Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně, hudbu by měl napsat Rytmus za přispění Míši Davida a Pepika Vojtka, aby to mělo ten správně neomšelej sound. Přičemž případný ženský vokály by obstarala Dara Rolins.
  • Nech uz budu dievcata plakat akokolvek, ja si BO 2 kupim a budem si cely dalsi rok uzivat zabavu s kamosmi na kupenom serveri.. Presne ako BO1 (jednoznacne najlepsi COD od dob MW1) ktory v podstate hravam doteraz..

    Ak si niekto trufate na ostrielanych borcov tak navstivte TDM na RAGE serveri..

    TREYARCH FTW !

    PEACE !
  • Má pravdu ten chlapec
  • Za ty prachy? Se divím, že se divíš. Každý ví, že CoD šetří jen na vylepšení hry.
  • A kde je ten pokrok u BF3, noze mi povedz, ked BF2 bolo zalozene na timovej spolupraci, to z BF3 totalne odstranili a je to CoD rubacka a BC2 bolo o pokrucilom znicitelnom prostredi a u BF3 je minumum znicitelnych budov, stien a prostriedne, zem, lampy a ploty pomaly ani nicit nejde? Kde je ten pokrok? BF3 je akurat orezanejsie BC2 a poarkadovane BF2.
  • Je smutne, ze na games.cz se pohybuji i naruseni jedinci, co asi utekli z psychiatricke lecebny a jejich jedinou zabavou je se vydavat za druhe a spinit tak jejich jmeno. Od ted jedine prihlasen...
  • prve som si povedat ze teba ani komentovat nebudem, ale nad tym tvojim prispevkom sa neda nepousmiat :)
    1. precitaj si definiciu IQ, zrejme nemas ani ponatia co to slovo znamena
    2. hlupak? ty mi ides pisat hlupak? ty zarite CoD decko, tie tvoje sr_cky si chod obhajovat niekam inam. Battlefield mam hloko u riti tak ako aj CoD.
    3. ty ides niekomu hovorit ze je decko? sa nad sebou zamysli, pozri sa ako sa vyjadrujes
  • Nemyslim pokrok v Premium, ale Battlefield 3 ako celok, ale samozrejme aj v premium su zcela nove mapy z odlisnym stylom boja, obsahuje nove vozidla, mapy, atd.
    Ale je to len moj nazor, sice som si kupil Battlefield 3, ale dodnes to lutujem, ale keby som ho nemal a mal by som si vybrat medzi CoD a BF, tak jednoznacne BF3
  • smutna pravda.
  • A neda mi nepodoknut tvoje veta: "CoD s tonami DLC presahujucimi cenu povodnej hry"


    Zrejme mas male IQ na to, a nedoslo ti, ze Premium stoji viac ako limitovana edicia BF3...

    Ale vonkoncom to neprekvapuje, ze si taky hlupak, ked napises VYDIET...

    a aby sme nezabudli...CoD s tonami DLC..Cod mavalo po 4 dlc packy so 16 mapami, BF3 bude mat 5 dlc, takze kto to ma tonu dlc, hlupe decko? Zeby trapny bf3...aspon vidno, ake sproste deti hraju ten bf3, ked si tak dokazete na.rat do huby...Ale co uz, ked hry vam kupuju rodicia ci babicky
    *6* *5*
  • Hlavne, ze ty toho vela rozumies, ceska socka *6* *6* *6*
  • Aky pokrok je v premiu, noze povedz, nech sa pobavim, myslis tie az 4 kamuflaze, co ste vcera dostali :D Urcite za tych 50 eur stali, enjoy hlupacik *6*
  • Skoda, ze jsi tak neskutecny trotl. Napisu tvoji matce ze mastis saska pod stolem
  • Ty socko slovenska! Nicemu nerozumis tak drz pec
  • Nazor debila a socky *6*
  • Myslis ty hlupaku ze Hans Zimmer zaklepal na dvere tvurcum MW2 a zeptal se jich jestli nechteji udelat hudbu ke hre ? *1*
  • B.o.b
    Zajímavý je, že Hans Zimmer už nedělal soundtrack k MW3. Jako kdyby věděl že ta hra bude stát za nic .*10*
  • To si nemyslím... poslední 2 alba byly ihned po jejich vydání zdarma ke stažení na jejich webu ... http://www.nin.com/albums/
  • Ke každé válečné hře, by měli nahrávat hudbu jen a pouze Bolt Thrower.
  • Hrozný zpěvák, hrozné songy a ještě horší hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit