Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě sedne i Kylo jako záporák, zloduch s pochybnostmi, to nebývá časté, ten jeho přerod zavražděním místra je taková sith tradice, ale chtělo by to víc filmů s nim
    • To nejsou Sithi
      • Snoke nebyl Sith asi jako neni Ortel nácek *1*
        • Snoke byl naprostý trapas, co s nim udělali, bůh ví co je zač, ten film ti nic neřekne, klidně to muže být Temný Jedi
      • to není jisté, co však je zřejmé, že pokračují v tradici sithů, kdy učedník zabije svého mistra a nastoupí na jeho místo, Rey si to špatně vyložila, když si myslel, že ho může obrátit, stejnou chybu dělal Obi Wan s Anakinem
  • Z duše ten film nesnáším..
    • Hmm já vím, ze je to subjektivní, ale nevím, co si mám myslet o lidech, kterým se to líbí...
      • mysli si, že jsme každý jiný a s úsměvem na rtech vyraž na Čertoviny ve 3D *4*
        • Popravdě to bude stejná blbost jak nové SW
          • vidím, že předsudky jsou tvá silná stránka *4*
    • za mě solidních 8/10
  • Kdybych chtěl vidět nasraného důchodce, tak půjdu do Alberta,když je velká sleva na máslo. Ale ne kurník na SW. Totální vzor klaďase,kterej táhne nejstarší trilogii je tady degradovanej na ufňukance a zapšklého dědka,kterej neudělá NIC a ten úplněj konec je fakt výsměch.. To že je to první SW film (mimo RogueOne) kde snad nebyl lightsaber duel nemá smysl komentovat. Aha já zapomněl, kvůli lightsaber soubojům se vlastně na SW nechodí.
    Raději sejmeme Ackbara offscreen,abychom mohli dosadit Fialovou hlavu, kterou neznám, nezajímá mě, težce přehrává a vypadá, jak když sem spadla z ňákeho dílu Hungergames...Jinak gratuluju holky. Samé ženské ve vedení "Rebelů" a kolik jich na konci zbyde na tom Falconu. Hahaha well played!
    Rey asi kousnul nákej Force pavouk, pže ta prostě umí všechno na co sáhne. Nepotřebuje trénink. Stačí jí se jenom hluboce nadechnout a je to. Kam se na ní hrabe Pepek Námořník a jeho špenát.. Anakin byl v deseti (nebo kolik mu bylo) starej na trénink na jediho,ale tahle buchta odnikud je prostě zázrak. A dokonce zmlátí Lukáše, jak Marfuša starého dědka v Mrazíkovi. LOL. Ale dost žluče *3* Je mi líto herců, pže si myslím, že tam je fakt cítit, že se snažili úplně všichni. Ten film vypadá famózně, má fakt super hudbu, vesmírná bitka na začátku hustá. Ale máloco v tom filmu dává smysl a to je hrozná škoda. Každej dobrej moment nebo nádech na dobrou scénu je zazďenej...Jako jestli někdo chtěl vědět jak by vypadal díl SW, kterej by točil hipster,tak ať jde na TLJ *1* *3* Velké plus za Chewieho. Ten byl famózní *14* Teď si jdu pro kapesník abych si utřel slzy *1* *3*
    • "Totální vzor klaďase,kterej táhne nejstarší trilogii je tady degradovanej na ufňukance a zapšklého dědka,kterej neudělá NIC"

      A to se mi naopak líbilo. Protože lidi se s věkem mění.
      • jo, proto zabíjí synovce ve spánku.
  • jen jsem zvědav, kdy se se Star Wars prolnou Marvelovky. Takový Captain America, Mr. Stark nebo Spiderman bojující proti temné straně, to by bylo něco. Myslím že je to jen otázka času než Disney na tento geniální nápad přijde. Takže nebude jen Alien vs Predator, ale Logan vs Kylo Ren.
    Proč Hollywood v poslední době točí takové neskutečně sratchky? Je to příznak celkového úpadku americké kultury, který se projevuje třeba zvolením Trumpa? Osobně pokud se dívám na filmy, tak si mnohem víc užívám ty starší, kde sice nejsou digi efekty, ale má to atmošku a inteligentní scénář (občas)
    • Vydělat miliardy $ na filmech jako jsou nové SW nebo Fast and Furious je určitě částečně možné díky úpadku, ale především díky stále efektivnější reklamě.

      Např. Cobra se Stallonem je řekněme celkem objektivně kýč a nijak významný film, přinejlepším něčí guilty pleasure, ale ve srovnání s Last of the Jedi je to pořád solidní biják. Většina lidí ale bude tvrdit opak, protože si čerstvě prošli marketingovou masírkou pro nové Star Wars, zatímco Cobra je starý film s nesrovnatelně menší kampaní, která drtivou většinu minula. Vliv reklamy na naše rozhodování je extrémní a v takovém měříku do toho vstupuje i kolektivní vědomí.
      • cobra byla ale fakt velka <>ina *1*

        ostatne jako vetsina filmu, kde figuroval sly
        • vypadl kosotverec pred ina, zrejme html tag *5*
  • Dodám, že film vyzobrazuje muže jako poťouchlé, arogatní či zbabělé idioty, a ženy jako silné, odhlodlané postavy, které zachranují galaxii.
    • Poe - odvážný, silný
      Finn - odvážný, silný
      Rey - odvážná, silná
      Leia - odvážná, silná

      Ok, Luke je zapšklý, sebelitující dědek co rezignoval na vše, ale to vyplívá z příběhu.

      Jaká je tvoje pointa? Vůbec mi nepřišlo, že by TLJ nějak tlačilo ženy...
      • https://cdn1.thr.com/sites/default/files/imagecache/scale_crop_768_433/2017/04/archerfilmfestival-web-img_4330_-_h_2017.jpg
        https://moneyish.com/ish/why-the-last-jedi-proves-that-star-wars-future-is-female/
        https://www.youtube.com/watch?v=uhE3Ox9pdLw

        Co jsi viděl za film? Poe-retard, Finn -retard, Rey- Mery Sue, Leia - Superman
    • takže je to podle pravdy
    • jo, to Malak s Revanem a Thrawnm, to byli alespoň chlapáci.
  • Může mi někdo vysvětlit těch 86% na MT? Na základě čeho se vlastně v současnosti hodnotí film? Dle mého ten film je čistý cash garbage. Totálně zruinovali celé universum během dvou let.
  • Teď jsem zkouknul na youtube scénu s létající Leiou, a koukal jsem na to s otevřenou pusou, prostě úplně WOW, taková hloupost nemohla snad nikoho napadnout, už jen tahle scéna celý film posílá na dno, celá mytologie Star Wars budovaná x desítek let pryč, nevěděl jsem že může být něco horšího jak Epizoda VII, ale teď děkuji všem svatým že jsem na tu blbinu nešel do kina.
    Do toho naprosto odlfáklý a tuctový Battlefront II, celé SW pro mě bohužel tímto zemřelo *11*
    • Hate is strong with this one
  • Musím pochválit výkon představitele Kylo Rena, ten jediný mi připadal, že nevypadl z nějakého sitcomu. V kině se lidi pořád smáli a já ani nevím čemu, asi nejhorší kino-premíera v mém životě...
    • že ten film je fakt prostinký zjitsíš za pět minut, co jsi v kině, hned první scéna je, že jedna stíhačka letí na celou flotilu a jakoby zlá strana - pronáši takový ty hlášky, je moc malý a rychlý, nemůžeme ho zastihnout, ten borec v té jedné stihačce pak pronáší takový ty rádoby cool hlášky a má to být vtipné, přitom je to trapné. Sedmička buduje aspoň trochu mystično okolo Prvního řádu a Snokea, tady vůbec není nic, nic, nic, nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic.

      Tak prázdný film je tak strašně dlouho neviděl...
      • rakce na teskoo
    • Už vypadá míň směšně? Nemohl jsem si pomoct, ale v předchozím dílu jsem vyprskl smíchy, když si sundal helmu. Vždyť je to strašný cucák. Ten by se hodil do nějakého emo drama. Záporáka si představuju jinak.
      • tak on moc nemůže za to co hraje, ale dle mého on je jediný světlý moment tohoto filmu, hraje to fakt ok, bohužel scénař vlastně asi ani není, takže celé je to taková taškařice, on mně připadá, že tu roli bere vážně...
        • Já neříkám, že je špatný herec, ale prostě nemá zjev záporáka. Má zjev možná tak do filmu o chlapeckém dospívání. Drsněji a hrozivěji jako záporák by mi tam připadal i Pavel Liška.
          • on taky záporák není, ve skutečnosti ani nevím, kdo tam je záporák. Asi nikdo. Ten film je tak o hovně, že člověk nikomu nefandi a všichni jsou mu uprdele.
            • Hehe. Tohle je zatim nejlepší shrnutí nový trilogie, co jsem viděl.
          • Co na to říct??
            Haters gonna hate.
  • tvl, tady člověk ani nemůže pochválit film, aby se na něj místní smrádci nevrhli jak slepice po flusu, žlučovity kiddos bez vkusu se snažej ostatním diktovat co se jim má líbita co ne, zatimco jim teče mlíkompo bradě, no sranda, tlemim se jim neslutečně *1*
    • Tvými vyjadřovacimi schopnosti jsi opravdu cilovka tohoto braku
      • poděkuj mému mobilu

        víš, chlapče, základ je pochopit, že vkus je věc subjektivni a ne všem se líbí to samé, ale neboj, to se časem naučíš,
        řemeslně to bylo zpracované dobře, jasně, byly tam nějaké plotholes, ale to asi ve všech dílech, jinak pro mě super mix akce, vtipů a dialogů, krásně to odsýpalo, postavy mě bavily, hluchých míst bylo minimum, efekty a bitvy famózní, nápady jako solná planeta. Ep VII se mi líbila, ale tohle ještě o kapku víc
        • Myslíš vtípky na úrovni, ze se tučňák nálepi na sklo?
          • Zase dalsi dement, co tady bude vsude hlasit, jak nekomu, komu se to libilo, staci malo. Kryste pane. Zavri p*del, uzij si vesmirny bitvy a jdi domu, naprosto jednoduche, pribeh nepribeh.
            • Ty to musíš mít velmi jednoduché.
          • V Empire Strikes Back se zas lepí na sklo vesmírnej netopýr nebo co to je. To mi přijde ok, furt lepší, než prdící Jar Jar *7*
            • vlastik.plaminek
              Jenomže ten mynock fungoval spíš jako lekačka a ne rádobyvtipný moment.
            • proste ti stačí dost málo, takhle bych te shodnotil
            • jestli je někdo černoch nebo asiat neřešim, proč bych taky měl. scéna v kasínu spíš průměr, ale oceňuju snahu ukázat univerzum SW z trochu odlišného úhlu, z hlediska scénáře tak nějak etablovala vztah mezi F a R a uvedla do děje novou postavu Lamače Kódů a trochu to celý okořenili soc aspektem a roztomilejma digitálníma zvířátkama, nic co by se do SW nějak extra nehodilo
            • Myslíš černoch a asiatka a boj za záchranu zvířátek? Jj, tak to jsi asi masochista
            • samozřejmě viděl, s humorem nemám problém, to už mi spíš vadily dost zabitý postavy jako Snoke, Phasma nebo Luke, naopak jsem neměl problém s Rose, kterou většina lidí nesnáší
            • Víš jeden trapný vtipek se dá přežít, problém je to trapne vtipkuje cely film? Viděl jsi to, nebo jsi troll?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit