Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duncan66

    Originalni hra. K dokonalosti chybelo dotahnout par drobnosti, ktere by hru dostaly na vrchol.

    1) Vysetrovaci pripady mely byt rozdeleny podle obtiznosti, aby zalezelo na tom, kolik detektivu na pripad nasadite a on se hnul kupredu. Takhle at vysetrujete neco obycejneho, nebo naopak setrite pripad sefa mafie, tak kdyz nasadite na ty ruzne pripady stejne detektivy, tempo jejich vysetrovani bude identicke. Od poloviny hry jsem mel zbytecny nadbytek detektivu a nemeli zadne vyuziti, protoze bylo uplne jedno, jestli jsem na pripad nasadil jednoho, nebo deset a pripady jsem mel celou hru maximalne dva, mozna jednou tri, takze zkratka zbytecne.

    2) Nulova osobni interakce v ramci vaseho policejniho sboru. Kazdy delal s kazdym a ani pozdejsi "politicke" rozdeleni jsem nezaznamenal zadnou zmenu.

    3) chtelo to mit bezne policejni hlidky v terenu a jejich management mimo jine okoreneny i tim, ze by nechtel jezdit kazdy s kazdym a dlouhodobe fungovani spolu by davalo danym policistum bonus.

    4) pokud se zbavite mafie, tak uz nemuzete delat nic se zabavenymi vecmi, jako by si policiste neumeli mezi sebou rozdelit hotovost, sperky atp. a nebyli schopni si sehnat sami odberny kanal napr. na drogy. 

    5) osobne mi nesedla ta "anonymni" grafika, kdy tvare nemely oci a pusu. Jeste, ze to nebylo i i policejniho sboru, kde lide meli svoje jmena, tvare a barvu pleti a tak jsem si mohl piplat a povysovat konkretni osoby a

    6) kdyz uz se nechteli parat s grafikou, ocenil bych aspon zvukove zaznamy z ruznych zasahovych akci, zvlast, kdyz to toho vlitnul SWAT atp. a treba zadani posil ve vypjatych momentech mohlo byt ve vysilacce o nekolik radu afektovanejsi a hlasitejsi, protoze slo casto o zivoty nejen lidi, ale samotnych poldu. 

    Jsem zvedavy, co z toho se podarilo implementovat do dvojky na kterou se pomalu chystam. doufam, ze to nebude stejne jako jednicka, protoze to by ztratilo smysl hrat.

  • Z téhle hry by to chtělo gamesplay :)
  • Ti fízlové nemají tváře.. To budou asi ti tajní..
  • Jak dlouho přibližně trvá dohrání?
    • Dle vývojářů 20 až 25 hodin.
  • Po delsi dobe doopravdy pekna recenze, ktera donutila premyslet nad koupi. Kvuli tomuhle jsem rad za PC, vsechny ty mafie 3 watch dogs si muzou velci vydavatele stricit za klobouk.
  • >>Práci policie můžete buď zesměšnit, adorovat nebo démonizovat. <<

    To je teda pěkně hloupá věta...
  • KamilZm
    Že by redakce (konečně) zrušila číselné hodnocení, nebo se zatím před vydáním nesmí díky nějakému NDA vynášet verdikt?
    • Mart9
      Nerušit!
    • ales.smutny
      Jejda, opraveno, mea culpa.
      • KamilZm
        Škoda, já už doufal,že jste se konečně rozhodli donutit čtenáře poctivě číst celé recenze a ne jen se dívat na číslo a pak prskat :-)

        A tahle recenze se vám povedla.
        • To je nedonutí. Přečteš verdikt a hotovo. Stejně jak číslo.
        • Já se prvně podívám na číslo a pak se rozhodnu jestli to má cenu číst. Takže číselné hodnocení má svoje opodstatnění.
  • Posledni dobu vychazi tolik zajimavych her, ze je pomalu problem vybirat co hrat driv

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit