepříjde ... spíš mi to přijde spíchnuté horkou jehlou. Je to hezká vykrádačka.

  • Tanatonaut

    Vesemir skákal nad koruny borovic a s pláštěm a mečem udělá 3 vruty ?

    Afroameričan členem šlechty. Zrovna v odjakživa extrémně nenávistném  a homogením Kaedwenu ?

    Znamení na úrovni Vilgefortze ? Zkouška rekrutů v bažině...WTF ??

    Nevzdělaným, pověrčivým vesničanům nevadí Cthullu monstra okolo ?

    Ta čarodějka dokáže provádět skoro jako by nic multinásobné teleporty celých stád netvorů ? ok. Nevěděl jsem, že je hlavou Kapituly....asi mi to uniklo.

    Téma pogromů a čistek z nenávisti, které je pro nás středo, jiho, východo evropany typické a ze kterých Sapkáč čerpal, zničeno a znegováno. Protože masakr na hradišti byl v podstatě oprávněný a nutný. lol. A mnoho dalšího. Strašný nesmysl. Respektuji, že se to někomu líbí, ale snad nebudu číst jak autoři pochopili předlohu a podobné šílenosti.😠



  • fallanga

    Pokud si dobře pamatuji z knih, tak zaklínači nemají kočičí oči jako ve hrách, ale dokážou si vůlí tvar očí modifikovat.

  • Hlavne nechapu, ze snad zapomneli zaklinacum udelat kocici oci...aspon ja si toho ve filmu nevsiml. Pritom jeden ze zakladnich rysu zaklinacu.

  • Anime to možná není, ale anime cypovinám se bohužel nevyhnuli - souboj ve vzduchu v závěru (totálně obšlehlej Belmont včetně řetězu), overpower znamení, nebo antigravitační poprsí čarodějky :p. Ačkoliv to poslední se dá v rámci Zaklínače brát.

    Jo a dobývání Kaer Morhen bok po boku vidlákama a monstrama? Uf, to mi přišlo dost wtf.

  • character design nic moc teda, Vesemir jako kdyby vybehl ze soucasneho barbershopu

  • Gulivera84

    Jsem rad ze porad vznikaji takle kvalitne animovany filmy, vraci me to do detsvi k Heavy Metalu, Wilzards, Fire and Ice, a rotoskopickym animacim z Pana Prstenu....🙂

  • Jako budiz, ale porad nechapu tu snahu menit zbytecne dej oproti originalu. Rekl bych, dost promarneny potencial.

  • Jako samostatný film je to 7/10. Ale nesedí mi to do Witcher univerza. Vesemir je až moc velký machírek. Zaklínačí střílí kouzla jako kulomet. Dobytí zaklínačské pevnosti mělo probíhat jinak..

  • malachi

    výborný..až sa chce kričať : další další...😀

  • A ja na nej zapomnel, tak diky za pripomenuti

  • KIMCID

    Já jsem s filmem spokojený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit