Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    To chce kurrr va nervy stale vypinať tie vyskakovacie reklami, tie videa asi iny zmysel nemaju do kedy nas to bude baviť, mňa už ani nie !!

    Neviem ktora kockata hlava vymyslela takuto formu reklami ale na mňa to učinkuje uplne opačne...5 x som to vypol dpc aka banka ?? ...10 rokov tam nevkročim !!!

    • Jack1947

      Lol to chce klid a nohy ( v lednici)😉

  • funza

    Co se Vam libi na Gears 5? Ze tam hraje Billie? 😂

    • Jack1947

      Mě třeba že po Gears4 dostanem zase hezkou akci, která sice nedosáhne na vynikající 1-3 díly... ale bude furt super a to že se hraje za ženskou ? no boože, to já přežiju a ještě si vychutnám, bral jsem Gears4 jako takové nakousnutí ( sknčilo moc brzo) takže 5tka bude klasa.

  • malachi

    jednoznačne najlepší elder scrolls...aj ked hru nehrám..skúsil som ale najak nechytila...

    • Derp_1337

      Tvůj příspěvek nedává smysl.

      Jak The Elder Scrolls Online může být "jednoznačně nejlepší díl", když ani hráči a ani recenzenti to nehodnotili tak kladně jako předchozí díl?? I sám přiznáváš, že tě to taky nechytlo.

      • malachi

        toto je článok o traileroch..myslel som spracovanie videa po grafickej stránke za mna najlepšie z týchto top10 trailerov.. nie hru.. už chápandos?

        • Derp_1337

          Ok.

          Příště doporučuji zformulovat větu správně, u pouhých větných fragmentů snadno dochází k nedorozumění.

  • niemand

    Přejmenoval bych to na top 11 a přidal tam trailer na Ori and the Will of the Wisps.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit