Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    Jop, v klidu počkám na Steam release.

  • Stephano

    Kvůli novému dílu jsem si pořídil Epic účet. Dohráno jako Graveborn na nejtěžší obtížnost se všemi questy za 50 hodin. Po druhém dílu jasně nejlepší díl. Technické potíže (FPS a zmizení quest logu) jen jednou. Svět je skvělý, stejně jako desing úrovní a humor. Jakožto fanoušek komixů má rád ten grafický styl. Když vyšla jednička, hned jsem si řekl, že je to pro mně splněný sen, střílečka plus Diablo. Teď zkusím Destiny 2 a Escape From Tarkov. Dávám přednost signlu. Už teď se těším na DLC. Zápory - málo druhů protivníků, osobně bych zkusil zařadit místo střelných zbraní ty ruční (kuše, luky, halapartny, kopí, ale asi by hratelnost nebyla tak "divoká"), chtělo by to už poladit umělou inteligenci (to samé, možná by se zpomalila hratelnost), jelikož jsem fanda celé série, za mně v pohodě osmička, abych to bylo "fér", ten druhý beru za málo nápadů. :) Střílečky musí mít něco navíc, abych je hrál dlouho. Ale na takový čistokrevný Hrot nebo jiné oldschool střílečky se těším taky. 

  • Uber kolik potřebuješ. Na kvalitu hry to nebude mít vliv :-D

  • twicer

    Lidé mají rozdílný vkus, no kdo by to byl řekl :)

  • uher

    Z jakého důvodu by jsi mu hodnocení ubral?

  • Morraw

    Epic games exclusive. Pass 😠

  • Z 90 bych ubral...ale nevím kolik. 3 mi přijde teda dost. Každopádně je to nesrovnatelné... ale TTW za 90? To musíš být velkej milovník Borderlands...

  • vonTossis

    Já bych akorát Eldenu ubral 2-3 body, pak by to sedělo. Takže chápu ten údiv. 

  • Přesně tenhle argument jsem čekal... Proč tedy 90%? ;) A co dalšího mají společného?

  • vsak toho maj dost spolecnyho, taky reskin jednicky, posun temer nula

  • Číselně stejná jako Elden ring 🤌

  • Ale podle Bonusu je to prý pecka 😂😂

  • J.V.Stalin

    Tak ona ani ničím jiným začít nemůže. Je až zarážející jak nulový inovace měla už trojka, kterou jsem si ještě bláhově koupil. Sice jsem ji dohrál, ale už bylo vidět, že si Gearbox dělá z hráčů srandu.

    Ten svět je super, ale to je asi tak všechno. Pořád člověk hraje jen trochu vyleštěnou jedničku...

  • vonTossis

    Je super, že recenze už začíná přiznáním. Ani to člověk nemusí číst a ví, kam to vede. :-) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit