Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar

    Bohužel je vidět že Games.cz převzala mladší generace, která jede na vlně určitého politického světonázoru který cpe i sem. 

    • LadaVanBar

      O jaky politicky svetonazor konkretne jde?

      • Thorar

        o pár komentů nahoře to pěkně trefil kostejnesmrtelný

        • LadaVanBar

          Jestli to dobre rozklicovavam, pak mate namysli radikalni neoliberalismus a nektere jeho projevy jako pozitivni diskriminace, genderova vyvazenost, atd. No uprimne receno nasel bych asi horsi pripady at uz v gaming, ale hlavne v tv entertainment (Netflix uz to dotahl docela daleko). V tom videu slo spis o ukazky spatneho vkusu, arogance a nebo tuposti PR oddeleni, tam bych SJW vliv moc nehledal, ale kazdy jsme asi jinak citlivi, a chapu kdyz to nazvou TOP 9 tak to vyvola diskuzi. Ja osobne bych tam spis videl premrstene sliby ohledne kvality hry nebo treba Fallout bag fail atd.

  • ripper

    Samotné video je docela zajímavé, protože jsem nic z toho neznal, ale TOPky néééé :-( Přijde mi to jako ten nejbulvárnější obsah co jde produkovat, takové to, čím je zaplevelený celý Internet. Radši bych ocenil inteligentní články - rozhovory, pojednání, shrnutí historie žánru nebo konkrétní značky, ohlédnutí za hrou z minulosti, okénko do vývoje her nebo přidružených oborů, atd. Jasně, takovýto obsah najdu v Levelu (a taky si ho kupuju), ale i u vás se občas objeví články podobného ražení, a jsou dobré. Nebo třeba srdcovky redakce, resty redakce, přeceňované hry z vašeho pohledu, to všechno je super obsah. TOPky... jsem skeptický a nemám je rád. Jasně, nic mě nenutí daný obsah sledovat. Ale chtěli jste zpětnou vazbu, tak ji píšu. Já osobně bych preferoval jiný obsah, TOPky mě přijdou strašně povrchní a "snadné". 5 nejlepších závodních her v historii. 5 nejdepresivnějších herních postav. 5 největších komerčních propadáků. 5 nejkontroverznějších zakázaných her. Hm. (Třeba ale překvapíte).

    • Hidden

      Ackoliv s tebou v principu souhlasim, podobna videa mi nevadi a i se na ne rad podivam, pokud to jsou "top X" neceho neotreleho. "Top nasich nejoblibenejsich her" ci jiny subjektivni vyber "5 nejhorsich her" a podobne me nechava naprosto chladnym a neni to neco, s cim bych mel ztracet cas, ale zrovna treba tento souhrn nejhorsich kampani mi pripada fajn. Podobnych nebeznych temat se asi nenajde mnoho, ale uvidime... :)

    • Houdini

      To hovoríš ako keby celé games bolo len o TOPkách. Obsah je dosť rôznorodý, každý si tu nájde čo chce. Ak ťa nebavia TOPky tak ich proste nečítaj. Som si istý, že si svojich čitateľov nájde. Myslím, že pre redakciu je dôležitá sledovanosť/čítanosť a to si ustrážia. Ak to nikto nebude čítať/sledovať tak ten formát zrušia bez ohľadu na tvoju alebo moju kritiku. Nemôžeš čakať, že tu bude každý týždeň rozhovor s Kojimom o jeho ťažkom detstve... náhodou je to fajn oživenie aspoň games neupadnú to suchého stereotypu.

    • ripper

      Možná jsem jen zbytečně alergický na ten formát "top něco", nevím.

      • přijde mi, že to vychází z novodobých US dokumentů, tam musí být vše v superlativech nej nej nej, ale pravda to dost často není a informační hodnotu to mám na délku stopáže mizernou, navíc v těch superlativech rádi zapomínají na techniku mimo USA, třeba posledně jsem koukal na dokument, kde bylo podle nich první civilní proudové letadlo B707 a o britské kometě ani slovo.

  • jindra.veliky

    Až na ty balónky, samé super věci. Bohužel žijeme v době ublížených blbečků.

    • Derp_1337

      No ten blbec, co přišel "střílet" do hospody, byl taky dobrý gól.

      Škoda, že jeden ze štamgastů nebyl člověk s povolením nosit střelnou zbraň a nebo třeba policista v civilu, to by pak hned byla sranda, kdyby toho "útočníka" zastřelili.

  • jack

    A co třeba slíbené věci z kickstarteru kingdome come?

    • cNNk

      To by nemohla, ale delat tato slecna, protoze odmeny ze startovace za jiste nove studio taky tusim neodesli vsechny :D

  • OT:

    proč se najednou vůbec nedá vyznat v chronologii článků na Games? Proč jsou všude nepřehledné dlaždice? proč je v diskuzích nastavenej Font velikost "42"? jak v kroužku slabozrakých 😱 

    Přijde mi to celé nějaké nešťastné. Čichám z toho pěknej pjůser

  • kostejnesmrtelny

    "[...] vyvolalo okamžitě vášnivé debaty o vhodnosti takových [...], pořadatelé se nakonec museli omluvit."

    Čti jako "americká, převážně levicová, progresivismem stižená videoherně jakoženovinářská obec rozpoutala twitterovej outrage, z čehož se příslušná korporace připosrala a vydala jakožeomluvu".

  • Johnny

    Já bych to kozatý ženský torzo bral hned! :D

    • Corvus

      Ebay.

    • Derp_1337

      Však si něco takového můžeš koupit. Eshopy jsou plné podobných věcí 😂

  • Čekal jsem spíš větší marketingové průšvihy typu - mobily máte nebo prezentace vs realita cutscen W3 remastru.

    • případně povedená PR kampaň posledního Metra nebo Pheonix Pointu - tam to došlo tak daleko, že naštvaným backerům natvrdo napsali, že dostali tolik peněz od EGS, že i kdyby refundovali všechny, tak jsou stále v plusu...

      • Carnage666

        Tady se nesmí kritizovat EGS 😉 jinak ban a smazání komentáře takže sami o průšvihách s EGS psát nebo dělat videa nebudou.

  • michaelfoucault

    A už tady na plno jedou konspiračky o židobolševickém spiknutí. Pánové, vy jste ale k smíchu. 

    • Femt0

      Shut it down.

    • kostejnesmrtelny

      Kdo kde psal něco o nějakym spiknutí?

  • Corvus

    Mám radost, že jsem víc než sociopat a to kozaté torzo mám hezky vystavené na polici! :-) Krásný kousek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit