Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A bude jeste mrtvejsi, jestli bude pokracovat v produkci kopii s lootboxy. Popravi se sama a nebude to dlouho trvat.
  • Vazne tu hrac CoDu obvinuje ostatni z nafukovani ega hranim her ? *15* *1* *15*
  • hele ty se v jedné otázce zeptáš "z her je klasický konzum"? a v druhé si odpovíš, že ano, hry hraje dnes přeci každý :)
  • souhlas s konzumem. Domnívám se, že trh je přesycený.. moje "herní generace pařanů" trochu zestárla a toho času na hraní už nemá tolik a o volný čas mých mláďat se rvou nejen hry na PC a konzolích, ale i apky na chytrém telefonu a zejména streamy či videa, seriály dostupné kdekoliv atd.. Bohužel ve všem tom nepřehledném množství "konzument" pouze proplouvá, bez možnosti PLNĚ oceňovat (ale i si plně vychutnat), to naprosto souhlasím. Bohužel trend ve hrách i ve filmu je polykání menších studií a jakási unifikace "tvorby" a přiblížení jí všem.. což známe ve hrách ve formě automaticky doplňujícího se zdraví, zjednodušení (zdementnění) principů atd.. kdy mě hra za smrt ztrestala odebráním zkušenostních bodů? V minulém století naposledy.. ale to by dnešní hráč nepřežil, naopak ten chcípák by zdrhnul v dnešním přesyceném trhu jinam, kde je defakto glorifikován za svůj podprůměrný herní um. Je jisté, že náklady na tvorbu AAA se za poslední dekády zvedly několikanásobně, bohužel s tím souvisí neochota vytvořit něco "nového/revolučního" jelikož to přináší jistá investiční rizika a nadále a častěji se budeme bohužel setkávat s "u hráčů a kritiků to mělo úspěch", ale vydělalo nám to pouze 100miliónů a my čekali 500m.. taktéž dnešní "fenomén" VR je bohužel jen bublinkou, která se domnívám praskne.. stejně jako byla revoluce 3D u domácích televizí...
  • TheGGG
    faktem je, že toto je reálný nick, protože ty možná nevíš co nick znamená, ale já tu jako anonym nevystupují... dokonce mám anonymku možnost tento koment jako anonym napsat, ale nedělám to a vystupuji zde neustále pod jedním jménem.... oproti tomu slaboduší trapáčci co si potřebují podpořit svůj chabý argument obvykle střídají deset anonymních nicků, aby působli dojmem, že jich je tu víc... obvykle ti samí lidé, co si dofukují hraním her povadlé ego
  • Nevynechal. Rovněž by bylo na místě připomenout, co následovalo.
  • Slušný troll. No nic, pojďme na fakta. Až tady budeš vystupovat pod reálným jménem, tak plácej něco o anonymcích. Zatím seš stejně anonymní, jako ostatní, ty jelito mimoňský...
  • TheGGG
    kdepak, já tu vystupuji dlouhodobě pod jedním nickem a své názory neměním... navíc jsem jeden z mála lidí, co tady mají rozum a vkus
  • ty ale taky *1*
  • TheGGG
    sůl si klidně nasyp i do očí... možná ti to pomůže... *3*
  • TheGGG
    ano, jsi random a jsi blábol... *3*
  • Blabla... bs od random anonymka...
  • Salt be continued...
  • Lukass
    VR me osobne treba nic nerika a ani po nem nijak neprahnu.
    Mnohem radci bych hral hry ve 4K a 60 fps a nemusel zato vyfasnout 60 tisic. Tesim se na dobu az bude 4K dostupny tak jako ted FullHd.
    VR me opravdu nebere
  • TheGGG
    30 jich rozhodně vyšlo a vlastně jich vyšlo mnohem víc, 30 je jen zlomek. Na hry z minulého roku už ani není čas, AAA je tak bohaté, že zahrát si všechno prakticky nejde
  • TheGGG
    nebreč mi tu chlapče... není můj problém, že hry dnes hraje každý a malá skupinka neckbeardů jako ty, co si na hraní "hardcore" vybudovala svou existenci už nemá nic, čím by si mohli dofouknout splasklé ego...
  • TheGGG
    bs od random anonymka co si tu střídá padesát nicků *1* *1* virtuální realita rozhodně není budoucnost, to je spíš takový trend/uchylka co bude paběrkovat na okraji zájmu, ale nikdy se nestane středem pozornosti. No a i kdyby ano, nijak to nebrání existenci koridorových her s promakanými cutscenami a příběhem... protože naštěstí pořád ještě existuje spousta lidí, co dají přednost pořádnému příběhu, před t*pým otevřeným světem a stovkama hodin generické nudy... a pokud něco zanikne tak to bude spíš retro trash ala deb*lity, protože ten rozhodně nemá v budoucím vývoji své místo *3* *3*
  • 30 AAA her? Tolik jich letos ani nevyšlo, leda by mi něco uniklo. Nebo sis na letošek šetřil i hry z loňska?
  • Nevím, jestli zaniknou AAA, ale rozhodně zaniknou filmotunely a střílení cínových placek na kolejích typu CoD nebo Uncharted. Budoucnost her je virtuální realita a předpokládat, že za desítky let budeme ve virtuální realitě s helmou na hlavě čumět na cutscény, může fakt jen hlupák nebo GGG. Tudy cesta skutecně nevede, je to slepá ulička. Budoucnost je v interaktivním světě, ne ve filmech...
  • Komplex méněcennosti v praxi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit