Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NJN prijde kravaťak, vocas, a rekne udelejte to takle, a takle, aby to bylo pro menši decka, ať to koupi vic lidi, aby se to všem libilo, dofaka to jak muže, nooo a pak je to probadak a zavira se studio...
  • Třeba Visceral rád podpoří někdo jiný a veme pod svá křídla :).

    DS škoda, i když teda DS3 už byl takový odvárek, zlatá jednička a dvojka co se atmosféry týče.
    • jednička 10/10, dvojka 9/10, trojka 7/10
      jednička byl fakt halucinogenní trip co se atmosféry týče. Obávám se, že tuto sérii už nikdo nevzkřísí. Škoda, protože ten příběh markerů byl celkem zajímavý.
      • Jednicka me celkem bavila ale 10/10 ani smykem. Takovejch 8/10 by bylo pro DS tak akorat.
      • Trojka byl těžkej průměr sorry, ale jako velkej fanda jedničky a dvojky mě trojka opravdu hodně zklamala a kvůli ní sem ani v další díl nedoufal.
  • Jack1947
    Nic jiného než prachy to nejsou *7* Money + casual + stereotype = Suc(k)cess

    Pro pomalejší hlavně zhlediska té SW tps hry :)
  • Takže Dead Space 4 se asi jen tak nedočkáme :-x
  • EA sa neustále démonizuje. Tak nech si tie firmy kupujú hráči, keď sa im nepáči, čo sa s nimi potom robí v korporáciach. EA je firma ako každá iná, len deti by mohli občas ísť aj von, aby videli realitu mimo sveta videohier.
    • To je spíš umele nafouklá kauza protože Dead space za moc nestál
      • co to tu meleš? Dead space je umělecké dílo, mistrovský kousek žánru scifi horror. Ve filmu srovnatelný s Vetřelcem nebo Horizontem událostí
        • Dead Space je vykradenej The Thing a System Shock...
          • jamar28
            A The Thing zas okopčila Campbelovu povídku Who Goes There? a ta je zase napsaná pod silným vlivem Lovercrafta, a tak by se dalo pokračovat až někam do starověku. *1*
            • Jenomže mezi inspirací a vykrádáním je tenká hranice. Záleží na tom, jakou hodnotou ten nový autor přispěje.
            • jamar28
              Není. To je právě ta pointa. Stejně jako není okopčení, když se někdo něčím inspiruje. Tohle se prostě v umění dělá úplně normálně, ba je to přímo prospěšné.
            • JamesFaith
              Okopčil?

              Odkdy je zfilmování okopčení?
          • vykradený v čem? Že se nechal ovlinit jinými scifi horrory? Nejspíš nechal. Ono je těžké vymyslet něco úplně nového. Dead Space byl ale originální ve spoustě věcí. Pamatuju že jsem někde četl článek o tenkrát naprosto originální práci se zvukem v Dead spacu. Každopádně i když se inspiruje v Resident Evil, Vetřelci, Horizontu událostí, System Shocku atd., tak jako celkem působí skvěle. Pro mě byl průchod tou hrou totální trip.

            btw, to mi připomíná, že už jsem dlouho neslyšel o chystaném remake SS1 a připravovaném SS3
      • :D :D ???
    • jamar28
      Vždyť jo, hráči budou hlasovat peněženkami. Třeba jako u ME:A, která byla takový propadák, že raději odpískali veškeré další práce na ní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit