Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady video jako to (ne)funguje na PS4Pro, co je s podivem, na klasické PS4 tyhle bugy prý nejsou.

    https://www.youtube.com/watch?v=mrXYSUPxdeg
  • BohumilCisar
    Já mluvím sám za sebe a mně to prostě nevadí, nehledej v tom pokrytectví. Pokud bude hra špatná, tak ji to dám sežrat úplně stejně jako jakékoliv jiné.
  • Spíš by to nepoznali ani češi ani němci. Navíc němců tady rozhodně nebylo plno jak s oblibou tvrdí někteří historici. Jestli chceš být absolutně důsledný tak by to připomínalo česko německo polskou motanici.
  • Multinicko, píšu ti jen proto, aby sis zbytečně neošoupal prsty. S multinickami neztrácím čas. Multinicky nemají nárok na diskusi. Už jsem ti to ostatně psal.
  • mně se libí to pokrytectví, kdyby to byla jakákoliv jiná hra, tak hned tu hru odsoudíte, že patch je větší než samotná hra, ale tady je to vlastně v pořádku.
  • BohumilCisar
    Ty jsi strašně kyselá držka. Doufám, že hra bude mít úspěch a ty se z toho osypeš natolik, že už tady ty tvé zvratky nebudeme muset nikdy číst.
  • https://youtu.be/jPIzV2xgfYE?t=802

    henry má kouzelnou helmu.
  • BohumilCisar
    A co je na tom tak hrozného? Není snad hlavní to, aby hra dobře fungovala a byla zábavná? To, že budu muset stahovat dalších 20gb mě opravdu žily netrhá. Mimochodem, někde jsem četl, že ten build, který musel jít do distribuce, aby stihli release date, je opravdu 3 měsíce starý. Shlédnul jsem i nějaké ty gameplay videa, než je stihli smazat a šlo vidět, že tam bylo dost bugů. Já osobně jsem rád, že ve WH na tom makají jak jen to jde. To, že se v den vydání muselo sosat dalších 20gb, na to si za měsíc nikdo nevzpomene.
  • Day one patch větší než samotná hra? Ne, to teda fakt není běžná praxe u všech AAA titulů. A většina her se rozhodně dá hrát i bez day one patche. Lžeš.
  • Day one patch je zcela běžná praxe u všech AAA titulů. Bez toho by se fakt většina her nedala ani hrát :-) Na co budeš plivat příště ty chytráku?

    Ty tvoje zanícený komentáře ke KCD jsou fakt perly. Umíš taky něco jiného?
  • K tomuhle by se Vávra měl vyjádřit na Facebooku, když s takovou oblibou postuje příspěvky ze zdejších diskusí. Jestli je hra skutečně v tak špatném stavu, tak dát ji na trh by byl docela hnusnej podvod na zákaznících. A jestli v tak špatném stavu není, tak by jistě zákazníci rádi slyšeli ujištění, že za hru můžou vydat svoje peníze.
  • je tam německej dabing, můžeš přepnout :-)
    https://www.youtube.com/watch?v=gUK2Y0V0cvM
  • https://www.forbes.com/sites/kevinmurnane/2018/02/10/heres-the-story-behind-kingdom-come-deliverances-23-gb-day-one-patch/#f8ab9b47d9eb

    To si fakt dělají ve Warhorse srandu. Jasně, úplně dojatě pláčeme, jak místo aby si konečně oddychli nebo dělali na DLC, tak místo toho makali na day one patchi, kterej je větší než samotná hra. Já mám pro to jiné vysvětlení, takové praktičtější a taky mnohem uvěřitelnější. Hra byla ve stavu, kdy ji už chtě nechtě museli jako "final build" (LOL) poslat do distrubuce, tak hrozně rozbitá, že ji zkrátka museli narychlo zalátovat i za cenu takhle obrovského downloadu. A ještě drze předstírají, že je to vlastně úplně úžasný, že to takhle udělali. Ne, není to úžasný. Je to opruz jako prase.
  • Já osobně se nato těšim a už to mam koupený. A jestli tam budou nějaký bugy? Kde nebyly? Určitě tam bude dobrej příběh a krásná grafika a navíc je to sakra z čech tak není co řešit..
  • Presne tak animace byli to nejmensi ta hra byla neskutecne nudna
  • kdy padá embargo na recenze? Až v úterý?
  • Krescz
    Dneska to nejde :) musel by tam mít rasismus, náboženství na každém rohu, otroctví/nevolnictví, staročeštinu atd... Nejlepší je to tak jak to je teď.
  • Krescz
    Zajímalo by mne jaké ohlasy bude mít hra v Americe.....jestli se do nás tamní blbečci budou navážet za absenci černochů.
  • jamar28
    Protože v 15. století se přece v Čechách nemluvilo česky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit