Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chvalia sa tym ze sklbia singleplayer s multiplayerom.
    Hovori sa tomu kooperativny mod.
    Napriklad ako v Left 4 Dead.
    Klasicke marketingove tahy, rozpravat o dacom ale nepomenovat to priamo :D

    Ale inak sa na tu hru tesim, zahram betu a ak bude fajn, tak uz mam odlozene peniaze.
    Ak nebude fajn, tak pojdem za odlozene peniaze zapit sklamanie :D
  • COD s robotmy...som velmy zvedavy na tu betu ked ta nedali ziadny sp a chcu zato 30e
  • hmm pěkné , a to bude zadarmo ? NE !!??? tak to si strčte do ArschLochu
  • Takže tohle bude i zážitkový single nebo teda jen tupoučký mulťák ? Nějak v tom nemám jasno.
    • XorxoxTalarius
      No singl, multiplayer ma vypravet pribeh. Tedy prelozeno:
      "Nez se ti nacte mapa, tak se dozvis nejakou cast pribehu, coz bude velice vtipne, jestli kazda mapa bude zobrazovat jinou cast *1* "
      • BookerDeWitt
        Ale singl s příběhem tam je, jelikož můžeš hrát čistě s AI bez živých protivníků. Tady spousta z vás jaksi jenom nechápe, že nutnost být připojen neustále k internetu není kvůli multiplayerovým prvkům, ale protože část hry se bude vypočítávat v cloudu. Titanfall bude první hrou, která by měla předvést technické možnosti cloudu, jako je výpočet fyziky a umělé inteligence. Hra není typická koridorovka, ale ani typický mulťák s úkoly: "Postřílej všechny nebo seber nepřitelovu vlajku".
        • Jack1947
          Aha, "nutnost být připojen neustále k internetu"

          To jsem nak prehlidl, v tom pripade se pak vyroji takove ty myslenky jako spadne mi net a budu hrat SP, smula no.

          Jsem myslel ze uz toho po Diablu3 upustily a zda se ze si to oblibily tuhle "Always on" retardaci. *12*
          • Alex81
            Presne tak "always on retardaci" pryc. A taky vyzaduju aby ty hry fungovali bez "always on" elektriny. Hraju si a vypadne proud a co potom?
            • XorxoxTalarius
              Always on byla, je a bude ta nejvetsi prasarna na trhu.
            • Jack1947
              Takto u me vyresila UPSKA - to se stava fakt jen zridka, vetsinou kdyz ae nic nehraje.
      • Jack1947
        Pocitam ze Singl bude tak neco na zpusob CS, BF mapa s boty... a v MP zacne ta prava zabava pro tech par zkusenych ( protoze nikdo jiny , kdo se na ty strety 6v6 necejti to hrat nemuze). *3*

        Ovsem dulezitejsi je ze se tam budou rezat Titani s titanama a lidi s titanama a bude to chaos... takove vylepsene hodne Hawken s moznosti chuze i mimo...

        Tupe mi to tak neprijde abych rekl pravdu, tupe je COD tady bude treba i trochu myslet. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit