Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať to vezmeme z jakéhokoliv konce, tak notebook na hraní je, ať se to líbí nebo ne, jen nouzové řešení. I ty současné nejvýkonější mobilní grafické čipy jako mobility 5870 nebo GTX 460M jsou co do výkonu někde na úrovni stolní 5770, která na nějaké to hraní ve full HD s maximálními detaily a nějakým tím AA rozhodně není. Osobně jsem před dvěma lety vyměnil PC za "herní" laptop a víckrát bych už tu chybu neudělal.
    • Na kterou dnešní hru to nestačí? Na Armu 2 či Metro? To sice ano, ale na jakou další? Zvlášť v době multiplatformních her, který běžej normálně i na víc jak 3x slabší grafice. Pokud vám nevadí o hodně vyšší cena (i když berte v potaz, že je v ceně monitor a klávesnice), tak to nejhorší řešení není. Bude vás to stát hodně a budete tahat těžkou krabici, nevýhod je tam víc. Ale ztěžovat si na výkon v dnešní době mi přijde trochu marnotratný. Pokud chcete mít vše dokonalý a maximální, tak určitě desktop. Pokud si chcete víc než slušně zahrát, herního laptopu se nebojte. Ale musí bejt herní výkonem, ne červeným písmem v letáku.
      • Ja som na podobnom hral Metro a aj ho presiel. Bez trhania, s prijatelnou grafikou.
        • Jasně, já se bavil o plných detailech. Protože v tom duchu se nesl první příspěvek *3*
  • Trosku jsem zklamany ze nebyl vyrobce pochopen, mam pocit z notebooku, ktery ma velmy vikonny procesor a lepsi stredni cip graficky, ze by mohl notebook byt pouzit pro strih domaciho 3D videa, a nasledneho vypaleni na blue-ray, aby se mohla cela familie podivat na 3D prehravaci a 3D televizi, jaka to byla pekna dovolena a to vse ve 3D. Nvidia 3D vision tady funguje paradne, grafiku je mozne pouzit pri editaci videa, a 3D nahled na vlastni tvorbu. V tom vidim hlavni zamereni notebooku Toshiba s 3D. Uplne nejslabsi grafika tam neni a na nejake prilezitostne hrani to staci a to i ve 3D vision, spise bych kritizoval jen 4GB ram, kde pro strih je lepsi co nejvice.
    • Vikonny? *8*
  • Hardware na games? Michal Rybka recenzuje? Tak to mozem. Jeho texty uz od Score, Levelu su proste .super
    • spíše bych bral tématické články (ty jsou od Rybky úžasné), přímo o výrobcích čtu jinde a na herním webu dát článek o notebooku je dost mimo
  • Docela nechápu, proč se v části výhody zmiňuje hraní 3D her, když v článku a v záporech je zmíněno, že na hraní 3D her má grafika slabý výkon *1*
    • Lebo tym 3D mozno nie je myslene 3d *3*
  • Obcasny HW clanek rozhodne neuskodi, klidne pokracovat v nastolene ceste! *5*

    Co se notebooku na hrani tyka, bude trvat jeste sakra dlouho, nez pokroci vyrobni procesy aby byly grafiky velikosti jako flashky a stihalo se to chladit. Do te doby je hrani na notasu vpodstate jen "nouzove reseni".
    A co se tyka opet "uzasnyho skvelyho cooooool in" 3D zobrazeni, neni proste kam spechat, jak sem si stezoval uz u clanku o novem CoD... *3*
    • Zas tak nudzove riesenie to nie je. Ja mam v notebooku radeon 5650, a hram sa na nom v pohode hry, ktore hravam i na stolnom.
  • Hele mam pripominku k beta webu nevim kam to napsat napisu to sem snad si toho nekdo vsimne nebo to nekdo preposlete jeslti vite kam, k veci kdyz si prehodim tab v prohlizeci tak obvykle jedu s mysi dolu a v ceste mysi sou ty zalozky 24h archiv atd ktery se instantne po prejeti otevrou , hodte tam prosim nejakou vetsi prodlevu po najeti mysi nebo to dejte klikaci ja uz z toho zacinam silet kdyz mi to vdycky prekrejva par prvnich radku tkery chci zrovna cist dik
  • Jo? Já si zase myslím, že na recenzování HW zde máme mnohem lepší weby. Do toho raději moc nefušujte :-), Dělejte co v čem jste dobří.
  • pěkně ste to okopírovali z Pctuningu *12*
  • 3D neni podle mě moc potřebná nebo žádoucí technologie. Včera jsem četl článek jak si vyrobit 2D brýle na 3D filmy, aby vás nebolela hlava nebo jste neměli jiné potíže a zároveň vyděli film a vypadali cool před 3D fanatiky :)
  • Proč to kdo vyrobil, když věděl jakej je to krám?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit