Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Mechanici-čarodějové a klan Skyre se konečně uráčil pozvednout své chaotitové zbraně:) Zabít-zabít!

  • Jack1947

    Skaven? ten vypadá jak Bane s tou zelenou tekutinou 😀

    • TheGGG

      žoku ty zas nevíš o čem meleš...

      • Jack1947

        Hehe jsem čekal že se ozveš... ne fakt připomíná a příjde mi to celkem komické tozt vše 🙂

        • TheGGG

          ano, ta podobnost je dechberoucí, nasvalený chlápek v luchador masce a krysí drobný humanoid s rotačním kulometem... GW má štěstí, že DC nemá patent na zelený hadičky




          • Jack1947

            Chápu že ses moc dobře nevyspal ale nepsal jsem že to je jasná kopie Banea ale že vypadá jak Bane.

            • Veskoslav

              A ty už nefetuj a jdi si psát bláboly například na Alík...

            • TheGGG

              ne žoku nevypadá... doporučuji nějakého očaře, pokud už ti dělá problém i takové rozdíly rozpoznat.


              • Jack1947

                Reakce na příspěvek:

                Ježíš jasně je to myš nebo krysák ale prostě ty oči hadičky když si odmyslím ten Rotačák jistá podobnost tam je ( pravda no chybí dychací maska) ale no ták 😀

                • TheGGG

                  Reakce na příspěvek:

                  ty jsi oslík žoku... postavy sice vypadají úplně jinak, ale jistá podobnost tam je... Víš vlastně jak Bane vypadá, kromě toho že mu jdou zelený hadičky do nádrže na zádech? (a btw v komiksech ty hadičky skoro nikdy nejsou kreslený zeleně...)

                  jestli ti teda bane v něčem připomíná skavena s ratlingem, asi bych fakt doporučil to oční

                  https://deffinition.co.uk/wp-content/uploads/2017/05/Bane-Breaks-Batmans-Back-In-The-Comics.jpg

                  • VereWolf271

                    Reakce na příspěvek:

                    Vždyť tam ta podobnost je, Bane je podobně chlupatej jak ten krysák. :-D

                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    Ty tady z toho děláš něco neskutečného a j jen napsal že ta krysa je kvůli hadičkám jak Bane a Bane proto že se mi nikdo jinej kdo používá nějakou tekutinu k dýchání nevybavil, To už je fuk že vypadá jinak mě to prostě evokovalo Banea nejsem devill samozřejmě ne vzhledem.

                    Už bys me to mohli nechat.

                    TRIPLEgééčko.

                    • TheGGG

                      Reakce na příspěvek:

                      nikdo nic k dýchání nepoužívá žoku, ty jsi fakt jetel....

                    • Veskoslav

                      Reakce na příspěvek:

                      Bane to fakt nepoužíval k dýchání...Jacku, když už chceš být za menšího hlupáka než obvykle jsi, zjisti si pár informací dopředu....

    • skaven

      nevyzeram


  • Blue.Shark

    Vypadá to perfektně. A palec nahoru za krásný odkaz na Predátora 🙂

  • Kallessin183

    *squik*  *squik* Must have... Yes! Yes! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit