Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle platebni model se mi nelibi ... co to udelat tak ze to bude opravdu free to play a vydelavat skinama? myslim ze by to i vic vydelalo 

    • SalemCZ

      Kdyby udělali placený skiny tak zas všichni budou prskat že dřív se skiny mohly udělat free.

    • časem na to určitě přejdou, když bude zájem mizivý. Teď zkouší co si hráči nechají líbit

  • SalemCZ

    Tak hra jako služba, prostě udělali dvě Trackmanie v jedné.  Jako ten kdo chce tu hru hrát na plno tak 10 euro za rok není tolik a ten kdo chce hrát sportovně tak už je do toho fakt zažranej tak 30 taky dá, Jsou lidi co si každý rok koupí FIFU za 1800.

  • vonTossis

    Vždyť ta cena je úplně v pohodě. Já si myslel, co za to nebudou chtít, když se tak strašilo. Říct , že je ta hra super a nalepit ji sedmičku, protože za ní chtějí ročně pár korun, mi přijde úplně mimo.

    • Hmm zajímvé, zrovna  minulý týden ve videu "Jak Games.cz recenzuje hry" padlo něco ve smyslu, že "recenze musí posuzovat kvalitu hry bez ohledu na to, kolik stojí.." *thinking*

      • Amen, takove tvrzeni se naprosto rozpada pro hry, ktere nabizi ruzny obsah podle toho, kolik zaplatis.

        • Pak je třeba počkat na akci a najít si tu cenu, kterou akceptuješ.

          • To funguje vyborne u klasickeho modelu naceneni her, proto u takovych je lepsi radeji cenu v recenzi moc neresit, protoze to by si mel stejne kazdy zhodnotit sam. Ale u TM s  f2p + sub modelem? Tam naopak vidim jako velmi dulezite naceneni rozebrat a presne to Patrik udelal. A jakou znamecku potom zvolit, tu pro omezenou ci plnou verzi hry? Je to jedno, cisilko je v tomto pripade jeste vice irelevantni nez normalne a lepsi by asi bylo, kdyby od nej upustili.

  • twicer

    To UI je mrzuté, už u předchozího dílu dělali +- 2 roky zpět redesign který pak lepili dohromady další rok, byl to vskutku tristní stav. 

    Je pak trošku tragikomické když udělají další díl, důkladně ho zmonetizují a UI zhovadí zas a znova.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit