Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Horst_Fuchs
  Dneska jsem to zkusil. Není to vůbec špatné, jen mě zklamalo, že už se to nedá řešit čistě taktickou věžovou cestou jako v jedničce, ale člověk musí chtě nechtě šáhnout po zbrani a střílet a střílet jak blb. A ty podivný komiksový předěly mezi levely si mohli taky odpustit.
 • tak teda toto je obrovsky sklamani...jednicka byla super, dvojika me absolutne nebavi, pohyb, strelba, staveni... vse je horsi jak v jednicce, navic zmizelo upgradovani zbrani coz bylo na jednicce super... divil jsem se proc to na metacritic dostavalo samy negativni user review a hodnoceni 3/10 a nizsi... ted uz to vim...
 • Tenhle typ her má být zadarmo s mikrotransakcemi za blbosti jako je v LoL, vydělávali by a navíc by měli moře lidí....bohužel no
 • hra je to docela dobra, ale me stve drobnostma...
  kdyz jsem v single playeru a dam escape, tak se nepauzne hra. Suroviny se po dohranem kole objevi primo u core jako predmety misto primo v inventari a ja musim behat od vezek k core, a pak zase zpatky k vezkam.
  Dale genialni system prebijeni zbrani, kdy Vam dojdou naboje v jedne, tak switchnete na druhou a mezitim se prvni zbran dobiji. Napad dobry, ale neustale meneni zbrani me stve.

  na druhou stranu je to fakt dobra rezba, ktera je vice orientovana na strileni nez na staveni. Limit vezek je 10 na mapu a suroviny na jejich stavbu pribyvaji fakt pomalu. Normalni nepratele na vezky neutoci, ale obcas se na mape objevi boss, ktery vezky znici za par sekund. Takze jedina moznost, jak bosse sundat je ustrilet ho.

  Strileni potvor se provadi levym tlacitkem a je dobre zamirit na cervene mista na jejich telech. Jinam je to totiz vetsinou nezranuje :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit