Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebyla uplně bezzubá, on věděl, že Bigby nemá žádný důkaz a na tom tu obhajobu založil, nenapadlo ho, že Vivian udělá to, co udělala a tím zruší to kouzlo. V tom momentu mu spadly všechny hračky do kanálu a jeho obhajovaba byla už bezzubá *4*
  • Pilgrim66
    Vzdyt to ani neni spoil. Je to jenom teorie. Jedna z mnoha.
  • pro mě mírné zklamání. dal jsem si všecko najednou a prostě to tak nepůsobilo. samozřejmě, postavy jsou příjemné, dialogy zajímavé a především grafická úprava, hra barev a celkový styling hry je vážně pěkný. ale příběh vcelku laciný, i když závěrečný pokec navnadil. každopádně co mi vadilo na the walking dead (zatím jsem dohrál jen první díl) je tady mnohem výraznější. rozhodnutí jsou prostě jen kosmetická a mnohdy kompletně zbytečná. v páté epizodě už mi bylo vlastně jedno, jak budu na koho reagovat. poslat žabáka na farmu nebo ne? a co prase? co mi po něm, když ho ve hře uvidím všehovšudy 2x?. soud u studně byl podle mě dost směšný a hodně uměle udělaný tak, aby nějak můj vztah s ostatními měl nějakou váhu... neměl... dopadlo by to úplně stejně. nakonec ze všeho nejlépe vyšel hlavní protagonista, ale to už taky není překvapení, když se ze zlého vlka stává klaďas. v kolika hrách a filmech už to bylo? pár hodin po dohrání ještě zájem neupadá, ale až vyjde druhý díl, budu na něj mít stejně bídné očekávání jako na druhý twd.
  • Krescz
    to teda...cetl jsem zatim prvni komiks a uz tu mrchu nesnasim *1*
  • gert
    ok, ja to pochopil jinak, mozna mas pravdu ty... nevím, na forech jsem to nezklumal, ale, podle mě Faith byla celou dobu živá.. . tzn. stále žije, v první epizodě bylo zmíněno něco ve smyslu toho, že schovávala svoji pravou podobu a jedině její princ viděl její skutečnou...z těch závěrečných pár vět mi tedy připadalo, že Nerissa = Faith...
  • gert
    Pro mě osobně lepší než Walking Dead, dokonce jsem si po dohrání koupil i komiks, nemůžu se dočkat druhé řady.
  • wizaard
    Moje dojmy: satisfakce ano, dokončení nějakého rámce ano, ale od bombastického finiše to má daleko. Ale těší mě otevřený konec - doufám, že budeme pokračovat. :-)
  • Pilgrim66
    No já doufám v sezónu 2. Tohle je moje první Telltale hra (zombie moc nemusim) a děsně mě to nadchlo.
  • Pilgrim66
    Tak ono je to podle komiksů kde Sněhurka je fakt... ledová
  • Pilgrim66
    Strč to do spoileru příště. Většina lidí tu asi Fables nečetla (PŘEČTĚTE SI JE)!
  • Jack1947
    Parádní zakončení, aneb na hrubý pytel hrubá záplata. Za mě 8/10 i když to bylo sakra krátké asi nejkratší cca 1h 45minut. ( mohlo být lepší, i horší) dělal jsem pokaždé taková ta neutrální rozhodnutí... nikoho nezabil až na konci jsem udělal zásadní zabil jsem Crůůked mena a místo aby byli vdeční ještě píčovali... Nerissa mě překvapila a po vyslechnutí srdceryvného rozhovoru jsem jí šel sledovat. Tohle bude ještě zajímavé... v 2řadě.
  • Trochu se to liší, protože děj není centralizovaný okolo Bigbiho, ale i ostatní postavy dostanou prostor. Příběh má taky často odbočky, kde se vysvětluje kdo, s kým a za kolik :). Jinak jestli se ti líbilo wolf among us, věřím že si Fables zamiluješ.
  • Jestliže se to odehravá před komiksy těžko je možno čekat něco vřelejšího. Ostatně i štěňata bude mít s Bigbym dost omylem *1*
  • Spades
    Tak sem to upravil, tak aby to nešlo vidět pod článkem, ale nevím, jestli to pomůže.
    Ale jako sorry, ale tohle není moje chyba. games.cz zase failujou.
  • Jazz
    http://prntscr.com/41jmko
  • Spades
    Co je na tom necenzurovaného? Nemáš ukazovat na spoiler tagy...
    EDIT: Jo počkej ony nebyly zaplé spoiler tagy pod článkem? :D Tak to je ale jiný fail :D
  • Krescz
    chtel bych se zeptat: je to v tom komixu taky tak dobre vypravene jako od Telltale?
  • No nějak ty stránky přeci nafouknout musí.
  • samozřejmě, že jsem si to taky bohužel stihl přečíst
  • paráda, na games.tiscali.cz se hned pod recenzí zobrazuje tenhle komentář, nezcenzurovanej.. tak 5. epizodu už asi hrát nebudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit