Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slavek.skara
    jo jo a skaveni se naučí lítat co ? Ty jsi taky vtipálek :) *3*
  • XorxoxTalarius
    Jo maji, Temni elfove uz byli ve ctvrte edici
  • XorxoxTalarius
    Tak pokud nova rasa zvetsi i mapu, pripadne tomu doda neco zajimaveho, tak jsem ochotnej si to DLC i koupit :)
  • Absence elfů nevadí, přecijen máloco je nudnější než generický fantasy elf, upíři jsou mnohem zajímavější, ale bez hratelného Chaosu to bude divné, chtělo to aspoň Chaos démony, ti ještě nikde pořádně zpracovaní nebyli
  • slavek.skara
    Pakliže to bude jako Dark Omen neměl bych nejnemenší problém ale spíše mám pocit že to bude něco jako Call of Warhammer
  • Morraw
    Sice zatím spekulace, ale 4 národy jsou hodně velká slabota. To je jak kdyby v TW byla na začátku taky jen polovina národů. Ano, skepse je z mé strany čím dál větší. Aby to nebylo na způsob Mark of Chaos. Zatím to totiž vypadá, že to nebude standardní TW hra, ale něco s menším rozsahem.
    Čekal jsem něco megalomanského, když mají značku, která se bude prodávat sama. Ale ne, zase se budou držet při zemi a budem muset jak blbci čekat na kopu datadisků a DLC.
  • slavek.skara
    taky myslím
  • Vojta_Ilavsky
    Vsaďme se, že budou jednotky v DLCýčkách, a nové rasy v datadiscích minimálně za pětikilo.
  • slavek.skara
    Temný elfové tam nemají teď co dělat...ani Lizárdmeni jen jako zmínka možná.
  • slavek.skara
    No asi nějaké jednotky budou :(..Ale doufám že né nové rasy..
  • slavek.skara
    Naopak nikoho jiného než tyhle ty si nedovedu představit že by udělali kvalitní Warhammer.
  • s téma DLC pocitej *7* ,,,,je to totiž takovy nesvar dnesni doby *16*
  • Ach jo..už to vidím..skaveni DLC, temny elfovia DLC, chceš Kislev?...predobjednaj !!!....dúfam, že aspoň môj favorit chaos bude hratelný. A s tým módovaním to dosť zamrzí kedže TW séria je fajn, ale hlavne vdaka módom u každého dielu je super.
  • kez by radsi pracovali na MEDIVALu3,,,,,,takova blbost do serie TW???se asik uchcali ne,,,pitomci
  • slavek.skara
    Je to naprosto vítané ! Bretonia byla i v Dark Omenu jen jako spojenec a tady bude nejspíše taky tak ( jak uvádí autor). Ne jen dle mého jde o čtvrtou edici kterou považuji za snad nejlepší ze všech. Co se týče stávající kampaně (time the end) považuji naopak strašně sprasenou a trošku podraz na některé hráče. Takže osobně vítám tohle rozhodnutí a velice se těším :)

    Diplomacie bude nejspíše v rámci své frakce jinak mě fakt nenapadá k čemu...že by si trpaslíci podali ruce ze skřety? to těžko:)

    Další díly hry budou nejspíše budou o Elfech a dalších rasách....snad to nebude tipu chcete si zahrát za lesní elfy? Kupte si DLC to by mě nasralo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit