Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Remake super recenze super

    trochu pravdy k ovladaní  : pro casual /noobiky joystick to pravé  ořechové ale pokud máte  PC tak  jen na klavesnici uděláte 100+ comba a milionové score

    zkoušel sem   nejdřiv na  ps4 pro   na 65inch tv trochu mi to zamotalo hlavu a co se kombinovaní fíglu týče než sem udělal 30+ combo  joystick uplně mokrej a žaludek jakobych byl ve vrku ( motion sickness )

    Epic games verze thsp podstatně lepší díky hw  už se mi nedělalo špatně na velké tv a po hodině treninku na klavesnici sem začal sekat 100+ comba jak nic

  • Phillios191

    Já za remaky/remastery obecně odmítám platit v případě, že už jsem jednou zaplatil plnou cenu za originál.

    • To by spíš mělo být individuální. Opravdu si nemyslím, že třeba remake Resident Evil 2 je příklad, kdy je zcela v pořádku zaplatit znovu...

    • 0tecFura

      To mám stejně jako ty tohle. Akorát teď u mafie jsem udělal výjimku. A asi by se ještě pár her našlo, který bych takhle zahrál/koupil znova. 


  • houmrhoumr

    moc rad bych si to zaparil ale 1200 se mi za to davat fakt nechce. Kdyby tam byla i trojka a ctyrka tak to snad i koupim. Takhle budu muset pockat na slevu


    • LessPh

      Já budu muset počkat na vydání na Steamu.

      A pokud to na Steamu nevyjde, tak ušetřím úplně:D

      • Takových nás bude :D

  • 0tecFura

    Já jsem tenkrát na skateu jezdil, když hra vyšla (a hlavně jsem byl puberťák 😂. Byl jsem hlavně z dvojky úplně hotovej. Kromě reálných jezdců jsem byl hlavně paf i z reálných značek oblečení. Tenkrát tady lidi značky jako Vans, nebo DC ani moc neznali a hlavně byly pekelně drahý. 

    Udělal jsem si jezdce, který vypadal a měl oblečení jako já a hrál to pořád dokola. Jo to byly časy 🙂

    • LessPh

      Stejný příběh, dvojka super, měl jsem to naučený tak nazpaměť, že jsem dal celou kariéru za jednoho pro skatera na 100% pod 30 minut:D

      Ale nejvíc na mě zapůsobila čtyřka, ve který jsem nechal nejvíc hodin, to je moje srdcovka a vrchol série. Vždycky jsem to pustil, chvíli hrál, vypnul, vzal reálnou fošnu a vyrazil jezdit...

      Ze skateboardingu se stala moje celoživotní vášeň. Před THPS jsme jezdili s klukama na skatu z kopce za barákem. Po THPS 2 jsem začal skatovat a žít sk8 kulturou.

      A ač už dneska aktivně nejezdím, tak není den, kdy bych na sk8boarding nemyslel, nepustil si něčí nový part na youtube nebo každý týden nenaladil the nine club a nezaposlouchal se do reálných příběhů profesionálních skaterů.

      U mě je to přesně jak se říká.. sk8 or die!

      A kdo chce na starý kolena jezdit, teda alespoň virtuálně, zkuste na steamu Skater XL, nebudete zklamáni, to Vám teda garantuju!

      • 0tecFura

        Ten skater xl jak si psal. To je ta hra jak analogovejma páčkama ovládás pohyb nohou jezdce vid? 

        Náhodou nevíš, jestli se to dá nějak rozumně hrát i na klávesnici s myší? 

        • LessPh

          Ano, to je presne ono.

          Myslim si, ze klavesnice ani neni podporovana, je proste potreba gamepad..

          Proste potrebujes analogy, abys to mohl ovladat..

          • 0tecFura

            Jj. Díky za info. 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit