zavřít
...

To nejlepší z Games.cz - Gamescom přinesl řadu novinek včetně Age of Empires IV

První dojem z letošního ročníku herní výstavy Gamescom byl rozpačitý. Přišlo nám, že kromě spousty nových trailerů výstava, oproti předešlým ročníkům, nic zásadního nepřinesla. Když se ale za celým Gamescom týdnem ohlédneme, nemůžeme se ubránit pocitu, že z hlediska hráče to naklonec žádná nuda nebyla,...
  • Altir (anonym)
    3 souhlasí, 8 nesouhlasí
    A úspěchu Kingdom Come ani slovo ale jinak máte plnou hubu českých her a jak je třeba podporovat český herní průmysl :D

jděte do háje
    28.8.2017

reagovat

• Chill (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Cau. Taky jsem na ytubu zaznamel celkem uspech v Hearthstonech... myslim, ze kluci vyhrali... treba aspon do bleskovky , koukal jsem cz vs usa , a za zminku by to stalo ...
    28.8.2017

reagovat

• maxipes (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Libí se mi jak přes víkend všichni podlehli davové hysterii kvůli Episodě 3 a tady zatím ticho po pěšině.
    28.8.2017

reagovat

• Bob (anonym)
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    chybí vám recenze na endless space 2
    28.8.2017

reagovat

• Buržuj (anonym)
    6 souhlasí, 6 nesouhlasí
    Výstava mi z pohľadu nenávštevníka prišla o ničom. Už všetko dôležité veľké firmy vystriekali na E3. V rozhovoroch často vývojári E3 aj spomínali. AoE blok bol úplne odveci. Toľko pozornosti si ten remake nezaslúži a jediný dôvod to pozerať bolo to krátke oznámenie štvorky na konci. Väčšina hier sú len pokračovania pokračovaní. Ako sme sa kedysi smiali na NfS a Tomb Raider, že to má nekonečno častí, tak dnes to má už skoro každá AAA hra. Vďakabohu za indie scénu, ktorá si v posledných mesiacoch žne neoprávnenú kritiku za údajnú nekvalitu. Áno, čo sa kedysi vydávalo za freeware dnes pýtajú peniaze. Ale nikto ťa to nenúti kupovať.
    27.8.2017

reagovat

• cumpi3 tiscali.cz
      6 souhlasí, 6 nesouhlasí
      stejne tak te nikdo nenuti kupovat si pokracovani pokracovani AAA her
      27.8.2017

reagovat

• Kdo ví? (anonym)
      8 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jen bych dodal, že spousta indie her je dnes v mnohem lepším stavu než některé AAA kousky, za jejichž zahrání bych si občas raději nechal zaplatit já. Ano, z kvalitní AAA hra ten rozpočet kouká, ale to platí i o propracovaných indie hrách (zdaleka ne jenom 3D). A potom, ne vždycky chce člověk hrát 3D mlátičku z pohledu třetí osoby nebo FPS z pohledu první. On ten výběr "lepších" her není žádné terno.
      28.8.2017

reagovat

• Horrido (inkognito)
    23 souhlasí, 5 nesouhlasí
    A nejlepší PC hrou výstavy se stala nějaká hra Kingdom Come: Deliverance.
    27.8.2017

reagovat

• Tom (anonym)
      1 souhlasí, 5 nesouhlasí
      No neviem ci to je utecha, cenu dostala takmer kazda hra (bolo 21 cien), ktora tam bola...
      28.8.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.92.201.232.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.