Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajimave video *1*
  • Vůbec nechápu, proč děláte nějaké další recenze, Skyrim je venku a nic ostatní nikoho přece nezajímá!
    • Trol.diskuzni
      Tak to není... Jen pár pomatenců si ze Skyrimu nadělalo do gatí a teď to tady potřebujou hrozně ventilovat. Většina zůstává stále intelligence-compatible. *7*

      Vždyť to valí i ten Jindřich, tak co bys chtěl... *1*
    • RakeW
      Miki Hoshii, stal ses obětí místního nedokonalého anonymního systému? Sofistikovaný vtip? Ten mi nějak nedochází. Jako člověk, který se nám níže snaží předkládat "pořádný argumenty" sis pěkně nasral do kapsy :).
      • Spíše to druhé... níže se mě někdo ptal, proč mi vadí, že lidi píšou o Skyrimu do naprosto nesouvisejících článků... tak jsem napsal, že se přidám a uvidíme jestli to vadí i někomu jinému.

        No a tak jsem do každýho článku na první stránce napsal nějakou blitku o Skyrimu a uvidíme jak to dopadne...

        Pokud mi lidi dají i tam pluska, přestože jsem to napsal já, tak to asi vzdám a poddám se našemu novému Skyrim vládci.

        Edit: Jinak nestal jsem se obětí systému... chtěl jsem aby lidi věděli, že jsem to já. Jméno jsem změnil, aby jsi ti všímavější uvědomili, že ty komentáře nemyslím vážně. Že to jakoby nejsem "pravý já", ale Skyrimem vygumovaný "falešný já".
        • souhlas, jeste kdyby aspon skyrim nebyla tak osekana primitivnost...neco je spatne, u Oblivionu si alespon na zjednoduseni kvuli konzolim kde kdo postezoval, u skyrimu se me zda ze to nikdo absolutne neresi a je to 11+ bodu hra, hnus....pak jeste minecraft a battlefield a uz opravdu nema cenu asi o nicem jinem psat
  • No to je klasika, hra podľa filmu je takmer vždy prepadák... Ale animák si určite pozriem, Tintinove komixy som mal rád *4*
  • Nechápu proč po skyrimu vycházej vubec ještě nějaký hry :D
    • Trol.diskuzni
      No jestli zrovna Skyrim je vrcholem toho, co herní průmysl může lidské rase (a potažmo trollům) nabídnout, tak to už se nedivím, že pro mě hry v porovnání s hudbou nemají moc velké renomé... *6*
    • Už to trochu přeháníte, ne?

      Budete o Skyrimu papouškovat ještě další tři roky, co? Cáky cáky cáky....

      Jak u blbejch... cokoliv se napíše, tak Skyrim, Skyrim, Skyrim... blablabla, hra je venku, všeci už o ní víme všechno, hrajte ju a necpěte ju do naprosto nesouvisejících diskuzí.
      • Ty cákáš z toho že papouškují? To je mi tě líto..
        • Ne, oni se pořád zcákávají.

          Hádám, že jsi nepochopil pointu, ruplo ti v palici, že se někdo odváží kritizovat lidi, kterým se až příliš líbí Skyrim, ani ne samotný Skyrim, a napsal jsi první pitomost, která tě napadlo jako chabá odpověď.
          • "Pořiď si pořídný argumenty, ne první hloupost, která tě napadne." - Tak pořídný argumenty fakt nemám no *7*
            Skyrim je po mnoha stránkách moc povedená hra, zvykej si že nadšení dlouho neopadne...
            Navíc nějak nechápu že to prostě a jednoduše nepřeskočíš a nenecháš to být....
            • Trol.diskuzni
              To bude asi tím, že ten jeho příspěvek je tak d*mentní, že to zabolelo i mě... *15* Prý Skyrim a nejlepší hra světa... Prostě čirý magorismus, to se na mě nezlobte. *5*
            • RakeW
              MH: Vidíš a ty tu diskuzi ještě rozvíjíš. Mohl to být jeden debilní výkřik do tmy, který by dostal pár plusek a hotovo. Takhle je z toho nejdelší vlákno celé diskuze :).
            • No ale je to nutný to psat do NAPROSTO nesouvisejících diskuzí?

              Co má Tintin a Skyrim společného? Nic. Až vyjde nějaký jiný RPG, tak porovnánejte se Skyrimem... ale nemlaťte prázdnou slámu.

              Ale ano, asi bych to měl přeskakovat... nebo se spíš přidám... určitě se to všem ostatním bude líbít.
    • souhlas *1*
  • Hra zapadá k slabšímu průměru, nicméně zajímavá je spíše vaše recenze. Vyzývám čtenáře, aby si vyzkoušeli malou hříčku se slovy (návod kapitálkami, nahrazované fráze běžný text) -
    1.) NAHRAĎTE SLOVO "Tintin" VÝRAZEM "americký voják"

    2.) NAHRAĎTE VÝRAZ: "nerealisticky vyhlížející násilí vůči lidským postavám, způsobující drobná zranění" TÍMTO VÝRAZEM: "realisticky vyhlížející násilí vůči lidským postavám a místy detailní poranění"

    3.) NAHRAĎTE VÝRAZ: "velmi jednoduchou plošinovku" TÍMTO VÝRAZEM: "velmi jednoduchou střílečku z pohledu vlastních očí"

    4.) TÍMTO VÝRAZEM: "boxování, roztomilém likvidování ze zálohy a házení všemožných krámů na hlavy" TÍMTO VÝRAZEM: "palbě proti lidským cílům, ostřelování a vrhání všemožných granátů či výbušnin směrem na nepřítele"

    Nyní si recenzi znovu přečtěte.
    • Well played.
  • smejki
    korekce:
    děti nemělY

    dík za recenzi a doufám, že Dan nespáchal seppuku *1*
    • blixa
      ups, hnusna hrubka.. opraveno a diky za upozorneni..
  • Škoda no, mohlo to být lepší.

    Ještě se zeptám, plánujete recenzi War in the North?
  • Hm vypadá to na solidní titul. *1*
  • Trol.diskuzni
    Děkuji za střízlivou a snadno uchopitelnou recenzi, která transparentním způsobem uvádí relevantní důvody, jenž implikují příslušné hodnocení. Naprostá spokojenost. *4*
  • ani sem nevedel ze je nejaka hra o tom

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit