zavřít
...

To nejlepší z Games.cz - deset let se Zaklínačem

Od vydání prvního Zaklínače uteklo už deset let. Pamatujete si na své první setkání s Geraltem? My rozhodně ano a jsme zvědaví, kam, jestli tedy vůbec někam, posune CD Projekt značku Zaklínač v příštích deseti letech. Vůbec bychom se nezlobili ani za posun u značky L.A. Noire, kterou chtějí vývojáři...
  • wesker (anonym)
    4 souhlasí, 6 nesouhlasí
    Zaklínače mám rád, četl jsem to ještě na gymplu, takže srdcovka, ale myslím, že už je Zaklínače až moooooooc. Už to začíná být trošičku otravné.
    11.9. (8 dnů)

reagovat

• Chumbaba (anonym)
      2 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Máš pravdu, podle mě je důvodem seriál, který se ještě ani nezačal natáčet a je potřeba udržet hype až do premiéry. Čili je možné, že budeme teď několik let zaplavováni v podstatě bezcenným "contentem" (mobilní hry, kartičky, dota, moba, eventy na facebooku, limitovaná edice křupek a plenek), který bude mít za úkol udržet povědomí o značce pro seriál. Kéž bych se mýlil.

Zvuk jakoby odražených podzemních duchů je nejmocnější magie, jak víme z jiné fantasy série (proč někdo neudělá AAA+ open-world RPG podle ní?!)...
      11.9. (8 dnů)

reagovat

• lol (anonym)
        4 souhlasí, 6 nesouhlasí
        když už pozornost, tak by se mohli vysrat na kartičky, moba apod. balast a ohlásit remake/remaster jedničky třeba s novým combatem, jednička je pořád nejvěrnější předloze, následné díly už sklouzly místy i k "space opere".
        11.9. (8 dnů)

reagovat

• Derp (anonym)
          8 souhlasí, 3 nesouhlasí
          To, že hra není úplně věrná knižní předloze, není nutně mínus.
          "Věrnost knižní předloze" je jenom prostě zbytečné rýpání a snaha najít vady na jinak skvělé hře.

Tady jde o to, že kniha a hra jsou dvě úplně rozdílná média distribuce příběhu.
          V knize můžete číst vnitřní myšlenky hlavního hrdiny (snaha být neutrální i když většinou si Geralt stejně něco zvolil), zatímco ve hře sám hráč reflektuje hrdinu a je jenom na něm, co si o okolí myslí. Navíc druhý díl byl od vás špatný příklad, protože tam taky jste měli možnost zůstat "neutrální".
          11.9. (8 dnů)

reagovat

• lol (anonym)
            1 souhlasí, 3 nesouhlasí
            to je subjektivní, mě jde o to, že trojka je úplně jiný žánr fantasy než jednička a předloha...
            11.9. (8 dnů)

reagovat

• Buržuj (anonym)
    11 souhlasí, 27 nesouhlasí
    Zaklínač je len prehypovaná priemerná RPG séria. V jednotke bol taký jemný náznak, že by vedeli spraviť 90kovú RPG v modernom kabáte, lenže sa vydali konzolovou cestičkou, rovnako ako Bioware. Dvojka Zaklínač je otrasná konzolovica, v trojke to trochu napravil ten openworld ale aj tak je to stále chabé.
    11.9. (8 dnů)

reagovat

• G (inkognito)
    9 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Gratulujem a pojďme dál
    11.9. (8 dnů)

reagovat

• Brumla (anonym)
    5 souhlasí, 18 nesouhlasí
    Deset let mít první dva zaklínače v knihovně , sbírat GOTY a Enhanced Enhanced a ani jednou je neinstalovat :D Jó jsem odolnej a hravej , bohužel ne zrovna pro poláky :DDDD
    Uvidíme co Cyberpunk 2033 , to bude hned jinší káva (doufám v tom nejlepším a zatracuji dopředu cokoli jako druhý a vyšší díl Mass Effect), ...
    10.9. (9 dnů)

reagovat

• Brumla (anonym)
      0 souhlasí, 8 nesouhlasí
      77 ... No poláci ;)
      10.9. (9 dnů)

reagovat

• Hugo (anonym)
      13 souhlasí, 1 nesouhlasí
      ty krávo tak tim bych se moc nechlubil pokud to je pravda
      11.9. (9 dnů)

reagovat

• Bob (anonym)
      0 souhlasí, 9 nesouhlasí
      tak o "kvalitách" cyberpunk 2033 lecos vypovída trailer s polonahou ženštinou i to na jake publikum bude znova cíleno
      11.9. (8 dnů)

reagovat

• mr. X (anonym)
    3 souhlasí, 7 nesouhlasí
    To mohlo byt oznacene jako reklama, stejne jako to jejich video :D
    10.9. (9 dnů)

reagovat

• MickeyMutant tiscali.cz
    4 souhlasí, 16 nesouhlasí
    Ne, nic zajímavého mi neuteklo.
    10.9. (9 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.26.116.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.