Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Muzete nekdo doporučiť dobre hry na Android? Spis takove oddechove hricky, na "seriozni" hraní mám PC.
    • Hodne relaxacne hraju Shop Heroes :) Kde jen vyrabim a prodavam věci hrdinum a postupne se vyplesuji. Co jsem koukal tak je to asi i hra z Facebooku. Ted jsem zkousel hru Deiland, vypada to zajimave pro oddech a sem tam hrani, jsem na zacatku tak kdo vi.
      A rozhodne doporucuji Mekorama, ale to zahrajes rychle jelikož tam není tolik levelu. Ale je to hezka hra.
      • težko rict co vlastne hledám; nic moc komplexního a náročneho ale zas nejake hričky taky ne... treba se mi libil plants vs zombies nebo this war of mine. Možná bych dal nejakou dobrou tower defense.
        chvíli jsem hrál farmville, ale paradoxne je to dost kompetitivní a človek je furt ve stresu aby plnil zakázky atd.
        pár vecí jsem stáhnul na zkoušku ale nic moc mne nechytlo
    • diky všem za tipy, mrknu na to
    • Velmi doporučuji hru Flow Free. Zvládne to rozjet snad každé zařízení a trochu se při tom musí i přemýšlet. *3*
    • Doporučil bych sérii Dots, Alto's Adventure, Drop7, Candy Crush Sága, Plants vs Zombies, Flight Control... Jsou jich spousty, mrkni se taky sám. *3*
  • Ani ne před měsícem jsem TQ projel už asi po třetí:)
    Grafiku i hratelnost to má pořád parádní i na dnešní dobu.
    • Problemem bude asi slovo projel. Od hacknslash proste ocekavam že bude mit end game content a že budu donekonečna farmit
    • OPenetrator
      Souhlas. TQ si vždycky minimálně jednou za dva roky zahraju, vyborna hra.
  • Nejlepší fialová diablovka, kterou jsem kdy hrál na mobilu, byl Bards Tale. Vtipná a skvěle hratelná mobilovka.
  • Tuhle hru sem hrál na PC tak před 7-8 lety, parádní hra a teď to jde hrát i na mobil, to není možné.
    • To plati uz davno, ze vykon kapesnich zarizeni je cca deset let za vykonem stolnich.
    • Dooma jsem hrál na digitálním foťáku v roce 2002 :) Mj. s tím inventářem to neumělo skládat tuším i v PC originálu. TQ byla docela pecka, ale na tabletu mě to mastit neláká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit