Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Uz jen 4 dny a kuryr zaklepe na moje dvere a da mi balicek ... nemuzu se dockat. Vsechny recenze zni opravdu natesene a tak se tesim jak za Risi porazim Archona osvobodim cely svet (plus doufam v mod ktery mi umozni postavit na "neobsaditelnem" uzemi aspon osadu)
  • R.I.P. Total War *13*
  • palver
    Total War: ... trpajzlíci, pavouci, kostlivé gardy, bánší, netopejři... To je tak absurdní, že člověk neví, jestli se má smát, nebo brečet.

    Ale spíš brečet. Protože ještě vyjde hromada DLCček s frakcema, dráčkama, chaloupkama na muřích nožkách a bůhvíjakým pohádkovým harampádím, než zase začnou pracovat na nějaké normální strategii...

    A 9/10 od někoho, kdo dal takové body i Rome 2 opravdu není silným argumentem pro koupi nového TW
    • generalx
      To že si omezenej blb je jen tvůj problém :) To pohádkový harampádí (dost zajímavý zhodnocení světa Warhammeru - asi tak na facku) bude mít sakra hodně fanoušku..tomu věř :) Pusť si nějaký starý díl a klep se pořád dokola..
      • palver
        Podle hysterické reakce bych řekl, že to nejsem já, kdo má problém. A na pár facek je spíš primitivní hulvát, který nepozná nadsázku a nadává do blbů a tyká někomu, koho vůbec nezná.

        Nikomu neberu nadšení do warhammeru. Asi bude mít hodně fanoušků - proto taky CA tu licenci koupilo. Můj šálek kávy to ale není. A vzhledem k systému produkce (základní hra - dlc frakce - velky datadisk - dlc frakce datadisku) budeme na další reálně zasazený díl čekat dva roky.

        A ano, pustím si nějaký starý kousek. Třeba Napoleona, protože to byl poslední kvalitně modifikovatelný díl, což se bohužel o (jinak velmi povodeném) Shogunovi 2 už říct nedá.
        • generalx
          Nevím teda jak ty si představuješ hysterii ale já jsme v klidu :D :D :D Jen už je trapný tady pořád dokola čist ty klišé kecy.. O tom jak nejlepší byl shogun bla bla, o tom jak díky WH tady nebude další historický díl, jak jsou DLC strašný a špatný,,,..o tom jak je WH pro děti a pořád dokola..Tak se kua lidi přizpůsobte..když vás to nebaví najděte si jinou hru nebo běžte dělat něco jiný.. Ale tyhle kecy pořád dokola jsou už únavný.
          • palver
            Tahle část se jmenuje diskuse. Do diskuse píšou lidi různé názory (tj. i takové, které se někomu nemusí líbit). Někdo na to může reagovat slušně a věcně svým protinázorem, někdo si tady vulgárně vybleje svoji frustraci...

            Když se tu "pořád dokola" opakují názory, že nejlepší byl Shogun (což si nemyslím), nebo jak jsou DLC strašný a špatný (což si v případě TW myslím), tak to znamená, že nezanedbatelná část lidí se "kua" nechce přizpůsobit a myslí si něco jiného, než jim leje do hlavy marketingové oddělení Segy.

            Pokud někoho unavují jiné (=trapné) názory, možná by pro něj bylo lepší na diskuse nelézt...
            • generalx
              Diskuze je přidávání nových názoru a informací..ne se opakující dokola a dokola jeden hate.. asi tak
    • CA pracuje i na historické hře vedle Warhammeru. S vypovídající hodnotou hodnocení souhlasím (viz. ostatní - PC gamer například ..85 pro Rome 2 , 86 pro Warhammer) radši počkat na hodnocení youtuberů (legendoftotalwar, nebo arch warhammer).
    • Kozy
      I když mě tenhle díl vůbec neláká, zase to bude po dlouhý době Total War, kterej přinese dost výrazný změny v hratelnosti a to je fajn.
    • Magister_Peditum
      Co jiného by mělo mít podtitul "totální válka", když ne Warhammer? *15*
  • Tak to je podpasovka tedy, recenze v patek ze je to skvele ale realne doma a pripraveno tak streda...tech pet dni bude fajn a to jsu na konci Jizdy mrtvych, chut velika :)
  • Já nevim já tomu prostě nevěřím , obvzlášť co jsem čet z jiných recenzí jak moc omezili a zjednodušili strategickou část ... někteří dokonce říkaj že to omezili natíolik že je hra jen simulator bitev :-(
  • "... vysokému upkeepu ...", "korupce Chaosu" atd.
    Nejsem náhodou na eurogameru?
    • Co se ti nelíbí?
  • eStar
    Budu upřímný. Vypadá to pěkně, ale jak mám panu Smutnému cokoliv věřit po tom co dal nedodělku a technickému paskvilu Rome 2 9/10?
    • No právě v tom je ten problém :D Smutný dává prakticky každému TW 8 - 9 i přesto že už nemají některé kvality starších dílů...
  • Terror, empire, blood eye, winds of magic... a najednou bum, bánší.
  • Chlapi nevíte někdo o nějakém webu, kde se dá warhammer pořídit za dobrou cenu? většinou na kinguinu nebo g2a jsou dost dobré ceny a i hry jako Far Cry, Fallout, Assassins Creed max 600-800 kč. Tak tentokrát warhammer nejlevnější 1100. to už za stejnou cenu člověk pořídí tu limitku z xzone. díky za tipy.
    • To už bych to radši vzal třeba tady https://www.originalky.cz/total-war-warhammer-pc-p72536/, s poštovným to bude stát cca stejně jako ten nejlevnější klíč a aspoň si budeš moct vystavit steelbook a průvodce *3*
      • díky moc za tip, na originalkách beru hry na PS a vůbec mi nedocvaklo se tam podívat i teď na ten PC Warhammer. Je to zvláštní, většinou jsou klíče levnější, někdy o dost levnější a tentokrát vyjde lépe krabicovka ve steelbooku s bonusy levněji než klíč. Nechápu *1*
    • Morraw
      Tady si vylistuj seznam obchodů podle ceny

      http://www.allkeyshop.com/blog/
  • Veskoslav
    Total War Warhammer – PC Min vs. Max & Details Graphics Comparison
    https://www.youtube.com/watch?v=WAu7945zfPc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit