Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po zahrani bety navrhujem zmeny nazvu z titanfall na TITANFAIL *1* nic tupejsie som davno nehral a to som skusil aj minuly rok Ghost :D
    • *15* zeby konecne nieco co zosadi CoD s tronu?
  • No ty vole kouknu dneska do mejlu a von tam klíč :) ,to se musí zkusit...

    Call of duty :titanfall
    • jako ok ,fajn se to hraje,jednoduše rychle, .klasická all platform odreagovačka od EA .achievmenty ,unlocky,levely,perky,roboti.

      Pěkně to padne do portfolia EA a kdyby to stálo 30$ možná bych to koupil :)
  • eStar
    Fajn budu upřímný. Tohle je snad nejtupější střílečka co jsem zatím viděl. Je to v podstatě další díl CoD, ale ještě masivněji zjednodušené aby to uhrálo i osmileté děcko (a né dvanáctileté jako v případě CoD).
    Zbraně se při střelbě ani nepohnou, zasáhnout někoho vyžaduje nulový skill, ale kdyby se to ani tak nedařilo tak tu máte pobíhající cíle (AI) s inteligencí zlomeného šroubováku na kterých můžete farmit body. Místo killstreaku tu dostanete titána který se ani nehýbe jako robot, je to prostě jen další vozidlo s kterým naženete pár killů, i kdyby jste nechtěli.
    A nakonec tu máme enhanced bunny hop. Na některých mapách to ani pořádně nevyužijete a z mého pohledu se nejedná o nic extra zajímavého ani originálního.
    Jinak hra naprosto postrádá zničitelné prostředí a singl player.
    Nevím jak se to bude prodávat, můj zájem o hru ale skončil touto betou.
    • Promiň ale ty seš uplný d*ment s prominutím. Chápu, že každému se líbí něco jinýho, ale opravdu nechámu jak můžeš napsat že to neni originální? V jaký střílečcě máš takový možnosti pohybu, kterej pokud máš mozek můžeš využít v boji proti nepříteli. A už vůbec mi nejde do hlavy, jak můžeš napsat že tomu chybí singlplayer. Kdyby tam byl, tak potom je to jak COD. Nascriptovaná a nudná sra*ka. Kdyby věnovali čas kterej stráví u práce na singlplayeru a věnovali se radši multiplayeru tak by to možná nějak vypadalo. Ano má to nedostatky, chybí mi tam alespoň střílení přes zdi a titáni by tam nemuseli být, ale taky je vůbec nemusíš využívat, stačí přepnout na automat. Tak nejdřív použij mozek než něco napíšeš (já vim v singlplayeru ho používat nemusíš, ale zkus to někdy je to fajn)
    • No hlavne ze sa to bude predavat. Tupcov je na svete dost a EA staci ze si to kupi len polovica tych co beru CoD.
    • Na takové to domácí žvejkáné to bude stačit se ztam pářnou nějakou střílečku... nicméně asi bych za to nedal ale plnou cenu..
    • Myslim, ze jsi naprosto presne shrnul to co se o bete da rict. Dumbed dow COD s jinymi skiny a nejaci pseudo-mechove jako nejapny pridavek. Celkove tragedie bez napadu a totalne bez atmosfery. Mechove mi prijdou jak prvek ktery je snad za trest, protoze pidi-mapy jsou zaplneny ulickami a baraky, ktere s jumppackem umoznuji totalni dominanci nad chudaky z plechu. Inu EA v plne krase.
  • Jak někdo trefně poznamenal "brainless crap".
    • Promo má dobré. Jeden článok za druhým. To sa bude skvelo predávať. :)
  • A nejakej tip aby to mohlo hrat v mp vic jak 6 lidi... oh wait
    • na malej mape 32 nie? uvedom sa..dufam ze rovnako nadavas aj na CSko
      • Ja chci a budu hrat jak me to bavi. Treba v 32 hracich v mape o velikosti telefonni budky. Pokud mi to hra nenabidne, nedostane moje prachy/cas/atd. A tebe to nijak neomezuje a nijak se te to netyka. Takze si strc svoje moudra do riti. *3*
      • eStar
        No jasně hlavně že se jim tam vejde 40 dalších AI. Jinak i v CS máš možnost nastavit si to na víc hráčů (pokud se nemýlím tak až 30).
    • počkej, tebe jako nebaví hrát proti retardovaným AI botům? *4*
      • mně kolikrát přijdou retarodovaní živí hráči...no když fungoval Brothers in Arms s AI a to se hrálo jen 2 vs 2, tak toto také může. Že to má debilní CoD gameplay bohužel je věc jiná (a jak vidno, když to jde u Insurgency, šlo by to i jinde).
        • já to nehrál, ale AngryJoe řikal že ta AI je fakt dost tupá, ale je to jen beta, tak to třeba spravěj
          • beta u EA je ukazka finalneho produktu..Aj ked, vydana verzia casto byva aj horsia, vid vsetky hryn an FB engine BF4, Bf3, MoH DoorFighter. Nie je dovod verit, ze tentoraz tomu bude inak *6* *6* *6*
          • "Tohle je jen beta,to spraví"To mi připomíná BF fanboye při betě BF4.:D
          • jinak místo těch mínusú čekám že se někdo přihlásí a hrdě řekne "ano, baví mě hrát střílečky proti AI botům" *3*
  • Dosel nekomu beta key?? Me furt nic a to sem se registroval uz ve stredu a znami uplne to same! *13*
    • Zerathus
      Mně už došel ale pozor hra jede jen na 64bitovým windowsu
    • vacsina klucov sla hlavne youtuberom a recenzontom a magazinom.preco nemohli dat otvorene demo.myslim ze take demo na castlevaniu 2 viac navnadilo ako vyckavanie na beta kluc do mechoveho cod
      • Tak aspon vime komu jsou zdejsi tipy urceny. To je EA, myslim ze letos spolehlive obhaji titul nejhorsi firmy v USA. Tak snad si to ti Youtuberi a recenzenti nakonec koupi, protoze podle toho jak je beta nastavena evidentne neni hra urcena pro sirokou verejnost. Ja si zajice v pytli objednavat nebudu.
  • Ubohý, když to člověk srovná s doublejumpama, powerjumpama a skokama kdy jsme si pomáhali raketometem...at už v Quackovi III, či UT ... a to to tenkrát bylo o skillu. Vyhrával jen ten nejlepší. Tohle zjednodušování už strašlivě zdegenerovalo, už mi to ani nepřijde zábavné.
    • Kdyby si hrál Q2 poprvé spolu s Titnfallem, tak u Q2 nevydržíš ani 2 minuty. Zaslepenci nostalogií. Všude kam se podívám!
    • A hlavne jedna vec.
      UT, Quake... ked sa hraci stretli nebol konec "boja" po troch sekundach (vatsinou).
      Tieto nove stielacky, su v stile, objavis sa dakde sa snazis dobehnut stretnes sa z nepriatelom a si mrtvy. Spawnes sa a dokola... ziadna vyzva, suboj, len rychla smrt.
      OK mozes aj dat nepriatela, ale ono je to skor o nahode, zakempeni, lepsom pingu, kto skor stlaci spust...

      Inak videa z hrania Titanfalu ma chalanisko tu:
      http://www.twitch.tv/angryjoeshow
      • Ako, ja to vidim ako jednoduchu vec. Pridat pri vytvarani hry na server moznost 300% zdravia hracom. Jedina vec, mat takto vyber... Dlhsie boje a mozno aj vatsia zabava.

        Ano skill stracam, uz to nieje ako zamlada :D CSko hram od Beta 07, tusim strnasty rok.
        Hraval som vsetkych quakov, unrealov, COD..., Battlefieldy mam vsetky az na 2147... atd.
        Takze pre hatera, viem porovnavat tieto hry ;)

        Komu chybaju Quakeovia a UTcka, tak si pozrite hru Shootmania Storm.
      • Lawliet
        V dobách kdy jsem hrával ET:W, tak nepřítel byl dole do 2sec. 3 rány z Tomiganu/Mp40 do hlavy a byl konec. Tady to bude stejné. Bude to o skillu. Rychlejší vyhrává. Ikdyž tahle hra vypadá totálně na palici, jako zbytek stáje. Staré ET mi vyhovovali nejvíc. Různé třídy. Nutnost hrát různé role pro vítězství týmu + zabít nepřítele, když dojde na střet. Tady zústává jen jedna funkce. Najdi a zabíj.
      • "Tieto nove stielacky, su v stile, objavis sa dakde sa snazis dobehnut stretnes sa z nepriatelom a si mrtvy. Spawnes sa a dokola... ziadna vyzva, suboj, len rychla smrt.
        OK mozes aj dat nepriatela, ale ono je to skor o nahode, zakempeni, lepsom pingu, kto skor stlaci spust... "

        Jak to tak popisujes tak to vypada ze problem neni v novejch strileckach ale spis v tom ze nemas absolutne zadnej skill :D
    • Tak hrej Q3 a UT, nových MP her si nevšímej a budeš šťastný...
      • To neznamená, že se k novým hrám nemůžu vyjádřit, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit