Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nesouhlasím za mě aspon do těch 7/10(6,5/10 za mě), není to hrozná hra má spoustu chyb a bugů ale to každá ubisoftí bohužel pro podovbně založené lidi co baví si zastřílet není jiné volby jen tady to nemuseli hnát tolik do RPG a zbytečně natahovat herní dobu. Příjde mi to jako mišmaš Assasínů řízlé divišnem a není to úplně ono vybírání bedniček se omrzí typů zbraní je dost málo na to a xstejně zůstane u sniperky a samopalu/útočné pušky. na blízko brokovnice, Příběh není tak hroznej roztahanej a ještě se musí ghrindovat to mě štvalo u Division2.

    Pochvalu zaslouží optiumilizace na vyšší detaily jen pár záškubů. Radost ta grafika hry světla s tínu pokročili, pecka no.

  • Hidden

    S recenzi lze vicemene souhlasit, ale i presto je Breakpoint zabavna hra, kterou ted predevsim suzuji mensi ci vetsi technicke problemy a trochu "gulasova" identita (potazmo, nektere jeji herni prvky). Je to i navzdory problemum dobra hra? Urcite je. Ale jestli je to i dobry Ghost Recon, o tom bych uz docela pochyboval...

  • TheGGG

    až tak za půl roku až rok přibudou AI parťáci, opraví se buggy a celkově se to odladí a přijde nějaká slevička, tak určitě kupuji.

    V betě mě hodně bavil gunplay, cool kill animace které jsou jedním z důvodů proč to chci koupit a celkově stylizace, atmoška a prostředí. Příběh vypadá na dobrý béčko a já radši pořádný military béčko, než nějaký cringe fest ala life is strange...

    Oproti wildlands se mě líbí větší důraz na příběh, lepší nepřátelé a jen tam jon bernthal, což je argument pro koupi sám o sobě... jen ti chybějící AI parťáci, jsou zatím deal breaker...

    • tyjo! TheGGG mi ukazuje jak moc jinej vkus lidi můžou mít, ale nic ve zlým, beru. Mě se Life is Strange líbil moc a Breakpoint mi přijde fakt strašnej.

      • TheGGG

        já neříkám, že je breakpoint bůh ví jak dobrej, hrál jsem betu a s koupí počkám až vyjde update s AI parťáky, což bude tak za půl roku... ale life is strange jsem po tom hypu co kolem toho byl zkoušel a to se nedalo... uhhh radši béčko story jako v CoD, než podobné přechytračelé záležitosti typu LiS nebo (nedej bože) gone home (to je pro mě 100x větší cringe fest než nejhorší díl CoD)

        Ovšem nikomu to neberu, a´ť si každý kazí zrak a záda u jaké chce hry... za mě jsou to machrovské military akčňáky pro jiného třeba hry typu LiS....

        • Jack1947

          V pohodě hratelný už ted. Nicméně si počkej no.

  • cNNk

    Ubisoft umi udelat nadherne svety, ale treba pro strance pribehu/scenaru je na tom strasne spatne.

    • TheSuffering

      Za sebe můžu říct, že zrovna příběh mě fakt u podobné hry vůbec nezajímá, bylo tomu tak i u Wildlands, spíše gunplay aby byl ok, což asi je. Problém je, že Wildlands je nejlepší kandidát na srovnávání a oproti němu je v Breakpointu vše špatně, nebo minimálně o třídu horší. Snad jen grafika se mi líbí víc u GRB. Ale zase neříkám, že by mě to nebavilo, klidně bych si zase zahrál, kdybych neřešil jejich debilní Uplay+ viz níže.

      • cNNk

        Tak ja to bral spis obecne - Ubisoft jsou odbornici na obri open worldy - a ty jsou vetsinou i nadherne detailni ...jenze tim ta dokonalost vetsinou konci - potom ten svet vyzni naprazdno, kdyz je v nem treba jen bezducha strilecka. Jinak ja jejich hry nezatracuju, ale jeste to chce udelat ten krucek a posunout ty hry o kus dal. Posledni co jsem hral, byl Division 2 a tam mi treba pribeh a postavy prijdou uplne dementni a pritom ten svet se jim fakt povedl. Posledni Assasini jsou obri propracovany mapy, ale cloveka to uz tak nejak nevtahne jako pribehy s Eziem. A u serie Far Cry mi to uz taky prijde jako stale to same bez inovace.

        • TheSuffering

          Já jako milovník Far Cry (mám všechny díly mimo ten poslední) jsem přesně z tohohle důvodu už úplně ignoroval Far Cry New Dawn, tam už jsem prostě nevydržel to další přeskinované "nic". A zrovna Divison 2 bylo parádní a dle mého názoru snad ve všem lepší, než první díl.

  • TheSuffering

    Já tu hru doporučoval maximálně tak jako koupi přes Uplay+, teď už jsem ale i proti tomu. S Uplay+ mají lidé neskutečné problémy, dochází k záhadnému vypršení předplatného, někteří ani nejsou schopni zaplatit kartou, někdo byl za jednu platbu vycucán z účtu dokonce několikrát a i tak nemá k Uplay+ přístup atd. Je toho hromada, já sám mám účet suspended, protože při transakci došlo k nějaké chybě, takže si nezahraji a týden řeším ticket s jejich supportem.

    • já to zkoušel v září během zkušebního provozu zdarma. I tak to chtělo kreditku, která se uložili bez mého souhlasu a doteď nejdou údaje smazat, protože je prý používána jako default platba pro předplatné, které ale není aktivní. Nehledě na to, že ještě v půlce září to ani neumělo ukázat, že je předplatné suspendováno, pouze zmizel proklik na zrušení. Naštěstí nic z účtu nestrhli, ale dle fora s tím mají lidi taky problémy a to v obou případech - chtějí platit a nic + suspend nebo nechtějí platit a strženo.

      • TheSuffering

        To já vlastně dopadl dobře, mě napoprvé chtěli strhnout 2x, ale nepodařilo se. Ale předplatné mi zapnuli, tak jsem cca týden hrál, pak přišel email, že se platba nezdařila a vypnuli mi to. Tak jsem zkusil platit po druhé a nic, pro jistotu nelze vůbec zaplatit ani kartou ani přes paypal. A navíc jak říkáš, ´údaje smazat nejdou, u karty mi to hlásí špatné expiration date atd. Takže neskutečný bordel, navíc 100% vím, že je problém na jejich straně, protože stejnou kartou jsem tento týden bez problémů předobjednával RDR2. Asi chtějí lidi donutit zaplatit plnou pálku.🙂 Na druhou stranu kamarád platil kartou bez problémů, tak těžko říct...

  • triptich

    wildlands som si krásne užil. už to síce nebol "ten" ghots recon, aký som si pamätal od prvého dileu série, ale i tak som si ho užil a hral som si ho podľa seba, podľa nálady a dodnes tvrdím, že je to 7-8 hra.

    ako ale čítam a pozerám recenzie na breakpoint... okrem názvu z pôvodnej hry neostalo nič a aj akciových 5€ by bola príliš veľká investícia. smutné. UBI svety mi boli sympatické, ale niekde na hrane štvrtých dielov assassins creed a far cry sa to zlomilo a ideme prudko dolu vodou.

  • VereWolf271

    Je vůbec etické střílet ve hrách lidi s postižením?

    • uher

      Je etické ve hrách střílet lidi?

    • Zaho
      A je etické nestřílet lidi s postižením a diskriminovat je tím?
  • jardo

    ghost prišiel skoro mal ti byť Splinter cell ,alebo prince of persia 

  • Nevím proč, ale mě to baví více než Wildlands. Jinak robotičtí protivníci se dají v pohodě sejmout sniperkou jen na pár ran (teda až na Behemoty). Ale faktem je, že těch bugů jen tam požehnaně a to i včerejším patchi (hlavně problém se zbraní, která najedou začne střílet za roh).

  • Lukass

    Skoda,  cekal sem ze to bude recenzovat Jan Slavik.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit