Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hitokage
    Už od Angel of Darkness čekám, kdy se Tomb Raider změní k lepšímu, snad to teď vyjde.
  • Veskoslav
    Raději čekat méně než více.
  • Odulin
    Zní to dobře...až podezřele dobře.
  • GlaDOS
    Kdyby tam udělali jednu z hlavních statistik velikost košíčků, to by se hra prodávala :D Ale tak proč ne. Může to dopadnout zajímavě. RPG prvky mám rád.
  • Já bych s těmi závěry počkal až na plnou hru. Ano, z toho traileru se to jeví jako tunel se spoustou animaček, ale přiznejme si, že to je na pohled efektnější než záběry na procházení lokacemi, kde se nic neděje. Např. nedávno jsem dohrál poslední Deus Ex a když jsem se pak díval na trailery, bylo to podobné, převážně sestřih animaček, a přitom hra nebyla zas tak přímočará. Spíš se bojím, jestli mě nebude štvát to neustálé hekání. Je fajn, že hlavní hrdinka nebude žádná nezničitelná postava, ale čeho je moc, toho je příliš. Když bude na každém kroku kňourat a vzdychat, tak to může být brzy pěkně otravné. Takže nepředbíhejme, osobně se těším.
    • Nathan Drake v Uncharted taky porad heka a kleje (kdo by se pri ty akci divil) a neslysel jsem, ze by to nekomu vadilo :)
      • Izmæl
        Máš pravdu, ale nejspíš to bude tím, že on za tím hekáním většinou řekne fakt nějakou vkusnou hlášku, při které se hráč opravdu zasměje a neřekne si jen ,,Hm, vtipné." A i tak, heká jen když skáče, nebo na něj něco padá a on se musí vyhnout. Na druhou stranu, teď jsem si zopakovával Uncharted 2 a Chloe s Elenou mne následovaly a když za mnou vyskakovaly na zeď, tak hekaly až moc, že mě to dost rozesmálo, kvůli tomu, že už to bylo trochu přehnaný (jak kdyby si dávali trojku s Nathanem). Nevím, proč je to u Lary více iritující. No, třeba si tvůrci všimnou těchto hráčských reakcí do doby, než to vydají a nějak to pořeší. Třeba.
      • ke kazdemu klasickemu akcnimu filmu patri drsne a komicke hlasky
  • bude mozne zvetsit poprsí?
    • Hanzales
      první Lara měla místo prsou jehlany a taky to nikomu nevadilo ;o)
      Fakt řešíte blbosti. Nezajímá vás spíše, jak se ta hra bude hrát a tak?
    • samozrejme, a taktiez ju budes moct vyzliet do plaviek, ked sa pojde okupat....a ked bude priliz horuco, tak tam bude aj nude-mod, aby si ju vyzliekol uplne.
      ach, co ti ludia este nevymyslia
  • Mno.. nejsem si uplne jistej, zda to u tehle hry nebude spis na skodu. Ale co ja muzu vedet, hral jsem jen TR1 a 2:)
  • sankuri
    Do vydani jiste pridaji nutnost byt nonstop online a ingame aukci s exkluzivni nabidkou tesnych podprsenek s atributem +2 k tvrdnuti bradavek:-)
    • Ty keci o nutnosti byt online jsou uz vazne trapne, jako by to byl nejaky problem nebo snad nemate internet ?
    • Koukám, že spoustě lidem ta diablovská aukční síň hodně leží v žaludku. *1* *2* A víte, že jí nemusíte používat, pokud nechcete?
    • Možná to vyzní divně od hráče. Ale hra je umění, ale také produkt, který si kupujeme, tedy je nám propůjčena licence, jestli se nemýlím.
      Když budou chtít vývojáři/vydavatel dát do své hry nutnost být nonstop online, tak je to jejich rozhodnutí. Mě by to ani nevadilo být stále online, kdyby to mělo mít nějaký význam, jako možné stahovat mody i další služby, které mi usnadní přístup ke hře, tak i nakupování. Ale nonstop připojení k internetu většinou slouží, jako ochrna produktu. To také akceptuji, vývojáři/vydavatelé si chtějí chránit své dílo, to je pochopitelné a já s tým souhlasím.
      A prosím vás nechte si od cesty oblíbené slogany, typu: hru to zabíjí/poškozuje, mě to strašně otravuje, proč si mám něco kupovat, když mě to chce jen omezovat, ten program mi prozkoumává můj počítač atd. Časy se nám výrazně změnili co více dodat. Ale koupi hru ovlivňujeme jen MY, jen MY! Chceš jí koupit kvůli hře samotné, tak jí koupíš a hraješ, protože se chceš pobavit. A když chceš nadávat, tak si vždy najdeš pomyslnou hůl, vše je jen na tobě.

      Ještě musím dodat, že nonstop online mají někdy své problémy, když hra vyjde. Bohužel někdy to tak dopadne, ale většinou je to rychle opravené. Hráč má být optimista :-)
      • Mínuska za tenhle názor? Ty jo, tenhle server je opravdu plnej pitomců.
      • Toto je kvalitní názor.
      • Mechwarrior_bw
        to čo si napísal rýchlo prehodnotíš až budú veškeré hry pod online ochranou, lagy v hrách budú štandardom a keď si budeš chcieť po rokoch zahrať svoju obľúbenú hru a zistíš že ti je dvd/br/dáta k ničomu keďže daná firma už neexistuje alebo servery sú dávno vypnuté.

        Ale ja osobne jednoducho nedokážem už z princípu pochopiť ľudí ako ty, ktorí akceptujú a súhlasia s niečím čo samotnému hráčovi prináša viac negatív ako pozitív... príde mi to padnutné na hlavu.
        • Jestli narážíš na lagy v Diablu III, tak to mě velice velkým obloukem minulo (nejsme fanda Diabla). Bohužel někde nastala chyba. A když tu tolik prskáš, tak mám otázku koupil jsi si hru okamžitě ?? Já většinou čekám na recenze, ať české či v cizím jazyce. Například Risen 2 jsem si koupil hned, jako sběratelskou edici, ale také jsem byl smíření, s tím že bude mít bugy, atd (víme, že některá studia na tom jsou, jak jsou na tom a taky mi při hraní. A také jsem tam měl problém s vegetací, co jsem udělal šel jsem a hledal na www.google.cz a vyřešil). Jako to mu bylo u Skyrim, tak jsem počítal že tam budou nějaké bugy. Když si kupuješ hned, tak hrozí že budou mít nějaké ty vady na kráse. Vím, nemělo to být, ale co. Vzpomínám si na Empires: Total War stáhnout pře steam, tak skvělý pacht, že hra nešla spustit či hned padala no a co? Vymazal jsem hru a štěkal jsem na fórech? Ne, zjistil jsem že se to všem děje chvíli hrál něco jiného a poté jsem hrál opět Empires: Total War. Byl jsem více méně zklamaní, než rozčílení. A co píšeš ty není hudba budoucnosti, ale jen mezi stupeň. To je jako když hráči nechtěli mít při hraní CD ve stroji. Ale pořád číst někde, jak si nikdo stěžuje je otrava. Kde jsou časy, kdy si hráči hledali nové informace, dělili se o své zážitky. Teď se hádají či kecají do všeho...... fuj !!! Nelíbí se ti nehraj, nelíbí se ti napiš dopis do firmy, nekupuj její hry, ale když budeš psát tady, tak nezměníš nic !!

          Váš Wedes, alias Werde
          • Mechwarrior_bw
            ale veď ja som si Diablo samozrejme nekúpil a rovnako si nekúpim žiadnu hru ktorá bude vyžadovať neustále pripojenie v sp režime :) A pliesť sem bugy a CD je trochu odveci. Tie lagy nie sú bug ale feature a z cd si môžeš vyhotoviť kópie alebo stiahnuť crack, dôležité je to, že máš hru jednoducho navždy a kedykolvek k dispozícii a nie si ZÁVISLÝ od svojvôle niekoho iného.
          • Z tebe musi mit herni vydavatele radost *1* .Ses ukazkovy zakaznik *3* .
        • Spades
          Těch negativ není zase tolik.
          Hodně lidí si plete alyaws on DRM, s tím, kdy je část hry na serveru.
          Diablo 3 má problémy, porotŹe je část hry naserveru, ale třeba SC2, hry na steamu, nebo na originu takové problémy nemají, protože máš všecko v počítači. Dokonce u těchto her jde hrát online.
          Jediná vyjímka je MRD od Ubisoftu, kde není offline režim...
      • Proc pises vyvojari/vydavatele v jednom, kdyz prave tyhle rozhodnuti delaji business kravataci a vydavatele? ;)
      • PS: Zapoměl jsem Váš Werdes, alias Werde
    • to abych začal šetřit :D
      • skoda, ze tahle nova lara podprsenku moc nepotrebuje. ja bych to spis videl na jine modni doplnky, treba mobilni telefon a cim lepsi tim vice bude lara uzasna
  • To zni tak paradne!, az se tomu nechce verit :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit