Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Vzpomněl jsem si na Ignition, jehož největší slabinou byla absence zbraní a málo tratí... ale i tak to svýho času byla split-screen-smažba jak prase.
    • Přesně tak! Strašně moc mi chybí hra typu Ignition z dnešní doby. Legendární taky byly Re-Volt. Skoda, že někdo neudělá remake. Hlavně, že tady máme rok co rok recykláty, co si hrají na AAA hry, a pak z toho vzejde pouze špatně optimalizovaný krabičkový port (Unity, AW, ....).
  • Hra mi totálně ignoruje gamepady. Mám Gembird JPD a pak ještě Genius MaxFire Grandias 12. Máte někdo nějaký nápad? Chtěl jsem to hrát ve 2 a více lidech, s takovou si to dám max sám na klávesnici...
    • Už jsem to rozjel, je třeba stáhnout x360 controller emulator. Demence...
  • napad dobrej, ale provedeni HNUS v dnesni dobe by to mohlo vypadat mnohem lepe!
  • Hnus take to srajdy treba eliminovat z povrchu zemskeho *12*
    • nebuď na sebe tak přísný
  • yenda1
  • Ross
    To vypadá hodně dobře *4*
  • Multak muze bejt hodne zabavnej, to zkusim ;) Je to takova odreagovacka po nedelnim obede.
  • Je to super :) hrál jsem zatím jen multiplayer, ale v 19:00 jsem k tomu sedl a v 0:45 skončil :D vše splněno na maximum hvězdiček. Některé závody mi dali vážně zabrat. Nevzpomínám si kdy jsem se naposled u něčeho takhle vztekal. Každopádně vřele doporučuji!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit