Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ne tak pro mě je TF takovej odpad, že jsem to prostě asi vypustil. a teď mě překvapilo DLC *15*
  • Jack1947
    Přesně tak více takových her kde se zaplatí jednou a pak se jede a né nějaké DLC aby měli ostatní šmitec kdo nemají.
  • gesto
    To proto že nepamatuješ časy kdy se o hrách nepsalo nikde a přesto se vědělo co je dobré a co stojí za hraní, :)))
  • TheGGG
    tak to asi nečteš dost důkladně, protože každý normální člověk co se o hry zajímá, ví, že už to vyšlo...
  • tyjo.. asi mají špatnej marketing, moje reakce po přečtení titulku byla: "Ono to už vyšlo?" *15* a to čtu herní weby denně. asi náhoda.
  • Spades
    Přidej PS4, Xbox dej na úroveň PC a PC bude tak 500.
  • Hele za sebe...TF2 jsem si koupil na PS hned když vyšel a moc šancí do budoucna jsem mu nedával, nicméně single jsem přehrál už třikrát a mulťák si vždycky rád zapařim a pořád mě to baví a tyhle dlc věci jsou fakt super, takže celkově mám z tý hry hodně velkou radost. *14*
  • Ze milion, ale u nas tak 100 v spicke.
  • Stejne bych EA uzemnil za to, ze dali release ve stejnou dobu jako Battlefield 1 a CoD, tim minimalne pc verzi Titanfall 2 odsoudili. Tusim, ze z toho milionu aktivnich hracu je 500k ps4, 450k xbox a 50k pc.
  • Takhle by podle mě měl vypadat prodejní model hry. Kupte si hru a máte dostupné vše. Žádné balíčky se zkušenostmi, odemykání zbraní za xx dollarů a žalostný počet map, který ospravedlnuje až season pass (viz Star wars battlefront). Kupte hru a máte vše už v ceně. V titanfall platíte akorát za skiny zbraní a titanů.....takže kdo se chce odlišit, proč ne.....výhodu mu to žádnou nepřinese a vyvojáři mají pár(set) tisíc dolllarů navíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit