Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Tet mě uplně dostalo tohle http://raketka.cz/h/kingdom-rush podle mě zatím jedna z nejlepších TD her.
    • Teď ještě vyšlo na PC Toy soldiers. To je takový tower defense dohnaný k dokonalosti.
    • Dobré...
    • Bude ta hra vhodná i pro ženy?
      • BoB.2
        Nejsem Sexista takže snad jo.
        • Já jsem trotl, proč na mě reaguješ? Nekrm trolla!
          • BoB.2
            Nevěděl jsem jestli ses mokrá nebo jen vlhká.
  • Pridavam odkaz na nejnovejsi test enginu z teto hry: http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2011/222/b/f/bustybody_jiggle_wiggle_by_grico316-d465k9g.swf
  • 147.32.161.241 (pc-305c-1.fsid.cvut.cz)

    Kdo z redakce studuje strojárnu v Práglu?
  • ucho
    strategický subžánr tower defense je moje slabé místo, ale Gratuitous Space Battles jsem nikdy za tower defense hru nepovažoval a po zhlédnutí videa stále nepovažuji. může mě někdo zasvětit, kdo tu hru zná lépe? "pokračování" Gratuitous Tank Battles samozřejmě jako tower defense hra vypadá.
    • Shania
      Space battles jsou o tm vytvořit si vlastní lodě, zadat jim taktiku a formaci a pak se jen divas + jedno dlc ma online kampan.
      • ucho
        no takže to není nic ve stylu tower defense
        • ano ,Gratuitous Space Battles tower defense neni ,tyhle tanky ovsem jo :)
  • Malá praktická analýza hárdvéru ďalšej konzoly od nintendo. Zle jazyky tvrdia, že CPU výkon je zhruba na úrovni dnešnej generácie konzol /osobne tvrdím, že je v strede medzi billšmejdom a PS3 Cellom/ a GPU, že je cca 1.5 krát výkonnejšie ako to v PS3 a spol. /osobne tvrdím, že je to skôr o 100% lepšie ako si ukážeme/. Urinal je vlastne dokonale LACNO vyladená aktuálna generácia. Nič viac a nič menej a bez default HDD. Ak ste pri štarte PS3ky chceli viac RAM, alebo viac eDRAM pre xcrap - tož Urinal to všetko má, len so cca 6-7 ročným meškaním, alebo inak povedané, to čo nám nintendo dáva teraz na stôl je konzola časovo vhodná pre E3 roku 2007. No nič, poďme na to.

    Více zdarma na gurujoe.sk
    • len pre informaciu

      MAS MALY K0K0T!!!
      • jasně jasně ale přiště nenadávej trollovi a kydej víc srač€k

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit