Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ".... dostala příběhovou kampaň" - v ten moment u většiny titulů ztrácím zájem o tu kampaň, protože očividně není příběh na prvním místě a bude to takovej ten klasickej průvod za ruku všema featurama hry. Zvlášť v RTS mi mnohem víc vyhovuje když si to na nic nehraje a je to prostě skirmish/sandbox co funguje. než tam běhat 

  • Blue.Shark

   Tak to mě vždycky odradí, když RTS kampaň nemá. Stačí béčkový, parodický příběh, ale aspoň nějaký. Není pro mě nic nudnějšího, než začít hru se všemi technologiemi a furt hrát na jedno brdo to samé, jen v jiné mapě. Nebo se přetahovat o nějakou globální mapu jako v pozdějších datadiscích k Warhammer 40 000.

  • Derp_1337

   Souhlas.

   Průvodce, který postupně misi po misi provede jednotlivými prvky hry, se nedá nazývat "kampaní", ale je to prostě jenom takový delší tutoriál.


   RTS strategií s "opravdovou" dobrou kampaní je málo. Z hlavy se mi vybaví akurát: Starcraft 1/2 , Warcraft 3 , Star Wars Empire at War, některé díly Command & Conquer (obzvlášť série Tiberian Sun), LOTR Battle for Middle-Earth.

 • super hra ale dost tezka 

 • Ilusiveman

  To je TD? Jsem si ani nevšiml. 

  • Derp_1337

   Souhlas.

   Ten nadpis článku je dost závadějící. Ta hra rozhodně nevypadá jako Tower Defense. Dle screenshotů to má spíš blíže k realtime strategiím jako je třeba Age of Empires.

   • nightborne

    Ale ona to je tower defense, jenom naložená v trochu jiný omáčce. Staráš se o ekonomiku a buduješ bázi, jistě, ale gró je porážení čím dál tím větších vln pomocí čím dál tím většího chumlu věží.

    A je to super zábava, mimochodem, doporučuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit