Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Torchlight je rozhodně kvalitnější než jiná nová značka, WoD (World of Diablo), pod kterou letos vyšel první díl s tajným podtitulem Paradise of the Auction Lore. *6*

    Tedy zkráceně řečeno - WoD:PAL je jen nepovedená komerční sratchka! *11*
    • Ronox
      Patřím do zklamané části publika co si koupilo D3, ale tenhle vtip se fakt nepovedl. Tyhle "wannabe" hustý zkratky jsme dělali na střední a ani v tý době to nebylo moc vtipný. Pokus s dobrým úmyslem, ale jinak fail.
      • Já jsem dělal na střední jednu věc :D A to chození do hospůdky místo do školy a to dělám stále i na VŠ :D

        Myslím si, že to pivo je lepší, než vymýšlet zkratky :D *7*
    • Co to plácáš, idiote?
    • Veskoslav
      Jo ale nehrál jsi ani jedno, jak je u Tebe naprosto obyvklé.....
    • walltar
      I see wat u did there *1*
      • Trol.diskuzni
        Datadisk se bude nazývat World of Diablo: Pay an Auction in Dollars = WoD:PAD.
        • no ty si GAY, rad bych te potkal v hospode, typuju te na 170cm, 60kg, brejle, jebaky po celym ksichtu, 0 friends a sedis u diskuze a chces bejt tvrdej.

          premejslim ze se pudu podivat na ten 100. podcast a kouknout se na fan base games.cz, a zjistit jaky lidi se schovavaj za svejma nickama, myslim ze bych se zasmal, myslim ze vetsina lidi by splnovala kriteria PC hrace 90 let
          • Trol.diskuzni
            0 friends on Facebook? Exactly! *1*
            • *3*
    • tak tohle se ti Trolle povedlo *1*
  • genki.sudo
    ....
  • Jednička mě docela bavila, ale od dvojky se už od včerejšího večera nemužu odtrhnout...Cca 4 hodiny a jsem v Aktu 2... Rozhodne doporucuji, za 400kc supr kup. Pro me lepsi jak diablo 3 *3*
    • genki.sudo
      V čom ?
      • V tom, že Torchlight 2 je skutečný nástupce Diabla. Hry nejsou o značce, ale lidech kteří na nich dělají a v tomto případě je to znát až moc. Stejná situace jako Gothic -> Gothic 2: NotR -> Risen.
        • Myslím si, že je to individuální. Hrál jsem oboje a u mě vítězí D3.
          Někdo tu fňuká, že D3 má jinou grafiku nepodobnou D2. ..Torchlight je tomu snad
          věrnější ? Hru nekritizuju, ale grafika je prostě dětská pohádka, která od temné fantasy co jste chtěli, má opravdu daleko.
          Pro mě to to jsou obě kvalitní hry, ale D3 se mi hrálo o mnoho lépe.
          • problém je že Torchlight sa prezentuje v cartoon grafike už od začiatku narozdiel od Diabla ...
          • Co mají všichni s tou grafikou nevím. I v cartoon stylu lze vytvořit ponurou atmosféru a při hudebním podkresu, který T2 má, se mu to daří velmi dobře.

            A dodatek pro všechny: Tvůrci řekli něco ve stylu "Jak můžeme brát vážně hru ve které vám vypadne z malého hlodavce legendární plátová zbroj". Grafická stylizace jakou T2 má, umožnila tvůrcům popustit uzdu fantazie a že se to sakra vyplatilo.
      • V tom že je to jako Diablo narozdil od noveho Diabla? :-D
        • genki.sudo
          To, že budete reagovať blbosťami omielanými na internetoch posledné dva mesiace, to som i čakal..

          Nič v zlom :-)
          • A hrál jsi Torchlight 2? Ona to není blbost. Nicméně pokud jsi jeden z těch co slyší jen na značku, tak chápu, proč provokuješ.
            • Přečti si článek v odkazu od Black_Hand, tam je krásně vysvětlené v čem je D3 lepší než T2.

              Jinak za sebe musím říct, že tenhle typ her mě nikdy moc nebral. Bavilo mě jen D2 a zbytek mi nepřišel vůbec zábavný (včetně D3), ale T2 mě neuvěřitelně baví hrát. Těším se až se vrátím z práce a budu pokračovat se svým Inženýrem.
            • genki.sudo
              No ja som sa len opýtal jednoduchú otázkou a zatiaľ som nepočul žiadny názor.. T2 som ešte nehral, myslím si že to nestojí ani za upirátenie..

              D3 ma presvedčilo že tento typ hier je už 'za zenitom'..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit