Přejít na výpis diskuzí

Tipy a triky pro přežití v Death Stranding

7.11.2019 13:31
Šárka Tmějová 7 příspěvků

Takže jste se rozhodli vrhnout na nejnovější hru Hidea Kodžimy. Inu, stát se kurýrem, kterému se povede přemostit celou Severní Ameriku, nebude snadný úkol, ale pokud myslíte, že na to máte... Nejlepším tipem do začátku je samozřejmě obligátní sdělení „čtěte tutoriály“, v tomto článku se tedy zaměříme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem klikl rovnou na diskuzi, páč mě zajímalo, kdo Vám za tohle poděkuje. A vida, nic moc.

• ales.smutny

Tak my spoléháme na přirozenou inteligenci svých čtenářů, kteří dokáží posoudit, zda chtějí podobný článek s tipy číst, či ne :) Podle dosavadní čtenosti je o podobný obsah (ne)překvapivě velký zájem :)

• ja_nic_nevim

Aneb bezva krok ohlédnout se zpět a poděkovat si, jak skvělý nápad byl zavést diskuze jen pro registrované. Lidi se tu hádají pořád, Jack spamuje kde může a člověk už se tu nic zajímavého nedozví. 

• TheGGG

těším se a zítra si jdu proto, sorry, že teď fakt vaše (ani jiné) články a videa na toto téma číst nechci... chci mít kompletní neposkvrněný zážitek, až to zítra zapnu

• Carnage666

Máš radost z PC oznámení?

• TheGGG

samozřejmě, hra má očividně své problémy, ale když to není exklusivita, tak již za to nemusím chorobně bojovat v diskuzích a hádat se s kritiky jako u god of war, bloodborne, uncharted, the last of us atd. takže za mě úleva 😉

• WhySoSad

Okej, tak na pár dnů jdu do digitální tmy, článek plnej spojlerů den před samotným vydáním u hry, která je jediněčná tím, že člověk neví do čeho jde. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit