Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Jo, ale přicházíš o vynikající zážitek. 

    Všechny lidi, co znám, a spousta dalších lidí na netu a v diskuzích se shodli na tom, že TW:Warhammer je prostě vrchol téhle série.


    Možná ti fantasy moc neříká, ale každý kdo jen trochu pronikl do světa Warhammeru si to nakonec vždy zamiloval. Je to prostě vynikající svět s tolika úžasnými prvky.

  • Inquisitor

    V pohodě. Já mám radši historické věci, proto jsou moje oblíbené Empire, Napoleon a hlavně Medieval 2. Od Paradoxu EU 4 atd. to není o averzi, ale o preferencích. Každý má rád svoje. 

    To je jako knížka, třeba příběh z viktoriánské Anglie a na druhé straně fantasy s kouzly atp. taky si vyberu tu první, aniž bych zpochybňoval kvalitu té druhé.

  • Derp_1337

    Tak to, že to neznáš, je úplně v pohodě.

    Nechtěl jsem se tě dotknout, ale napsal jsi, že tě to "neláká" a že si to kvůli tomu nezahraješ. Očividně strategie máš rád, takže taková averze k vynikající hře jenom kvůli zasazení je opravdu přehnaná.

  • Inquisitor

    Psal jsem, že mě to zasazení neláká. To není v rozporu s tím, že to může být dobré a zajímavé. Takže nechápu tu poznámku o trapnosti a omezenosti.

  • Derp_1337

    Před vydáním Total War:Warhammer spousta lidí vůbec neznala svět Warhammeru. Ale po zahrání se z nich většinou stali velcí fandové.


    Fakt doporučuji si to zahrát. Kecy typu "neznám a nezajímá mě to" jsou dost trapné a omezené. Přicházíš tak o obrovskou porci zábavy.

  • Derp_1337

    To jsi nepochopil. Asi moc dobře nerozumíš pojmu "hype train".

    Tady nejde o nějaký jeden konkrétní článek a co v něm je napsáno. Tady jde o všechny různé články dohromady, které nastartují hype train.

  • A není to spíše s prominutím o debilitě daného člověka, co očekává něco, co vlastně ani v tomto typu oznámení ani není? 

  • JamesFaith

    Neustále?

    Mezi dvojku a trojkou Warhammeru vyšly hned tři historické kousky - Thrones of Britannia, Three Kingdoms a Troy. 

  • Inquisitor

    Co bych za to dal. Bohužel svět Warhammeru vůbec neznám a ani mě nijak neláká. Stejně tak díly zasazené do Asie. Snad se jednou dočkáme.

  • Proc neustale fantasy. Ja chci medieval

  • Derp_1337

    Musím odolat a nečíst tyhle články, abych náhodou nenaskočil do hype train. To by nebylo moc dobrý, kdyby pak moje očekávání narostla do neskutečné velikosti.

    Když hráči očekávají dokonalou hru, ale dostanou jenom třeba "dobrou" hru, tak je pak oheň na střeše.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit