Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tato hra ma bude zaujimat az vyjde Rift. dovtedy...meh
  • Původně jsem tomu nevěřil... ale co víc sakra chcete?

    Natvrdo řekli, že to půjde dohrát bez zabíjení! OBTÍŽNOST půjde nastavit do detailu = Viděli mě? Pokud chci tak "game over"! Zabil jsem někoho? Pokud si to tak nastavím tak "game over"!

    Ale né - v trailerech je to skoro jen o zabíjení, takže ta hra bude nový Serious Sam, který nebude mít s Thiefem nic společného...:/

    Je pravda, že původně to vypadalo zle, ale ta reportáž z VGX mě ohledně této hry potěšila.
    • Kedaro
      Obtížnost možná nastavit půjde, ale vsadil bych se, že stráže budou všude stejně tupé. Na AI dnes každý s.re.
    • Rhulad
      Pokud to bude mít příběh a dialogy na úrovni základní školy, grafiku z roku 2005 a herní prvky ze všech sérii dohromady, tak nemám o tuhle hru strach
    • C-BEAM
      pozerám, že ich mediálna masáž začína fungovať.
    • Rhulad
      Oni chtějí málo-mluvku Corva *3*
      • Tilwaen
        To je blbost; na Garrettovi byly vždy nejlepší právě jeho komentáře.
  • Nedavno jsem se napsal, že úroven fora je třeba udržovat vytyčením mantinelů a mazáním příspěvků přesáhnuvší tuto hranici. Tady se ale mažou daleko nevinnější příspěvky. Takže mazána by měla být určitě forma a ne idea. To je velký rozdíl.

    Ten kdo to tu promazával byl pěkný prevít.
    • K tomu mazaniu-
      pan ringmancz to ma velmi rad, - najskor nadava k relevantnemu prispevku autorovi do kktov
      a potom po este relevantnejsej odozve sa prispevky vymazavau, pripada mi to tu ako v totalitnom rezime niekedy. Vsak ringmuz?
    • mazat by se v prvni rade nemelo vubec nic.
  • C-BEAM
    ten obrázok krásne vyjadruje filozofiu novéh thiefa, skákajúci Assassin a stráž so šípom v zadku. Jeden obrázok za všetky slová.
  • Kallessin183
    Starý Thief to asi nebude *2* , ale to čekal zřejmě málokdo. Pokud to bude fajn stealth hra s důrazem na krádeže... beru.

    PS. Neví někdo jak rozchodit Thiefa na steamu? po jednom upadtu mi nejde a rád bych ho dohrál..
  • Jen tak mimochodem, kdo by si chtěl obnovit zážitek z prvního Thiefa, za dva dny má být na něj hotová jedna zajímavá HD modifikace.
  • Vypadá to jako když se snaží vzít to nejlepší ze všech možných her, nacpat tam cool věci a když tam bude hromada cool věcí, samotná hra bude taky cool. Udělat guláš ať se každý nají. Ale zapomínaj si vzít to nejlepší z původního Thiefa. Je to takové znásilnění značky. Ze zloděje máme spíš vraha. Novým hráčům to asi nepřijde a budou s hrou spokojeni, pamětníkům co si pamatují původní sérii tenhle odklon asi úplně nesedne. Podobně jako restart Tomb Raidera.
  • Mě se hra ale docela líbí. Nebude to asi nic oslnivýho, ale mě stačí klasická zlodějina s lukem :)
  • Čím to že po zhlédnutí traileru už mě ta hra nezajímá *8*
  • vidím, že nejsem jediný, komu u téhle hry bliká červený výstražný maják.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit