Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absence elfů nevadí, přecijen máloco je nudnější než generický fantasy elf, upíři jsou mnohem zajímavější, ale bez hratelného Chaosu to bude divné, chtělo to aspoň Chaos démony, ti ještě nikde pořádně zpracovaní nebyli
    • XorxoxTalarius
      Zrovna Elfove z warhammeru maji do generickeho elfa daleko *3*
      • lesni ani nie :)
        a v com sa lisia high elves z WH od high elves od tolkiena? ze len trosku viac bojuju? inac to je to iste
        • XorxoxTalarius
          Lesni jsou celkem podobni ikdyz rozdilni jsou, prece jenom jsou o dost agresivnejsi nez ti Tolkienovsti a Vzneseni Elfove nejsou takovy zaprdenci jako ti tolkienovsti a celkove jsou vice pragmaticti, navic jsou moc hezci a jejich mesto se bude krasne nicit *14*
          • tak oni Tolkienovští elfové zas tak mírumilovní nebyli, stačí si přečíst Silmarilion a zjistíš že válčili s trpaslíky, s lidmi, s bohy, skřety, i sami mezi sebou, tedy prakticky s každým kdo byl po ruce.. v Pánovi Prstenů tak neválčí už jen proto že jich je ve Středozemi jen pár a držej se tam naživu jen díky prstenům (jeden v Roklince a druhý v Lorienu)
            • XorxoxTalarius
              Tak Silmarilion jsem cetl, ja to myslel ale trochu jinak.
              Napriklad Lesni Elfove nejsou takovy pratelsti a spise muze jeden cekat smrt nez pokec, vzneseni elfove jsou na tom podobne a vsichni elfove z warhammeru jsou opravdu vice pragmaticti nez ti tolkienovsti.
              Kazdopadne tohle obdobi o kterem mluvis je samozrejme i ve War, ja tomu rikam ze Tolkien polozil zaklad moderni Fantasy a Games Workshop ho poradne rozvinul a nechal ho dospet, ikdyz posledni dobou to vypada ze se snazi spise utratit *2*
    • genericky fantasy elf hej, ale kua absencia kavalerie dark elfov na cold ones, elf witches a blackguardov...to by bolo maso
  • Morraw
    Sice zatím spekulace, ale 4 národy jsou hodně velká slabota. To je jak kdyby v TW byla na začátku taky jen polovina národů. Ano, skepse je z mé strany čím dál větší. Aby to nebylo na způsob Mark of Chaos. Zatím to totiž vypadá, že to nebude standardní TW hra, ale něco s menším rozsahem.
    Čekal jsem něco megalomanského, když mají značku, která se bude prodávat sama. Ale ne, zase se budou držet při zemi a budem muset jak blbci čekat na kopu datadisků a DLC.
    • zase, mozme si povedat, ze ostatne ludske staty napr tam mozu byt zakomponovane ako mercenaries

      ja som spokojny ze tam budu trposi(vpredu ironbreakers, stonebreakers na kridlach slayeri a vzadu mechanici a runelordi..vo vzduchu par gyrokopter a chrochtam blahom) :)
    • slavek.skara
      Pakliže to bude jako Dark Omen neměl bych nejnemenší problém ale spíše mám pocit že to bude něco jako Call of Warhammer
  • Ach jo..už to vidím..skaveni DLC, temny elfovia DLC, chceš Kislev?...predobjednaj !!!....dúfam, že aspoň môj favorit chaos bude hratelný. A s tým módovaním to dosť zamrzí kedže TW séria je fajn, ale hlavne vdaka módom u každého dielu je super.
    • slavek.skara
      Temný elfové tam nemají teď co dělat...ani Lizárdmeni jen jako zmínka možná.
      • XorxoxTalarius
        Jo maji, Temni elfove uz byli ve ctvrte edici
        • slavek.skara
          fakt ? *8*
          • XorxoxTalarius
            Jop, mam doma porad krabicovku a pravidla ... a v almanachu jsou i s cold ones
            • XorxoxTalarius
              Pokud myslis normalni Ogry, tak ti byli soucasti Imperia, a Chaos Ogres byli soucasti Chaosu (spolu se vsim co melo chaos nebo beast v nazvu)
            • slavek.skara
              čeče všechny myslím nebyli ...nebo byl už i armybook pro Ogry atd? Je fakt že jak je to dlouho tak se mě to stírá...každopádně já je tedy Darky nepotkal ale za to jsme hodně potkával impérium a nemrtváky...chaosy dwarfové to vím že byli ale taky jsem proti nim nestál.
            • XorxoxTalarius
              Ve ctyrce uz byli vsechny rasy, krome Lizardmenu a Undead byl jeden narod, navic tam jeste byli Chaos Dwarfs.
            • slavek.skara
              arghh tak to se omlouvám za dezinformaci :( jsem myslel že ve čtverce nebyli..tedy já je ve hře nikdy nepotkal ani. *9*
  • kez by radsi pracovali na MEDIVALu3,,,,,,takova blbost do serie TW???se asik uchcali ne,,,pitomci
    • slavek.skara
      Naopak nikoho jiného než tyhle ty si nedovedu představit že by udělali kvalitní Warhammer.
  • slavek.skara
    Je to naprosto vítané ! Bretonia byla i v Dark Omenu jen jako spojenec a tady bude nejspíše taky tak ( jak uvádí autor). Ne jen dle mého jde o čtvrtou edici kterou považuji za snad nejlepší ze všech. Co se týče stávající kampaně (time the end) považuji naopak strašně sprasenou a trošku podraz na některé hráče. Takže osobně vítám tohle rozhodnutí a velice se těším :)

    Diplomacie bude nejspíše v rámci své frakce jinak mě fakt nenapadá k čemu...že by si trpaslíci podali ruce ze skřety? to těžko:)

    Další díly hry budou nejspíše budou o Elfech a dalších rasách....snad to nebude tipu chcete si zahrát za lesní elfy? Kupte si DLC to by mě nasralo.
    • XorxoxTalarius
      Tak pokud nova rasa zvetsi i mapu, pripadne tomu doda neco zajimaveho, tak jsem ochotnej si to DLC i koupit :)
      • slavek.skara
        jo jo a skaveni se naučí lítat co ? Ty jsi taky vtipálek :) *3*
        • XorxoxTalarius
          No jsou to kluci vynalezavi :D
    • s téma DLC pocitej *7* ,,,,je to totiž takovy nesvar dnesni doby *16*
      • slavek.skara
        No asi nějaké jednotky budou :(..Ale doufám že né nové rasy..
        • Vojta_Ilavsky
          Vsaďme se, že budou jednotky v DLCýčkách, a nové rasy v datadiscích minimálně za pětikilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit