Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nedelaji CoH2 ?
    • Hej myslím že na tom pracují...
  • Staré dobré logo a vlajkové lodě Supreme Commander ach jo Sup comm 2 se mu nikdy nevyrovná.
  • God-of-War
    Tak to chci další RED FACTION!!!! *16* Ten poslední s ufounkama nebyl špatnej.
    • I ten předposlední rozhodně nebyl k zahození .... ale nejsou tam poníci ani se nemačká jen šipka dopředu , tak to v Americe propadlo :(
      • God-of-War
        Ten předposlední byl taky libovej:). Takový GTA na Marsu...doteďka nechápu, že se to moc neprodávalo.
  • Hned v první větě školácká chyba ve shodě přísudku s podmětem:(
    • Proč ne, už vidíl ten titul:
      Warhammer Mickey : The Revenge of White Fists :D :D
    • Cypri
      Souhlas. Už i jen to logo pred spustenim hry by mi vadilo... "THQ; Disney!!!" a pak krvácká hra....

      Ba ne, krev by tam pak nesměla bejt :D A to by byl konec warhammera...
  • Za nedlouho má vyjít THQ Humble Bundle a Metro 2033 mají snad dokonce rozdávat úplně zdarma. Na Amazonu už měli šílený pack a vypadá to, že se chytají stébla. PC platforma je přeci plná pirátů, tak je nezachrání, že? *1* *2*
  • Kdyz se o nem nic nevi tak je to donator :) asi fanda do her.
  • tak snad se dočkáme dalších warhammerů nejlépe nějakých 40k online hm................. *14*
    • To jo další MMORPG šit kde buď budu muset platit měsíční poplatky, nebo to bude F2P. Proč nemohou udělat nějaké normální RPG z W40k nebo waru.
      • Cypri
        Tady souhlasím, ty MMO už mi lezou krkem. Chce to klasický, dobře pojatý RPG, strategii, klidně i střílečku (no i když...) ale jen už žádný MMO...
      • dokazal bych si představit rogue trader rpg což o to ale nikdo nemá tak velký koule aby to zkusil
    • online bol zruseny, zevraj ho prerabali na offline
      • já vím ale naivně doufat snad můžu ne ? *1*
        • jasne *1*
  • smejki
    sponzora?
  • No je to dobrá zpráva. Ve společnosti firem jako Activision nebo EA je THQ přecejen celkem slušnej vydavatel.
    • Bohuzel na tom lze videt, ze se ta ferovost asi bohuzel moc nevyplaci. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit