Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Nepoužívejte předemnou spojení Bad Wolf, to je pořád moc citlivé téma. Jinak je to totální pecka, baví mě to víc než zombie. Zombie jsou nuda...
    • Keyz
      Navíc jak někdo psal. Je to i technicky vylepšené. Přinejmenším tam nejdou takové prostory kde by bylo vidět, že je něco hnusné.
      • kubi-wan
        Mně přišlo, že je to technicky odladěnější... Walking Dead se mi při nejvyšším nastavení škubal (což by při tom, že nejde o - dejme tomu - Crysis 3, neměl).
    • residentevilfans
      Naprosty souhlas! Je to mrda! *5*
  • 95martin
    Chtěl by sem se zeptat jestli se dělá na pokračování The Walking Dead, nebo jestli se alespoň plánuje.
    • Dela, uz by se snad vzhledem k terminu mohly delat finalni upravy, a planuje, melo by to vyjit v Q4, coz, vzhledem k tomu, ze konkretnejsi datum jeste neni stanovene, nejspis znamena prosinec :)
  • Par drobnosti ke hre :)
    1) hru je mozne kdykoli zastavit pomoci mezerniku - naprosto uzasne behem dialogu, i kdyz svou anglictinu povazuji za vynikajici, nekdy jsem tu mel problem si ty moznosti jen procist, natoz si vybrat. Diky mezerniku toto odpada :)
    2) u steam verze (u kupovani z jejich obchodu nevim) byva problem, pokud cesta k ulozenym pozicim (Dokumenty) obsahuje diakritiku; takze jestli to jeste neopravili a hra se vam neuklada, zmente uloziste Dokumentu :)
    • nekromant33
      tohle mě štvalo (myslím ty savy) respektive pořád štve u Prison Architectu... copak je to takovej problém udělat to stejně jako všechny ty hry předtím, které s tím neměly problém?
  • "Drobky Jeníčka a Mařenky tu ale hledat nebudete, ..." Ve světě Fables by jste ani nechtěli *1*
    • nekromant33
      Fables jsem nečetl, ale Jeníčka a Mařenku si tam představuju podobně jak byli v tom letošním filmu Witch Hunters akorát v současnosti *1*

      Jinak hra je to parádní, teď si budu měsíc trhat vlasy. Prostředí je ještě zajímavější než v TWD.
  • Paul_cz
    Už aby byla venku celá sezóna, chci si to užít vcelku stejně jako Walking Dead.
  • michaliuz18
    super hra telltale zas nesklamal , sice som si na to chvilu zvykal, rozpravajuce zvierata moc nemusim a ono spojenie fantasy sveta s realnym je take cudne a neokukane z mojej strany .. ale zvykol som si a nakoniec sa dost tesim na dalsi diel, ono to zle skoncilo a serje ma to:D
  • Keyz
    Jo je to dobrý, jen jako neznalec toho světa nevím nic a jsem vržen do mnoha divností a na které není odpověď. To je dost blbý, protože to odvádí pozornost. Většino se příběh vypráví tak, že je tam slušný popis prostředí. Zde je prd.
    • kubi-wan
      Postupně se ti tam odemykaj záznamy o postavách a místech. Mně to přišlo dostačující.
      • Keyz
        Tohle ano. Díky tomu vím postavu a nějakou historii ale nevím svět. Proč lidi tohle přehlíží atd.

        Kdybych hrál za nováčka v daném světě tak to beru. Postupně přicházím na to jak to chodí apod. Ale tohle je ostřílený borec a pořád nevím co to sakra je? Řeším něco a znám dané postavy ale neznám fungování světa ani kde to vlastně pořádně jsem pod. Dost divný, postavit zápletku a v kulisách něčeho co není zatím ve hře vysvětleno.
        • kubi-wan
          Zas na druhou stranu... tohle neni jediná hra, kde tě takhle vrhnou do dění...
      • Na jednu stranu jo, pro pruchod mi to stacilo, nebylo tam nic, co bych potreboval dovysvetlit jinde (krome trollu a Bluebearda, ktere jsem z pohadek neznal). Ale navnadilo me to Fables sehnat :D
        Na stranu druhou, asi bych se k nekterym postavam choval jinak, kdybych je znal z komiksu, byt je dej zasazen jako prequel. Kdybych vedel, ze, hned na zacatku, Toad je dejme tomu nevdecny hulvat ignorujici pravidla, asi bych k nemu nebyl vubec tak mily.
      • Jack1947
        Taky si myslim, zase ale nekomu to holt prijde malo. Nespokoji se jen s tim co mu tvurci podstrkuji chce vedet neco vic.
    • Jack1947
      No ale podle mne chteji prave, postupnym odkryvanim udrzet pozornost takze to beru jako dobry vtahnuti do deje. Nez aby nedejboze vsechno i s hlavni zapletkou vybalily na hrace hned.
      • Keyz
        To jsem tedy zvědav. Ale divný, že když to lze najít na internetu.

        Pak logické otázky jako Co to je za prase a proč to je prase apod se dají zjisti dříve, než to hra možná řekne. Je to blbý když něco řešíš ve světě kde nevíš jak to funguje a zůstává nad tím rozum stát.
        • Tys nevěděl co je to za prse? *8*
          • Keyz
            Nějaký prase co mluví :) věděl to co hra řekla.
            • Řekla že mu Bigby zničil barák, to je podle mě naprosto dostatečná informace pro každýho komu někdy v životě bylo 6 let. *3*

              A nemá to nic co dělat s Fables lore, to je jako by ses ptal proč je tam Sněhurka na obrázku se sedmi malejma týpkama.
          • *Prase *15*
            • Jack1947
              Uvedomujes si ze si mohl Spoilovat ted ? *7* .
        • Jack1947
          Ja se necham prekvapit, casu dost. *3*
  • Už čekám komentáře od PS fanatiků, jak tohle mohlo dostat 8, když beyond dostal 5. *1*
    • Miserius
      Beyond byl fail, tohle je hodně povedený, rozehrál jsem to a líbí se mi to tak radši počkám, až budou aspoň 3 epizody...
      • Jack1947
        Jak u serialu, to ma nekdo. To ja musim videt/hrat vsechno - epizody hned. Proc ne. Ucelenej dej je obcas lepsi no.
        • Miserius
          To ja prave taky chci co nejdrive epizody serialu ci her, ale kdyz jsem se dokazal ovladnout a pak zahraju 3 epizody tak to je pro me lepsi... Walking Dead jsem mel Season Pass a hral hned jak to vyslo a ta mezera mezi epizodama byla proste moc velka
          • Jack1947
            Tak nevim jak u her ale naky serialy jsem obcas "sfouknul" no (kratsi) , chapu no je to lepsi uz jen pro ten zazitek . *4*
    • maros.goc
      lebo PC hraci su pirati :D
    • Jack1947
      Ja bych konzolisty moc dneska nedrazdil. *3*
      • Já mám taky PS3, ale zdejší výkřiky do tmy u každé adventury, o tom jak si beyond zaslouží lepší hodnocení, jsou vážně směšný.
  • Asi jsem her přehranej, ale tento interaktivní film mě unesl už u Walking Dead, ale tohle mi sedlo zatím ještě víc :-)
  • maros.goc
    podraz! prva mala ist recenzia na Goodbye Deponia :( tak snad zajtra
    • sleepless
      Sorry, je napsaná, ale tohle potřebovalo ven rychleji a obě naráz vydat nemůžu. Takže zítra, fakt!
      • maros.goc
        díky :) len aspoň mi prezradíte, či dopadla dobre? :)
    • Jack1947
      To mas fuk, Kazdopadne souhlas s hodnocenim a uz se tesim na 2DIL. *3*
      • maros.goc
        pre mna to fuk nie je :) tesil som sa konkretne na tamtu recku :) ale samozrejme aj ta potesila
        • Jack1947
          Hmm, zvlastni ja myslel ze to je pro tebe "o nicem inem". *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit