Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neboj je to vyrovnané Alience má větší staty *3* *11* *11* *11*
  • Aliance zase mela lepsi veze v AVcku. *15*
  • XorxoxTalarius
    No prave proto ze je o hrdinech, tak to nedava smysl tuplem, jelikoz Aliance tam ma dva a jinak same grunty, kdezto Horda ma minimalne 3 a jeste navic ma presilu. Takze pokud mi nechcete tvrdit ze se jedna o sebevrazedny utok, tak je to pekny nesmysl
  • Na pride průvod chodíš akorát tak ty. Tito lidi chodí na comic-con, ale vzhledem k tvé inteligenci se nedivím, že sis to spletl.
  • WoWko není o armádách, ale o Hrdinech. Fanoušky nezajímají záběry na armádu řadových vojáků, ale právě na hrdiny. A tím, že je to fantasy tak hrdinové mají unikátní schopnosti, kterými dokážou demolovat armády. A tito hrdinové se ve videu objevují na obou stranách. Pod ruinami Lordaeronu se nachází město Undercity, kde žijí zbytky přeživších z řad Forsaken, není to žádné válečné město/hrad s obří armádou. Chápu, že lidem, kteří se o WoWko nezajímají to může celé připadat trapné až infantilní, ale přirovnal bych to třeba ke StarWars, kde se rovněž vyskytují skoro až nesmrtelní hrdinové a spoustě lidem celé to universum může připadat absurdní a dětinské.
  • XorxoxTalarius
    No pokud vam nevadi ze utocite na hrad kdyz nemate presilu, tedy je velice jasne ze tu bitvu nevyhrajete, tak bych se o debilite moc nezminoval.
  • XorxoxTalarius
    1) No to ze je to fantasy to dela jeste horsi ... prece jenom hrad napechovany "hrdiny" a oni se rozhodnou zautoci par pesaky ... ehmm.
    2) No kdysi to treba mesto bylo, ale zbyl z toho pouze hrad (ten muze byt i ve meste, to je vec), takze oblehaji hrad, nikoliv mesto
  • XorxoxTalarius
    Slzu v oku jsem mel, smichy. A ted se mi tam dere druha, pri cteni vaseho komentare. S mim tedy vedet co v tom videu bylo, kdyz to nebylo oblehani hradu, ikdyz je tam jasne videt hrad, oblehaci stroje a tak dale.
  • 1. Je to Fantasy RPG s unikátními hrdiny a ne středověký, válečný simulátor.
    2. Neobléhají hrad, ale ruiny starého města Lordaeron.
  • No ty mas ale myslivnu, opravdu epickou. Doporucuji se zdrzovat komentaru, ze kterych vyplyva, jak si debilni.
  • Blbost je to mozna pro nekoho kdo o WoWku skoro nic nevi. Jsem si skoto jisty, ze u vetsiny fandu byla reakce na trailer minimalne slza v oku *4* Uz jen to, ze napisete oblehani hradu je dost vypovidajici *7*
  • mnohem vic MMO, nez D3 to bude take skoro jiste, protoze jobposty byly i o MMO hre, ale to je ted kazda hra od blizzardu
  • TheGGG
    tvůrci blizzardu nemají ani potuchy o tom, jak udělat normální postavu a ty po nich chceš aby snad udělali nějakou uvěřitelnou bitvu... vždyť to cílí na číňany atd. *15* *15* *15*
  • TheGGG
    no tvůrci CoD alespoň umí vytvořit postavy co nevypadají jak lidé z pride průvodu... ale někdo asi nakorbené elfy se svítícíma očima, půl metrovým obočím a obrovským plastovým lukem má rád... no většinou hra pro lidi se slabým notebookem, co jsou rádi za cokoliv...
  • TheGGG
    tak to je hodně smutné, pokud považuješ lore starcraftu a warcraftu (o designu nemluvě) za kvalitní... no ale na games.tiscali už mě toho moc nemůže překvapit... ani to, že lidi mají rádi obdobné braky...
  • Hah. Neznám zajímavější rts hru, co by měla lepší příběh, design, lore a rasy než má Starcraft. Ano Warcraft možná něco okopčil, ale pořád má snad jeden z největších lore ze všech her.

    Když se podívám na design skyrim postav, tak je to všechno na jedno brdo. Všechno to vypadá jak člověk, akorát to má jinou hlavu. Nevybral bych si. Navíc textury jsou tak vyblitý až to není pěkný. Ve warcraftu jsem vybíral celkem dlouho za koho si zahraji. World of Warcraft si graficky drží nějaký styl a pořád se snaží grafiku nějak vylepšovat.
  • Aha, takže kvalitní starší CoD, i když ho už přetřeli aspoň 5x na ho**o, tak je stále kvalitní hra? Tak to pak chápu, proč to lidi pořád hrají. A já blbec jim skočil na tu jejich marketingovou kampaň.
  • XorxoxTalarius
    Tak jsem se konecne podival na ten novej trailer na novej datadisk do WOW, boze to je strasna blbost. Kdo sakra obliha hrad s mensi armadou nez tvori posadka hradu *1*
  • TheGGG
    h**vno přetřené na modro je pořád h**vno, že se najdou lidí co nemají vkus je věc jiná...
  • TheGGG
    předně vy dva chytrolíni, máme tu nějakou frýdom of spítš a protože všechny diskuze o hrách co mě baví jsou plné hater... teda vlastně lidí co se svobodně vyjadřují, tak i já jsem se rozhodl napsat svůj upřímný názor na to co si o blizzardu myslím...
    druhak já fantasy rád, jen né takovýto šunt... naštěstí to co blizzard dělá není fantasy, ale brakový nesmysl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit