Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnesni predstaveni multaku v GTAV bude roztomilejsi. A uplne nejroztomilejsi bude fnukani PCpiratez jak o hru vlastne nestoji a jak si ji konzolisti maj sezrat.
    • TheGGG
      Volič levice *11*
    • Kinet1c
      ty co hru piratia maju v "pici" tvoje reci ver my, ked nebudu mat gta v, upiratia nieco ine, to si myslis, ze kazdy pc hrac bude nariekat ze gta nevide na pc ci vide ale neskor nezmysel
      btw ked vide tak brilantna verzia ako bola gta iv zo zaciatku, tak im mnohy odpustia, ze tu hru nevydaju, alebo ju vydaju neskor, uprimne preto pouzivam vyrazi vydaju, ci vydaju neskor pretoze mne je to uprimne uplne ukradnute ci gta v vide a kedy ja cakam na Might & Magic X: Legacy, som tu iba preto lebo ma zaujala hra contrast a tak sa vyjadrim k tvojmu ubohemu komentu podla ktoreho si myslis ze kazdy kto ma iba PC pirati, ty sa mylis asi vo velkom mnozstve veci, nezavidim ti tvoj zivot, to musi byt otrasne byt tebou
    • Ok, já jsem PCpiratez, konzole jsou mi u zadku, když si to za chvíli zahraju na pc v mnohem lepší grafice a zadarmo (už máš 1400 našetřeno, aby sis to koupil? :D) .. jo a na mulťák kašlu.

      Takže?
      • Takže.... takže seš cikán.
        • Třeba jsem se jen přizpůsobil možnostem, uvažuju ekonomicky a umím chodit v dnešním světě. Holt placení je hodně a peněz málo.
          • Jack1947
            Ty jo, nestacim se divit, ( tyhle diskuze tedy ) Trollove se meni v neco tedy... eh ta transformace je podivna, samozrejmne s tebou nikdo souhlasit nebude, budes jen zminusovan ( jako stovky, tisice dalsich faillu) upadnes casem v zapomneni, doufam ze ti to zato stalo, tvoje kecy" by sis slusne mohl nechat pro sebe , no pani, pani mi tu snad jeste budeme probirat PIrat vs original?
            A takhle jeste - byt hrdy nato- cim jsi a verejne to tady prosazovat, nikomu nazory vnucovat nemuzes respkt ano, jen se dockas pouze negativnich reakci, ( kupovat vsechno a hned nemusis , da se pockat na slevu.) Pirateni je pohodlnejsi, dnes se da povazovat za nahrazku dema, viz clanek na bonuswebu.
          • Miserius
            Takže každej zloděj aut je vlastně jen ekonomicky myslící světoběžník...
            • A to, ze mas dalsi konicky a jine platby te opravnuje k tomu krast? Ale tak hlavne, ze si to dokazes ve sve hlavince vyargumentovat *1*
              PS.: jinak to, že ty nejses schopnej financne utahnout pritelkyni a hry jeste neznamena, ze to tak maji vsichni. To jen k te tve dedukci "kupuje hry=panic" *3*
            • Myslím, že tohle je trošku jiný případ. Zajímavý je, že jsem nikde neřekl, že hry stahuju (tím neříkám, že to třeba nedělám, holt když vychází plno srajd bez dem, je to těžké)...torrenty jsou příliš tolerované na to, aby člověk nesmyslně utrácel , když nemusí. To by jsme nesměli žít v Česku, aby si člověk mohl kupovat hry jako v jiných zemích. Možná, že vy kluci nemáte kromě her na starosti nic jiného, ale jsou lidi, co mají obrovské výdaje na domácnost, koníčky a další věci.
          • ucho
            neuvažuješ ekonomicky, uvažuješ pouze sobecky *5* ale nic si z toho nedělej, nejsi sám
            • ucho
              Predator: litr za hru, litr za hru. klasický argument lidí, co odmítají kupovat hry už jen z principu. cena většiny her jde dnes rychle dolů. když budu ignorovat ps3, kde tě ve finále vyjde hra pomalu na 30,-, tak drtivou většinu her koupíš do roka do 200,- (za tu cenu byl už Tomb Raider, Max Payne 3 a další). dále je zde hodně levná indie scéna, která nabízí rovněž hodně muziky za málo peněz. předobjednávka saints row 4 se dá pořídit za 650,-. the bureau rovněž za 650,- a ještě k tomu dostaneš xcom hry zdarma. takže ne, nemusím dát tisícovku za hru, když chci něco hrát...
            • Evidentně jsi panic nebo nemáš přítelkyni, nesnaž se mi namluvit, že se tvé polovičce líbí, že utrácíš litr za hru, myslím, že peníze jsou potřeba jinde.
      • Jseš borec. *14*
        http://bit.ly/10Fd938
        • Jen reaguju na něj abych ho naštval, tebe možná naštvu taky, když se tě zeptám, jestli ti nevadí, že sis dal práci s tím odkazem, když na to stejně nikdo neklikne ?
          • Miserius
            Ja na odkaz kliknul a myslel jsem si o tobe neco podobnyho :D Proste nejvetsi drsnak co dokaze upiratit hru... Borec jsi, nechces nějakej diplom za to? Až ti po týdnu v práci řeknou ze zaplaceno nedostaneš, protoze se jim prostě nechce, napiš jakej jsi měl pocit.
          • A proc chces nekoho nastvat? Neprijde ti to jako zvlastni druh zabavy? A jestli to mel byt vtip, tak me neprjde vtipne delat si legraci z toho, ze autori spickovych her nedostanou za svou tezkou praci zaplaceno.
            • Mno vzhledem k cenám co za to chtějí dostanou zaplaceno x násobně to se neboj a naštvat ho chci, protože píše hovadiny.
  • Ta hudba !!!
    Prefektne sa to k tomu hodí. Toto ma zaujalo. :)
    • luxusný elektro swing v štýle Parov Stelar či DJ Kormac :-)))
    • Presne hudba ako prva a celkovo napad hry tiena a "reality".
      Super spravena uputavka.
      Taktiez zaujalo a tesim sa na video kde bude gameplay, ma to potencial :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit