Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím, nevím. Tahleta hra se snaží kombinovat hodně faktorů a přitom z toho vyvhází mišmaš plný bullet spongí s hezkou grafikou a ne moc dobrým příběhem. A srovnávat to s Borderlands je jako srovnávat jabka a hrušky.
    • Jack1947
      Podobnej styl hraní s "pižláním" hp takže asi tohle srovnání měli na mysli.
  • Jack1947
    "Haters Gonna Hate Ain'ters Gonna Ain't" *14* *14* *14* *5*

    Dokud to u někoho nezkusí nebo sami nezahrají, příjdou na to že v tomhle suchém období kdy vychází jedna srajda za druhou - se vyplatí mít i něco odlišného... jenže to je těžké nehráli betu tak jim nezbylo nic jiného než hatovat protože Ubisnoft že? *7*
    • Betu sem hrál a přišlo mi to hrozný. Argumenty už tu několikrát padly. Je to strašně nudná a fádní střílečka...
      • Jack1947
        Je to akce s rpg prvky, snad už to pochopí i ostatní...
        • Základem je RPG systém a na něj naroubovaná "realistická" grafika, setting z reálného prostředí a prvky z TPS. Celkově ten mix evokuje "akci -> RPG" ale výsledek je "RPG -> akce", proto to tolika lidem vadí. To ty tu nechápeš o čem ta hra vlastně je.
          • Jack1947
            Já jsem hrál Betu a chystám se na plnou, takže já vím o čem ta hra je. RPG vypadá jinak jsem rád že to není RPG ale jen akce s rpg prvky.
    • Nikdo nebyl v betě jednoduše proto, že žádná "beta"nebyla. Každopádně demo sem hrál a Division je průměrné MMORPG za nadprůměrně přestřělenou cenu.
      • Škoda, že se tomu ani MMORPG říkat nedá. Kéž by to bylo opravdové MMO s splně otevřeným NY a spoustou lidí kdekoliv na mapě.
        Ta hra nemá ani pořádnou atmosféru, jediné, čeho se tam člověk musí "bát" je DZ a jen proto, že si musí dávat pozor na ostatní hráče. Ale to o čem ta hra je, co se tam stalo atd... to na mě v tý hře vůbec nijak nepůsobí.
        • Jack1947
          Je pravda že bych čekal vícer příběhy lidí, o čem se psalo že se tam bude řešit - např pomíhat ostatním lidem atp nikdo neví ani odkud je nákaza nebo si to schovávají do DLC+updatů kdoví... a je třeba aby byla živá ne že sjedete kampan dojdete na max level a pak už jen nesmyslně lootujete DZ. To by omrzelo no, a ano je to uzavřené jen několik ulic +DZ. Snad nikdo nečekal celý NYC nebo jo ?
    • No já ty hatery docela chápu. Ta hra je průměrná, snaží se mít od všeho něco, ale nic nemá pořádně.
  • Co všichni řešíte a bulíte a vymýšlíte nesmysly? Prostě si to v pohodě zahraju (a je to dobrá hra) a až to dohraju nebo mě to přestane bavit, koupím si něco jiného. U jiných her také řešíte co budete dělat, až ji dohrajete? Prostě ji dáte pryč a hrajete něco jiného.
    • Není to dobrá hra, je to průměrná vyhypovaná slabota...
      • Máš pravdu a to říkám jako Geralt, který se v takové vyhypované slabotě objevil...
  • No jo. Obsah. To je těžké. Jaký obsah mají příběhové hry ? Zabij bosse, grinduj na další level. Dones 10 zaječích ocásků. Zabij dalšího bosse a grinduj. *3*
  • KrPa
    Tahle hra dopadne stejně jako slavné Evolve.
    • Veskoslav
      Slavná? To byl propadák už v době vydání.
      • KrPa
        http://memesvault.com/wp-content/uploads/2015/07/Sarcasm-Meme-Sheldon-6.jpg
        • Veskoslav
          Jasně. Sarkasmus. Až na to, že Evolve je skutečně slavný tím, jak to dokázal pohnojit.
    • Spíše bych vsadil na osud Destiny v tom dobrém i špatném.
      • tak to můžou v UBI začít chladit šampus a hráči čekat na DLC, který ze hry udělá to, co mělo být na začátku..
    • To si nemyslím. Evolve mělo absurdní nedostatek obsahu (jen 3 monstra v základní hře, navíc celý nápad té hry byl udělaný už v Dying Light jako malé DLC) a navíc bylo už pár měsíců před vydáním jasné, že půlku obsahu rozdělili do DLC, které potom nabízeli asi v 10 různých edicích. Division sice není žádná revoluce, ale pokud tenhle typ her ala Borderlands člověka baví, tak z toho v pohodě dostane pár desítek hodin zábavy, zvlášť z přáteli.
  • Beta me bavila ale do Live jsem nesel protoze tam podle me nebude po par tydnech(mozna min) co delat.
  • walltar
    Taková otázka: Jak myslíte, že to bude s longetivitou? Protože většina lidí co zkoušela nebo hrála mě řekla, že ve hře nebude za chvíli co dělat a obecně že má málo obsahu.
    • Co furt všichni bulíte a vymýšlíte nesmysly? Prostě si to zahraju (a je to dobrá hra) a až to dohraju nebo mě to přestane bavit, koupím si něco jiného. U jiných her také vymýšlíte co budete dělat, až ji dohrajete? Prostě ji dáte pryč a hrajete něco jiného. A nezkoušejte keci, že je to online a mělo by to být jinak.
      • walltar
        Já nic nevymýšlím... ptám se, jestli to má dost herní náplně aby se to vyplatilo koupit.
        • Pokud máš s kým hrát, tak je to zábava. Hra končí více méně uděláním levelu 50 v darkzoně. Což bych řekl je tak 50 -70 hodin hraní. Problém je trochu PVP, že nikdo na nikoho nechce útočit, protože být Rouge je dost nevýhodné.
          • Jack1947
            Tak to je tedy rozdíl oproti betě, kde docela dost hráčů na sebe útočilo já jsem rád, nejsem ten typ člověka co musí v každé hře zabíjet ostatní... nicméně občas je nějaká ta škodná nasnadě nebo se z toho stane jen chození a sbírání vybavení které bude všechno všech... Takže 50lvl v DZ, 30lvl Expení pak čekat na update ugh.

            I kdyby mi ta hra dala byt třebna jen přes sto hodin zábavy stojí to za to, vemte si F2p hry vám dají méně a zbytek za peníze tady dostane člověk dost a zaplatí jen jednou. (vícekrát když chce všechny DLC na kterých hra ale nestojí nepadá navíc bezplatné updaty taky bré.)
    • Ano podle me tam nebude hrac mit co delat.sam mam lvl30 a vidim ze krome daily ukolu ktere jsou v tech "instancich" a Dark zone tam vlastne nemas nic jineho.muzes jeste pobihat a sbirat echa atp. ale tom asi moc lidi delat nebude :)
      • Tak proto mají jiz naplanovano 5 DLC, samozrejme ze ta hra je nedodelana a nemá dostatek obsahu, normalka.
        • V podtate mas pravdu a je to mozna skoda, protoze z pohledu PC hrace me zadna jina podobna hra z dnesni doby nenapada.
        • Ty ses taky nedodelanej prosim te. Tenhle moderni kec me uz fakt dostava
          • Ty ses taky moderní kec prosim te... Tahle nedodělanost mě už dostává
          • To se pletes, Gothic 3 byl taky nedodelanej, a rikal jsem to uz tenkrat, takze zadnej moderni kec..jenze tou dobou si tahal ještě gumového kačera po piskovisti :)
  • Dotaz:Průchod hrou, je vesměs střílení? neznám, nehraju, líbí se mi, ale nad koupí, váhám.Děkuji za odpověď.
  • Hral resp. Jeste to hraju a tezko rict jestli doporucit nebo ne.Kdyz jste aspon 2 tak je to urcite super jako kooperace.Ono se to da hrat i jako single ale neni to ono.
    Pribeh by mohl byt rozsahlejsi.MMO to neni.Problem kazdopadne vidim v tom co delat po dosazeni lvl30.Ty daily a DZ mohou pak omrzet docela rychle.
    Kazdopadne me to stala PC verze 800 na aukru takze tech odehranych 30h za to staly :)
  • Nechápu proč to má 8/10. Po přečtení je jasné a stejně jsem ten názor už měl od dříve, že kromě pěkného technického zpracování ta hra nestojí za moc a je to těžký průměr. Takže nechápu 8, snad tam mělo být 5-6/10 ne?
    • Ale to nic. To je jen náš Honza "8/10" Olejník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit