Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • snad tam bude zase nejakej ten horor level jako opustenej orfanage ve trojce, to bylo pane psycho se sluchatkama v noci *2*
    • jj, tam som si pomalinky sral do gati a modlil sa nech uz ten level skonci :)
    • já jsem byl vůbec rád, že jsem ten level dokázal projít.. :)
  • Kinet1c
    viem len jedno, keby stvorku posrali, je tu stale zlata trojica, btw niekto tu spominal ze UE je na thiefa nie prave naj tah, tak neviem ale si myslim ze mne sa zda ze aj trojka uz vyuzivala UE, sice asi nie trojku, ale bol to UE ci nie ? mozno sa mylim
    • Heavily-modified Unreal Engine 2
    • Mechwarrior_bw
      skôr by som povedal zlatá dvojica plus strieborný T3 :) čo sa týka enginu, najdôležitejšie bude aby výborne zvládal 2 veci : dynamické soft tiene a realtime nepriame osvetlenie, čo by pre UE3 nemal byť problém. Ak to splnia tak kupujem ... ale mám ešte jednu podmienku *1* : aby tam bol nejaký old school mód, resp. hc obtiažnosť kde bude nutné hru prejsť bez zabíjania, nie ako v mierne casual trojke ktorá to povoluje (stráže).
      • Jsem téhož názoru ohledně herní koncepce. Osobně si myslím, že pojede na stejné verzi enginu jako posledné GoW, trojka běžela na UT enginu, z kterého po roce a něco vytvořili U3 pro GoW.
      • Podle me se trojka predchozim dilum vyrovnala, plus ten odkaz na zacatek jednicky co byl na konci me dostal. Je pravda, ze ve trojce byl hlavni hrdina hodne silny a kdyby straze zabijel, tak by to mel hodne jednoduche. Proto si hraci vymysleli vlastni obtiznost "ghost", kde jsi nesmel zabit ani omracit a nikdo te nesmel videt. Pak uz to tak easy nebylo.
  • Veskoslav
    Takže zase další sérií pokurvní akčními prvky, které nikdo nechce. Zmrvili tak Hitmana, zmrví i Thiefa....
    • Kolik misí jsi prosím tě s Hitmana viděl? :-ú
    • Když se začaly objevovat první informace o DE: HR mluvil jsem podobně. Teď už to neudělám...
      • jenže ta šance na to že to pomrví je nepoměrně větší než šance že nějakým zázračným řízením osudu dokážou akci zapracovat dobře

        přecejen Deux Ex byl trochu o něčem jiném (ať původní nebo HR), stealth byla jen jedna z různých možností jak hrát, Thief celý stojí a padá na stealth akci a boj byla vždycky poslední možnost na kterou došlo až v situaci kdy se podělalo všechno ostatní
        • To sice ano, nicméně vtip je v tom že se dokázali držet předlohy a zároveň i inovovat. A udělat taky hru na vysoké úrovni.
  • Mechwarrior_bw
    som zvedavý čo na to Lukáš :) ja zostávam skeptický a radšej sa nechám prekvapiť.
  • Hairy_Ass
    Pokud udělají více cest k cíli (a ne jako v Deus Ex 3, kde byla de facto jen jedna cesta "akční" a druhá "tichá") a vyvarují se i nutnosti bojovat s bossy (opět jako v DE3), tak by to mohl vyjít. Deus Ex 3 se docela povedl, takže nevidím důvod, proč by se nemohl povést i Thief 4.
    • V předchozích dílech nebyl ani jeden souboj s bossem a pochybuji, že tento herní prvek by vůbec pasoval do celkové koncepce stealth série. V Deus Ex se souboje s bosy daly očekávat, přece jen to byla více FPS shoter hra než stelth hra o kradení. Osobně jsem hóódně zvědavý.
    • podla mna tam minimalne budu tie zakoncovacky protivnikov ako v deus ex( *13* )
      ...a ked uvidim trailer ze Garret (ak nie to dievca ktoreho sa ujal na zaver 3jky) bude pouzivat luk! (podobnost s C3 ciste nahodna *3* ) tak to bude 100% istota nekupenia
      • Tvoji křišťálovou kouli bych chtěl mít. Každopádně že by Garret používal LUK?!! To by bylo kacířství, určitě v takovým případě kopírujou Ramba, Turoka a Crysis 3, protože Garret přece luk nikdy nepoužíval!!!! *7*
        • nepouziva? a jak pak si shasina louce? ze by sfouknul? *4*
          • Nepoznáš sarkasmus? Řekl bych, že s přihlédnutím k jeho postu to bylo celkem zřejmý.:)
      • Hairy_Ass
        Tak ze soubojů s bossy se snad autoři po dost negativním ohlasu poučili. A ke Garretovi luk tak nějak patří, takže bychom je těžko mohli obviňovat, že se opičí od Crysis 3.
        • nienie, jasne ze patri, ja len ze ked to budu prezentovat v zmysle ze, aha Garret ma luk! super! zahrajte si thief, budete moct likvidovat lukom npc.. (tak ako v C3)

          a takisto som myslel zakoncovacky npcciek, tie kratke videjka ako v DE3 mlatil jensen npccka, super kulovymi videjkami

          EDIT: a uz clanok jasne vravi, ktorym smerom sa Thief posunie: fking AKCE *13*
  • jasne ze značky treba vytriskat co nejvic penez a proto treba hru spristupnit co nejvice lidem. to bude zas nejaky blaf
  • Udělejte to stejně dobře jako Deus Ex: HR a všichni budou spokojení.
  • nie :( bossovia ktorych bude treba zabit? konzolove ui? akcne ?
    nie kazdy bol nadseny z noveho deus ex *13*
    • Konzolový UI? DEHR UI nebyl o nic víc konzolovej než UI jedničky. A akční to taky nebylo o nic víc (kromě těch outsourcovanejch bossfightů, který se ovšem daly vyřešit v deseti vteřinách, pokud měl člověk pár bodíků v typhoonu).
    • S Bossama si uz hubu namleli. Myslim si, ze stenou chybu uz neudelaj *7*.

      Me osobne spis prekvapuje, ze Theif pojede na Unreal Enginu. Pokud to bude 3.5 a ne nova 4ka, kterou predstavej na GDC, tak je to podle me spravne divny rozhodnuti. Vzdyt UE3 se na stelth veci zrovna moc nehodi a ma problemy s flexibilitou postav. Skoro me prekvapuje, ze nepouzijou Crystal Dynamics jako v DX:HR, ale treba to byl graficky solidni, ale vyvojove pekelnej kus SW, to nekdy hrac vubec nemusi poznat.
      • ja len chcem povedat, ze uz sakra si dam poriadneho pozora, fakt sa neda spoliehat na recenzie, ale na nelegalny download a ..ak ta hra vyhovuje, tak potom kupenie
        tj deus ex 3 tu dostal 10/10, a ja po 2 h som ho vymazal
        (1. dohraty 4x, 2. dohraty 1x)
    • kde si preboha bv PC vezii DE:HR videl konzolove UI??
      • skrc sa, stlac x, presun sa za druhu krabicu drz x
        ako bysi to nazval?
        • MrSanta
          ehm, to si můžeš v nastavení hry vypnout. Stejně jako zaměřovací křížek, zvýraznění předmětů a ukazatele cesty ke quest bodu. Zrovinka DE:HR je na dnešní poměry AAA her neuvěřitelně hardcore.
  • a na kdy se plánuje?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit