zavřít
...

To nejlepší z Games.cz - EA zasadila a teď sklízí

Ani tento týden jsme se nemohli vyhnout smršti kolem druhého Battlefrontu, stejně jako minule. EA totiž kolem hry nadělala pěknou paseku a tak sklízí to, co zasela. A to do takové míry, že už zbystřili i někteří politici. Všechno se to přitom točí kolem hry, která, sama o sobě, za řeč vlastně tolik...
 • Peacemaker tiscali.cz
  40 souhlasí, 6 nesouhlasí
  Vážená redakcia. Nehanbíte sa takto tvrdo cenzurovať diskusie? Zavrite to! Načo to vôbec otvárať? Zavrite to! Som za mazanie vulgarizmov, prípadne nadávok z diskusie. V slušných diskusiách také veci nemajú čo robiť. Ale cenzurovať takto brutálne akúkoľvek kritiku hry? Vrhá to potom veľmi zlé svetlo na celú redakciu, že dostala od EA úplatok, aby sa negatívne názory cenzurovali. Toto nie páni, toto nie. Idem hneď aj napísať šéfredaktorovi, pretože som veľmi znepokojený s úrovňou demokracie a slobody slova na mojej obľúbenej stránke. Mazať takto totalitne všetku kritiku, tak to naozaj nie.
  27.11.2017

  reagovat

  • Morne (inkognito)
   8 souhlasí, 14 nesouhlasí
   A ty úplatky se projevily hodnocením jednoho z klíčových AAA titulů vydavatele známku 5/10 a přesným informováním o kontroverzích se hrou spojených, co?
   27.11.2017

   reagovat

   • Anikan (anonym)
    12 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Ne a přečti si to ještě jednou, případně víckrát.
    27.11.2017

    reagovat

   • Peacemaker tiscali.cz
    6 souhlasí, 5 nesouhlasí
    Morne@ Tebe asi nič nehovorí čítanie s porozumením, však?
    27.11.2017

    reagovat

    • Morne (inkognito)
     4 souhlasí, 8 nesouhlasí
     No, nápodobně. Naznačuješ, že redakce přijala úplatek o EA, a proto omezuje v diskuzích kritiku BF 2. To je ale nesmyslné právě protože sami BF 2 a EA kritizují...
     27.11.2017

     reagovat

     • Netopejr (anonym)
      14 souhlasí, 3 nesouhlasí
      "kritizují", celé roky se toho zastávají a akorát teď, když se ve světě vznesla vlna nevole obrátili jak komunisti, kteří chtěli začít budovat kapitalismus :)
      27.11.2017

      reagovat

      • Morne (inkognito)
       0 souhlasí, 1 nesouhlasí
       Ale houby, zprávy předávali bez zpoždění. Co víc po nich chceš?
       28.11.2017

     • Krieg (anonym)
      8 souhlasí, 2 nesouhlasí
      No, to je asi kritika způsobem asi jako Idnes kritizuje Babiše a ANO *1*
      27.11.2017

      reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   5 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Nesouhlasím se zavřením ale taky nechápu proč je tu tak tvrdé mazání občas. Nejedná se jern o kritiku je to více věcí co jdou proti srsti ale moc víc bych se v tom nepitval.
   27.11.2017

   reagovat

  • ogami (anonym)
   1 souhlasí, 10 nesouhlasí
   Dovolavas se demokracie a svobody slova na serveru, ktery ti nerika pane a velmi pravdepodobne na jeho provoz neprispivas ani korunou? Velmi usmevne, takove az komunisticke, vsechno je vsech. Jenze to je zakladni nepochopeni principu fungovani internetu. Udelej si svuj web (vyrob si ho, zaplat si hosting/zelezo), tam si zaloz svoji diskuzi a tam si placej co se ti zlibi ... a nikdo ti to tam nesmaze, budes tam mit tolik demokracie a slobody slova, kolik sam sobe nadelis ;) Tudle predstavu, ze si na cizim pozemku (serveru) muzu placat a delat co se mi zachce, aniz by mel majitel pravo klidne i bezduvodne moje jednani zarazit (smazat prispevek, nebo me vykopnout ze dveri), pac ja prece chci svoji demokracii a svobodu slova, opravdu nechapu.
   28.11.2017

   reagovat

   • ALL (inkognito)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ja si myslim, že prispivame hodne tim, že to tu čteme, jak klesne navštevnost, mužou se recenzenti jit klouzat ...jinak ja už bych radši chodil jinam, ňakej tip na konkurenčni web ??
    28.11.2017

    reagovat

 • G (inkognito)
  8 souhlasí, 3 nesouhlasí
  27.11.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.8.44.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.