Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím, že tohle je trošku jiný případ. Zajímavý je, že jsem nikde neřekl, že hry stahuju (tím neříkám, že to třeba nedělám, holt když vychází plno srajd bez dem, je to těžké)...torrenty jsou příliš tolerované na to, aby člověk nesmyslně utrácel , když nemusí. To by jsme nesměli žít v Česku, aby si člověk mohl kupovat hry jako v jiných zemích. Možná, že vy kluci nemáte kromě her na starosti nic jiného, ale jsou lidi, co mají obrovské výdaje na domácnost, koníčky a další věci.
  • Miserius
    Takže každej zloděj aut je vlastně jen ekonomicky myslící světoběžník...
  • ucho
    neuvažuješ ekonomicky, uvažuješ pouze sobecky *5* ale nic si z toho nedělej, nejsi sám
  • Třeba jsem se jen přizpůsobil možnostem, uvažuju ekonomicky a umím chodit v dnešním světě. Holt placení je hodně a peněz málo.
  • Takže.... takže seš cikán.
  • Miserius
    Ja na odkaz kliknul a myslel jsem si o tobe neco podobnyho :D Proste nejvetsi drsnak co dokaze upiratit hru... Borec jsi, nechces nějakej diplom za to? Až ti po týdnu v práci řeknou ze zaplaceno nedostaneš, protoze se jim prostě nechce, napiš jakej jsi měl pocit.
  • Mno vzhledem k cenám co za to chtějí dostanou zaplaceno x násobně to se neboj a naštvat ho chci, protože píše hovadiny.
  • A proc chces nekoho nastvat? Neprijde ti to jako zvlastni druh zabavy? A jestli to mel byt vtip, tak me neprjde vtipne delat si legraci z toho, ze autori spickovych her nedostanou za svou tezkou praci zaplaceno.
  • muha
    Toto a Brothers: A Tale of Two Sons (PC). Cant wait.
  • A já neuvidím nic roztomilejšího, než nový IPS monitor, který na mě doma čeká po práci :)
  • Malleth
    Neuvidim nic roztomilejšího než můj ranní odraz v zrcadle.
  • Jen reaguju na něj abych ho naštval, tebe možná naštvu taky, když se tě zeptám, jestli ti nevadí, že sis dal práci s tím odkazem, když na to stejně nikdo neklikne ?
  • Jseš borec. *14*
    http://bit.ly/10Fd938
  • Presne hudba ako prva a celkovo napad hry tiena a "reality".
    Super spravena uputavka.
    Taktiez zaujalo a tesim sa na video kde bude gameplay, ma to potencial :)
  • Ok, já jsem PCpiratez, konzole jsou mi u zadku, když si to za chvíli zahraju na pc v mnohem lepší grafice a zadarmo (už máš 1400 našetřeno, aby sis to koupil? :D) .. jo a na mulťák kašlu.

    Takže?
  • Dnesni predstaveni multaku v GTAV bude roztomilejsi. A uplne nejroztomilejsi bude fnukani PCpiratez jak o hru vlastne nestoji a jak si ji konzolisti maj sezrat.
  • Ta hudba !!!
    Prefektne sa to k tomu hodí. Toto ma zaujalo. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit