Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já měl u filmu pocit, ze jeden fotbalový tým nahani druhy, neměl jsem vůbec pocit, ze se jedna o galaxticky střet, ale spis o to, ze jedni vesmírni piráti nahani druhé, vůbec cele vyprávění příběhu je mizerné, navíc tento díl je nejvíce sterilní ze všech SW, většinu času trávime na kriznicich, když se podíváme na planetu, tak je tuze nezajímava. Těch Rebelů je hrstka, je naprosto neuvěřitelně, ze něco dokáži.
    Rey- vlastně všichni čekali, ze dostane trénink, aby ta její postava dostala aspoň trochu sebereflexe, protoze nikdo nemá rad Mery Sue, ale tady se to žene do extrému, ta postava zvládá věci, co možná zvládnou mistři, třeba to co zvládla na konci s těmi kamenami bylo za schopnosti i Yody. Třeba Kylo s krvi Skylwalkera, navíc žák jak Luka, tak Snokea proti působí jako zabar.
    Jakákoliv vážná chvilka je zabita vtipkem, takže nějaká osudovost nikde.
    Čirá katastrofa
    • sry, větší blábol sem nečetl, aspoň sepokus o argumenty plz *4*
      • On naprosto přesně specifikoval, co se mu na tom filmu nelíbí, ty handicape.
      • Hlavně ze ty tu mas jeden argument vedle druhého...
  • MickeyMutant
    "Tak jako tak se celá redakce po debatách o Star Wars začíná pomalu připravovat na debaty o letošní hře roku..."

    Netřeba předstírat debaty o nejlepší hře 2017, když stejně všichni předem víme, že to dostane Zelda. To bude překvapení!

    Poražení finalisté budou Divinity Original Pin 2, Super Mario Odessa a Horizon Ground Zero Dawn. Do finále se protlačí Total War War War War Hammer 2, Hellblade Séňa’s Sakrifíče, Prej, Ňoch, Wolfenštajn 2 a Xčum Chosého Válka.

    Čestné uznání za originalitu dostane Pyré a Ostatky Edity Finčový. Výběr samo sebou okořeněj čímsi s kolama (F1) a možná i nějakou přeleštěnou Fífou pro čutálisty.

    Tak jsem vám to vykecal a máte po Vánocích, neznabozi.
    • Zelda jako nejlepší hra roku? Spíš asi ne.

      Horkého kandidáta na hru bych považoval Nier: Automata.
      Pak snad Divinity Original Sin 2, možná i Horizon: Zero Dawn a Hellblade Senua's Sacrifice.
      Konzolová hra roku rozhodně Persona 5.
    • Mně přijde Horizon jako lehce nadprůměrnej open world. O všem od příběhu přes postavy po samotnou hratelnost jsem si řek, že to není zas tak špatný, chvíli je to i zábava a jsem zvědavej s čim to studio přijde příště, ale kandidát na hru roku? Wolfenstein už vůbec a uznání za originalitu by měl dostat hlavně novej Nier.
  • My chceme víc lootboxu do star wars her a filmu *16* *16*
  • Hele lidi, dlouho jsem neviděl tak nablbý film. To je jedno jestli je to Star Wars nebo, to je čistý průjem. Sedmička je proti tomuhle Kubrick a to vůbec nepřeháním. Ruce pryč.
    • dneska jsme na tom byli a pecka, neni to druhý Impérium vrací úder, ale solidní kvalitně zpracovanej, zahranej a zrežírovanej biják, za mě osobně spokojenost
      • nechci znít povýšeně, ale opravdu si nevím, co si mám myslet o inteligenci lidí, komu se tohle líbi. Film postaven na trapných vtipkách a totálních WTF momentech, u kterých je ti trapno za scénaristu. Ten film tě bije svou tupostí od začátku až do konce. Rey jeden z nejhorších hrdinů v dějinách, všem postavám jsem přál krutou smrt.
        • Znám lidi, který jsou celkem inteligentní, ale jsou v takovym stresu a presu, že si udělají čas na film jít, ale už nemají kapacity na to, aby nad ním přemýšleli a proto se jim líbil. Až se na něj jednou podívají s čistou hlavou, tak jim to docvakne.
          • Zas až tak špatné to nebylo :-P

            Osobně bych to označil za "dobrý" film, ale spousta lidí nesouhlasí, protože jejich očekávání jsou až moc velká, protože se jedná o značku "Star Wars".
        • přemýšlej raději o vlastní inteligenci
  • Přemyslím, že si nainstaluji KOTOR 2 s The Sith Lord Restored Content Mod, abych na ty letošní SW faily zapomněl...
    ,
    • A to já si dám radši první KOTOR nebo Jedi Outcast. Jó, dobrý časy...
    • To nemá lootbox a pay to win system takže je to fail game KOTOR 2 !
    • skaven
      mas skusenost, ako to ide na viac jadrovych novych cpuckach? lebo viem ze kotory maju s tym problem
      • hele, co jsem to zkoušel dva roky zpátky na Win 10 a multicore-cpu, tak nebyl problém.
        • skaven
          ok, potm mozem skusit :)
      • Pry to Vega neutahne
        • skaven
          keket zostane keketom. Obr, lutujem ta.
          • Ja tebe vic, prodat funkcni a kvalitni 1070 a koupit si misto toho Vegu a pak brecet jak se ti vsechno seka kvuli zle Nvidii musi byt strasny. *9*
            • skaven
              ak sa nieco nezmenilo, tak je este internet slobodne medium(hoci v US to uz maju nahnute), takze tvoje city su mi vies kde *3*
            • Me se dotyka ze sis pro svuj flame vybral zrovna ty weby kam bohuzel chodim.
            • skaven
              a teba sa to bytostne dotklo? deal with it
  • Z duše ten film nesnáším..
    • Hmm já vím, ze je to subjektivní, ale nevím, co si mám myslet o lidech, kterým se to líbí...
      • mysli si, že jsme každý jiný a s úsměvem na rtech vyraž na Čertoviny ve 3D *4*
        • Popravdě to bude stejná blbost jak nové SW
          • vidím, že předsudky jsou tvá silná stránka *4*
    • za mě solidních 8/10
  • Může mi někdo vysvětlit těch 86% na MT? Na základě čeho se vlastně v současnosti hodnotí film? Dle mého ten film je čistý cash garbage. Totálně zruinovali celé universum během dvou let.
  • jen jsem zvědav, kdy se se Star Wars prolnou Marvelovky. Takový Captain America, Mr. Stark nebo Spiderman bojující proti temné straně, to by bylo něco. Myslím že je to jen otázka času než Disney na tento geniální nápad přijde. Takže nebude jen Alien vs Predator, ale Logan vs Kylo Ren.
    Proč Hollywood v poslední době točí takové neskutečně sratchky? Je to příznak celkového úpadku americké kultury, který se projevuje třeba zvolením Trumpa? Osobně pokud se dívám na filmy, tak si mnohem víc užívám ty starší, kde sice nejsou digi efekty, ale má to atmošku a inteligentní scénář (občas)
    • Vydělat miliardy $ na filmech jako jsou nové SW nebo Fast and Furious je určitě částečně možné díky úpadku, ale především díky stále efektivnější reklamě.

      Např. Cobra se Stallonem je řekněme celkem objektivně kýč a nijak významný film, přinejlepším něčí guilty pleasure, ale ve srovnání s Last of the Jedi je to pořád solidní biják. Většina lidí ale bude tvrdit opak, protože si čerstvě prošli marketingovou masírkou pro nové Star Wars, zatímco Cobra je starý film s nesrovnatelně menší kampaní, která drtivou většinu minula. Vliv reklamy na naše rozhodování je extrémní a v takovém měříku do toho vstupuje i kolektivní vědomí.
      • cobra byla ale fakt velka <>ina *1*

        ostatne jako vetsina filmu, kde figuroval sly
        • vypadl kosotverec pred ina, zrejme html tag *5*
  • Kdybych chtěl vidět nasraného důchodce, tak půjdu do Alberta,když je velká sleva na máslo. Ale ne kurník na SW. Totální vzor klaďase,kterej táhne nejstarší trilogii je tady degradovanej na ufňukance a zapšklého dědka,kterej neudělá NIC a ten úplněj konec je fakt výsměch.. To že je to první SW film (mimo RogueOne) kde snad nebyl lightsaber duel nemá smysl komentovat. Aha já zapomněl, kvůli lightsaber soubojům se vlastně na SW nechodí.
    Raději sejmeme Ackbara offscreen,abychom mohli dosadit Fialovou hlavu, kterou neznám, nezajímá mě, težce přehrává a vypadá, jak když sem spadla z ňákeho dílu Hungergames...Jinak gratuluju holky. Samé ženské ve vedení "Rebelů" a kolik jich na konci zbyde na tom Falconu. Hahaha well played!
    Rey asi kousnul nákej Force pavouk, pže ta prostě umí všechno na co sáhne. Nepotřebuje trénink. Stačí jí se jenom hluboce nadechnout a je to. Kam se na ní hrabe Pepek Námořník a jeho špenát.. Anakin byl v deseti (nebo kolik mu bylo) starej na trénink na jediho,ale tahle buchta odnikud je prostě zázrak. A dokonce zmlátí Lukáše, jak Marfuša starého dědka v Mrazíkovi. LOL. Ale dost žluče *3* Je mi líto herců, pže si myslím, že tam je fakt cítit, že se snažili úplně všichni. Ten film vypadá famózně, má fakt super hudbu, vesmírná bitka na začátku hustá. Ale máloco v tom filmu dává smysl a to je hrozná škoda. Každej dobrej moment nebo nádech na dobrou scénu je zazďenej...Jako jestli někdo chtěl vědět jak by vypadal díl SW, kterej by točil hipster,tak ať jde na TLJ *1* *3* Velké plus za Chewieho. Ten byl famózní *14* Teď si jdu pro kapesník abych si utřel slzy *1* *3*
    • "Totální vzor klaďase,kterej táhne nejstarší trilogii je tady degradovanej na ufňukance a zapšklého dědka,kterej neudělá NIC"

      A to se mi naopak líbilo. Protože lidi se s věkem mění.
      • jo, proto zabíjí synovce ve spánku.
  • Dodám, že film vyzobrazuje muže jako poťouchlé, arogatní či zbabělé idioty, a ženy jako silné, odhlodlané postavy, které zachranují galaxii.
    • Poe - odvážný, silný
      Finn - odvážný, silný
      Rey - odvážná, silná
      Leia - odvážná, silná

      Ok, Luke je zapšklý, sebelitující dědek co rezignoval na vše, ale to vyplívá z příběhu.

      Jaká je tvoje pointa? Vůbec mi nepřišlo, že by TLJ nějak tlačilo ženy...
      • https://cdn1.thr.com/sites/default/files/imagecache/scale_crop_768_433/2017/04/archerfilmfestival-web-img_4330_-_h_2017.jpg
        https://moneyish.com/ish/why-the-last-jedi-proves-that-star-wars-future-is-female/
        https://www.youtube.com/watch?v=uhE3Ox9pdLw

        Co jsi viděl za film? Poe-retard, Finn -retard, Rey- Mery Sue, Leia - Superman
    • takže je to podle pravdy
    • jo, to Malak s Revanem a Thrawnm, to byli alespoň chlapáci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit