Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Paradni epizoda a jak zde psali ostatni nej z cele serie zatim (ukazala i temnou stranku Bigbyho a dalsi bude hoodne zajimava, mame se na co tesit). Za me 9/10. Ani o pid min. *3*
  • 3 diel bol fakt skvely, ale bavila ma aj 1 aj 2
  • Opět perfektní epizoda. Baví mě to čím dál tím víc. Ostatně, stejně jako TWD. Telltale je rázem moje nejoblíbenější herní studio :)
  • Krescz
    Yea...whatever....kdy bude 4 epizoda? *2*
  • Gameplay a mechanika hry je na vyšší úrovni než třeba v TWD, ale TWD je pro mě pořád lepší asi tak 10x.

    Nicméně si další episodu samo sebou zahraju.
  • Tahle byla super, škoda té délky, no, nicméně, když se to tak vezme, tak všechny epizody dohromady dávají slušně dlouhý příběh a podle mě má smysl to hrát až takhle než čekat na každou a tu si zahrát s tím, že jsem ty předchozí už zapomněl. Nicméně nikdy nemůžu vydržet, ale až vyjdou všechny, zahraju najednou.
  • Hnisavec
    hodnotiť epizodickú hru je ako hodnotiť seriál na základe prvého dielu...podľa tohto merítka by True Detective dostali 40% namiesto zaslúžených 100%...
    • Paul_cz
      TD si těch 40% zaslouží i za celou sezónu, overhyped sh*t
      • GlaDOS
        Tohle většinou píší ti, kteří nejsou schopni překousnout fakt, že něco je vážně úspěšné a povedené. Něco se mi nelíbí a jsem v menšině? To je overhyped.
        • Paul_cz
          Je spousta super úspěšných seriálů co si ten úspěch opravdu zaslouží, a všechny jejich prvky, scénář/herci/režie/hudba jsou dokonalé. Např. Sopranos, Wire, Breaking Bad, Rome..je jich dost.
          Ale u True Detective mi ten hype přijde dost vyumělkovaný - lidem připadá že tam Rust má hrozně filozofický dialogy a proto je to úžasný - mě spíš přišlo že se Pizzolato hrozně rád poslouchá, ale přitom jeho dialogy šustí papírem jak málo co. Režie dobrá, herci dobří, atmosféra místy taky dobrá - ale prostě jsem tomu seriálu nevěřil. Přitom u těch co jsem uvedl výše tenhle problém nebyl.
          • Hnisavec
            Sopranos, Wire a Rome??? REALLY? REALLY??? keď toto sú podľa teba najlepšie seriály lepšie ako True detective, tak sa prosím ťa nevyjadruj a v žiadnom prípade sa neregistruj na csfd, tam už majú ľudí s pochybným vkusom dosť :D
            • nekromant33
              True Detective se mi líbil hodně, ale tito tři jmenovaní se mi líbili ještě víc. Fanboyismus a haterství jsou obě stejný sra*ky.
          • Pravda je na tvé straně ctěný Paule, ta kopa pseudointelektuálních sraček co létá z toho agenta může opravdu imponovat jen nějakému slaboduchému idiotovi...
          • Další rádoby expert z Games.cz na všechno. Tobě to přepadá umělé a dalším ne. Ono taky nemá hodnocení 9,4 od 90000 lidi jen tak z prdeele nebo si myslíš, že ty jediný jsi přišel jak to doopravdy s tím seríalem je a ostatní jsou tupci. Pochopím, když to člověka nebaví, ale tady ty rádoby chytré expertízy, které nepodají ani jeden argument jsou mi k smíchu, hlavně že jsi nezávislý a v menšině. Gratuluji. PS. Hlavně si narvi za nick cz ať na českém forum ví, že jsi z Česka. Trololo
            • Paul_cz
              Doufám že sis ulevil. Osobně mi připadá zvláštní nadávat bezdůvodně lidem které ani neznám, ale tak snad ti to aspoň k něčemu bylo. Pokud v tobě ta žluč ale stále přetrvává, doporučuji vyhledat odbornou pomoc.
        • Ale kdepak, něco na tom bude. Pro mě tenhle seriál skončil 4. dílem, kdy se vražda "vyřešila", něco se změnilo a já si uvědomil, že čeká ještě několik řad...
      • Femto
        Sice trolling, čili ani nevím, proč reaguji, ale jako správně uřvaný fanboy se svého oblíbeného seriálu zastanu. Nejlepší dialogy, co jsem kdy viděl. Absolutní herecký koncert Matta a naprosto dech beroucí atmosféra amerického vidlákova. Bůh žehnej Americe za jejich tvorbu.
        • Paul_cz
          Pokud jsou v TD nejlepší dialogy, co jsi kdy kde viděl, tak bys měl nakoukat víc věcí :-)
        • Jack1947
          Souhlas s tebou, mohli by jeste udelat treba i celovecerak nekdy. Safra dit to se tvarilo jak kriminalni film.

          Kdyz si vezmu jake paskvily plodi Amíci ,prekvapily. A to se nekona kazdy de ani rok. (mozna rok no).
      • Jack1947
        No vidis a ja doufam v 2sezonu... ( i kdyz me zkamalo jen 8dilu, cekal jsem vic). Chapu kazsdy ma jiny nazor, ja zas nemusim ( a nemam moc rad takove serialy jao GOT vlastne nikdy nevidel *15* jen se mi to nelibi mam kdyz uz tak radsi akci).
  • Na pc vychází čím dál větší chujoviny... Pořádné hry už se nerobí co?
  • Opět další podařená epizoda. A "Gren will not remember that" mi nahodilo pořádný úsměv na tváři :D
  • vymrdal si trojanovou ??? kolikrat ??? :D :D: je dobrá?? jestli j dej mi na ni cislo dpc
    • Jack1947
      http://www.plbohnice.cz/ tady mas i jejich webovku. At vis do ceho jdes. *3*
    • Pilgrim66
      284 016 111

      Tam ti pomůžou :)
    • 420 900 169

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit