Přejít na výpis diskuzí
The Witness nakonec vyjde na PS4 v časové exkluzivitě
21.2.2013 | Aleš Smutný
12 příspěvků
-
Až tak? To vypadá zajímavě. I když sleduji jejich blog, tak jsem ten systém panelů moc nepochopil. Většinou se rozepisují o technických záležitostech.
-
To je o dost pravděpodobnější. Přece jen se už teď objevily zmínky ve Steamových datech o The Witness.
-
Jojo uvidime:)
-
Já si právě naopak myslím, že The Witness může být variabilní ještě mnohem víc *4* (Braid jsem dohrál vícekrát, rozhovory a přednášky jsem viděl, mj. proto se vůbec nebojím). Uvidíme.
PS Vzpomněl jsem si na malý příklad, který kdysi odhalil/i - v jedné oblasti byly panely ovlivňovány padajícími stíny stromů a barevnými skly, přes která ses na ten panel díval - musels nějak naaranžovat objekty/svou polohu tak, aby to šlo vůbec vyřešit. -
No Braid byl da se rict Mario plus manipulace s casem, ale byl docela ruznorody jako treba nektere veci byly ovlivnene casem a nektere ne, pouzivaly se klice a prehazovaly spinace (nebylo to jen skakani). The Witness vypada mene variabilni. Kazdopadne tu hru zkusim. Jinak s Blowem jsou zajimave rozhovory na youtube. Pro ty co umi anglicky doporucuju.
-
Já tu hru celkem pravidelně sleduju, podle všeho to vypadá, že ty panely budou skutečně tou hlavní interakcí se hrou (třeba tam bude ještě něco), nicméně rozhodně to nebude jen o vedení čáry z A do B. Mělo by to být propletené s celým herním světem, musíš být vnímavý k tomu, co v tom světě je a co se v něm děje abys to byl schopný vyřešit. Lidi, kteří to měli šanci hrát říkají, že je to ještě mnohem lepší než Braid, takže bych byl celkem klidný. Ostatně... i o Braidu jde říct, že je to "Mario, kde můžeš vracet čas", přitom ta hra v těch mechanikách jde do šílené hloubky.
-
Hmm tak koukám nefunguje,tak název je Glass Window - Mediaeval Baebes *4*
-
Kdyby chtěl někdo tu muziku z traileru,tak tady http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UsML9csVJyQ *3*
-
Doufam, ze to nebude jen o vedeni cary od jednoho bodu do druheho. Braid se mi libil a libi se mi i pristup Jonathana Blowa k designu her, takze snad tam budou i jine typy hadanek.
-
Už jsem to psal do bleskovek - s těmi platformami je to jinak. Je kolem toho různý šum, ale podle toho, co bylo skutečně řečeno, je to takhle - exkluzivita se týká jen konzolí, na vydání pro PC a iOS to nemá vliv. PS4 je čistě konzolová časová exkluzivita (tedy ve trojici Sony/Microsoft/Nintendo).
Tzn. vyjde na PC, iOS, PS4, po nějaké době snad i na dalších konzolích.
Zdroje:
https://twitter.com/Jonathan_Blow/
http://www.youtube.com/watch?v=i7h7AleSCF4 -
Mate mensi chybu v nadpisu:) "v cesove" misto casove. Jinak to vypada zlate :)
-
Jo ono je to od Blowa, tak to mě zajímá o to víc :)